NÄDALA TAROSKOOP 29.4-5.5 | Ees on ootamas positiivne üllatus

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade neli ja müntide üheksa. Alanud periood pakub sulle palju häid emotsioone, rõõmsaid taaskohtumisi ja põnevaid uusi tutvusi. Need teemad, mis vahepeal tundusid ületamatud ja rõhuvad, hakkavad tasapisi lahenema. Oska tunda elust ja teistega koos olemisest rõõmu.

Suhete osas toob alanud nädal kaasa palju häid emotsioone. Isegi kui mõned ebakõlad peaksid sind korraks heidutama, siis saavad need üsna kiirelt positiivselt lahendatud. Tunned ühendust oma lähedastega, saad tunda heameelt ühiselt veedetud kvaliteetajast. Ükskõik, kas oled suhtes või vallaline, see nädal toob sinu ellu midagi, mis sinusse tuleviku osas kindlustunnet ja rõõmu süstib. Julge olla avatud ja ehe, nii koged siiraid ja vahetuid emotsioone, mis sinu elu rikastavad.

Tööalaselt laabuvad nüüd asjad sinu jaoks positiivselt. Eriti hästi edenevad erinevad koostööd ja partnerlused. Praegu on hea aeg teha kokkuvõtteid ja järeldusi oma eelnevalt ellu viidud plaanide osas. Kui tunned, et mõni asi võtab rohkem aeg, kui olid planeerinud, siis ära sunni seda tagant, vaid lase asjadel oma loomulikus rütmis areneda. Hea aeg on ka suurematesks finantstehinguteks ja investeeringuteks.

Tervise osas tasub nüüd hoida ühendust loodusega. On aeg ammutada energiat ja vitamiine tärganud looduse poolt pakutavatest andidest. Veeda võimalikult palju aega väljas, looduse rüpes, kus saad nautida puhast õhku, harmooniat, linnulaulu ja rohelust.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 29.4-5.5

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kolm. Tunned end enesekindlalt ja see laseb teha julgeid tulevikuplaane. Praegu on ka kätte jõudnud aeg, kus saad juba rahulolevalt tehtud tööle tagasi vaadata ja noppida esimesi vilju. Võid kokku puutuda mõne välismaalasega, kes avardab su silmaringi ja tekitab ka soovi pisut ringi reisida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide rüütel. Praegu suudad elu maisema poolega seotud unistusi ellu viia, kui oled pühendunud ja visa. suurepärane aeg on finantsplaanide tegemiseks ja tööalase edu saavutamiseks. Hea aeg on ka loodusega kontakti loomiseks ja maandamisega seonduvateks praktikateks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on tugevus. Käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

 Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Sinu ellu on saabunud võimalus, mis laseb kasutada oma andeid ja muuta oma elu palju imelisemaks, kui see hetkel on. Uued uksed võivad avaneda ka tööalaselt ning sind võib üllatada ka ootamatult sülle sadav rahaline kingitus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Praegu on aeg otsida oma elus rahu ja selgust. Sa oled palju teinud ja läbi elanud, nüüd on aeg end pisut tuulutada. Sul tuleb nii mõnegi asja üle oma elus tõsiselt mõelda, et mosaiigikildudest selge ja arusaadav tervik kokku sättida. Ole enda vastu mõistev ja luba endale vajalikku rahuaega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. On aeg oma sisemaailmaga lähemat tutvust teha. Ära häbene seda, kes sa oled. Luba oma soovidel ja visioonidel päevavalgele tulla ja lea viis, kuidas end armastada ja aktsepteerida just sellisena nagu sa praegusel hetkel oled. Sellest algab edasiminek, areng ja täiustumine.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.