NÄDALA TAROSKOOP 30.05-05.06 | On aeg langetada tähtsaid otsuseid

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad karikate seitse ja karikate üheksa. Sinu ees on laiali laotatud hulk valikuid. Kõigele sa ei saa ega jõua pühenduda. Sa pead langetama otuse, mis on sinu jaoks oluline, mis mitte. Mõtle läbi oma suurimad hirmud ja kiusatused, tuleta meelde oma unistused. Nüüd otsid sa selgust, et minna edasi kindlamalt, lihtsamalt ja iseenese vastu ausamalt. Julge elada suure hinge ja suure tundega. Ole tänulik selle eest, mida elu on sulle pakkunud ning anna oma parim, et võiksid südames rahul olla.

Armastuse osas võivad sind vaevata kahtlused. Ehk sa ei tea täpselt, mida sa tahad või pole kindel, kuidas saada seda, millest unistad. Praegu on hea aeg enda jaoks selgeks mõelda, mille poole sinu süda ja hing tõmbavad. Siis saad hakata oma unistuste poole liikuma. Kui siht on selge, siis ei tohiks sel nädalal olla ühtegi takistust ees selleks, et saaksid kogeda just neid tundeid, millest oled unistanud.

Tööalaselt läheb sel nädalal hästi neil, kes töötavad mõnel loomingulisel alal, kus on vaja fantaasiat ja inspiratsiooni. Nüüd tekivad lennukad ideed ja suurejoonelised plaanid, mis pakuvad sulle tegutsemisrõõmu. Rahaasjade osas peab olema pigem ettevaatlik. Ära kiirusta ühegi tehinguga. Vaata kõik hoolega ja tähelepanelikult üle, et mitte midagi olulist kahe silma vahele ei jääks.

Tervise eest hoolitsemiseks sobib kõik see, mis annab sulle energiat. Lisa oma menüüsse värskeid puu- ja köögivilju, liigu palju värskes õhus, võimle, tantsi, naera, suhtle toredate inimestega. Hoia oma energia kõrgel, sest see turgutab su keha ja vaimu ning vähendab stressi.

NÄDALA TAROSKOOP 30.05-05.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate neli. Nüüd saad kogeda õppetunde, kus tuleb mõista, et oluline on see, mis sul on olemas, mitte see, mis oleks võinud olla või millest sa ühel või teisel põhjusel tunned, et oled ilma jäänud. On aeg keerata on fookus nendele “õnnistustele”, mis sinu elus hetkel reaalselt juba on ja olla nende eest tänulik. See toob sind tagasi reaalsusse ja mõistmisse, et sinu elus on palju imelist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. Sinu turvalisusesoov aga hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid ja arvamusi. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda end väga ebakindlalt, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Imelist nädalat!

Seotud