NÄDALA TAROSKOOP 30.01 – 5.2 | On südamesoovide täitumise aeg!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad karikate kuus ja müntide äss. Käes on suurepärane aeg selleks, et manifesteerida oma ellu seda, millest oled unistanud. Nüüd saavad uued algused ja ideed toetatud ja kantud. Hea aeg on selleks, et tugevdada peresidemeid ja veeta aega koos lähedastega. Võid kohata kedagi oma minevikust, kes toob üles nostalgilised tunded.

Südameasjad suvuvad sel nädalal üldiselt kenasti ja rahulikult. Tähelepanelik tasub olla minevikust pärit mõjutajate osas. Olgu selleks mõni endine kallim, kes ilmub välja ja tekitab sinu või partneri elus segaseid tundeid või hoopis mõni lapsepõlvetrauma või -kogemus, mis mõjutab sind siiani. Kui selline asi peaks esile kerkima, siis ära suru oma tundeid alla, vaid vaata sellele otsa, et mõista, miks üks või teine asi sind mõjutab.

Tööalaselt on praegu suurepärane aeg plaanide tegemiseks. Sul on häid ideid ja saad inspiratsiooni lausa lennult. Eriti hea aeg on neil, kes tegutsevad mõnel loomingulisel alal. Võid saada mõne hea pakkumise, mis laseb sul oma majanduslikku olukorda parandada. Ka raha osas peaks olema väga hea nädal, kus saad maksta mõned võlad ja lubada endale midagi, millest oled juba mõnda aega unistanud.

Tervise parandamise osas saad nüüd ise väga palju ära teha. Hea aeg on uute tervislike harjumuste juurutamiseks. Oled nüüd motiveeritum kui tavaliselt ning ka tahtejõud peaks olema tugev, mis laseb sul kenasti endale seatud eesmärkide saavutamise nimel järjepidevalt tegutseda. Praegu tasub tegeleda maandavate ja rahustavate praktikatega, mis lasevad sul rohkem kohal olla igas hetkes.

NÄDALA TAROSKOOP 30.01.- 5.2

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd on aeg elu pisut muretumalt võtta. Sa pead laskma välja oma sisemise lapse, mis tahab mängida, rõõmustada ja olla õnnelik elu lihtsate naudingute üle. Sinu elus on praegu esiplaanil tunnetega seotud teemad ja inimsuhted.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovib midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuus. Nüüd puutud kokku teemadega, kus saad tunda, kas sinu elus on enda poolt andmise ja panustamise ning vastu saamise vahel tasakaal. Sulle näidatakse nö „puust ja punaseks“ kas ehk panustad endast liiga palju sinna, kus sinu tegevust ei hinnata vääriliselt. Või siis ehk ootad midagi väga sealt, kuhu sa tegelikult ei ole väga oma tundeid ega aeg investeerinud. Vaata need valdkonnad oma elus üle ja tee oma järeldused.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab õiglus. Sa võid kokku puutuda igapäevaselt küsimustega, mis on seotud õigluse, tõe ja erapooletute otsuste langetamisega. Samuti võid sa aga vajada kas juriidilist nõu, tähelepanelikkust lepingute või kokkulepete osas või hoopis tööalaselt endale õige ja väärilise kohtlemise nõudmisega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate rüütel. Oled tundlik ja sentimentaalne ning soovid, et sind koheldaks helluse ja armastusega. Ootad justkui rüütlit, kes tuleks ja päästaks sind igapäevasest hallusest. Kipud elama rohkem ilusate ootuste ja fantaasiamaailmas. Selleks, et kõike seda ilusat ja armastusväärset kogeda, mida sa ootad, pead alustama iseendast ning täiesti siiralt jagama oma kaaslastele headust ja õrnust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Esiplaanil on praegu jõuliselt armastuse ja suhete teemad, seega ava oma süda ja luba sügavatel tervendavatel tunnetel oma hinge ja keha turgutada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on müntide kuningas. Praegu peaksid tegelema oma elu majanduslikku poolt puudutavate küsimustega. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab sauade kümme. Võid tunda end kohati jõuetuna, sest sulle pandud ootused ja koormus nii töö kui eraelulistes küsimustes on suuremad kui kohati kanda jõuad. Et selles sasipuntras mingitki selgust saada, tee enda jaoks selget vahet sellel, mis on tõeliselt oluline ja millele sa ei peaks tegelikult hoopiski oma aega, energiat ega tundeid raiskama.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku narr. Oled spontaanne ja avatud uutele kogemustele. Suudad mängleva kergusega hakkama saada kõigega, mida elu su teele toob. Sa ei lase end liigselt mõjutada ei elu positiivsetest ega negatiivsetest aspektidest, vaid keskendud käesolevale hetkele ja iseenda tõele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. See nädal toob sinu ellu palju toimetamist, elurõõmu, suhtlemist ja pisut isegi draamat. Oled tavalisest plahvatusohtlikum ning süttid kergesti. Seda nii vaidluste mõttes, kui ka armusuhteid silmas pidades. Katsu enne tegutsemist rahulikult paar korda sisse ja välja hingata ning lugeda mõttes kümneni.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud