NÄDALA TAROSKOOP 29.11-5.12 | On suurte ja eluliste muutuste aeg!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on maailm ja sauade kaheksa. On suurte ja eluliste muutuste aeg. Nüüd oled protsesside keskel, mis on juba ammu alanud. Liikumised on kiired, ootamatud ja ettearvamatud. Muutusi võib ette tulla nii suhetes, armuelus, tööalaselt, kui ka koduga seonduvates teemades. Parim, mida hetkel teha saad, on olla paindlik välisele survele. Mida enam hoiad vanast kinni, seda raskemini elad kõike, mis sinu ümber sünnib, läbi.

Suhete osas on endiselt ettearvamatu aeg, kus koged nii positiivseid kui negatiivseid üllatusi. Võid tunda, et oled oma elus uue etapi lävel, mis on seotud sinu karmaga. Proovi jääda alati positiivseks ja armastavaks. Vaata ette tulevatele teemadele mõistva pilguga, kus proovid oma ego ja hinnangute andmise jätta võimalikult kõrvale.

Tööalaselt tasub nüüd silmad lahti hoida, sest sul on võimalik edasi liikuda ning oma tingimusi parandada. Kui oled unistanud millestki, siis nüüd tasub oma soovide täideviimisega algust teha. Jälgi märke, mida universum sulle saadab, ning anna endast alati parim. Siis suudad muuta oma tööelu palju rahuldust pakkuvamaks. Raha osas on nüüd aeg, kus väljaminekud pidevalt suurenevad. Selleks, et mingitki kontrolli omada, tee vahepeal kuludest ja tuludest enda jaoks kokkuvõte. Muidu märkad ühel hetkel, et taskud on tühjad.

Tervise osas tasub nüüd rõhku panna enda liigutamisele. Leia enda jaoks sobiv viis, kuidas oma kehas energiad liikuma panna, parandada vereringe tööd, kiirendada ainevahetust ning anda endale mõõdukat koormust, mis aitaks parandada sinu üldist kehalist ja vaimset heaolu.

NÄDALA ÜLEVAADE 29.11 – 5.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate paaž. Sind ootab ees midagi toredat ja südantsoojendavat. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sind kimbutavad negatiivsed emotsioonid ja vastakad tunded. Sa kipud kohati järgima käitumismustreid, mis sind sugugi ei teeni, vaid pikas plaanis hoopiski sinu arengut takistavad. Võta endale aega, et mõelda oma tegutsemise, tunnete ja väljaütlemiste tagamaade üle. Nii saab sulle selgemaks, kust sinu emotsioonid pärit on.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd nõutakse sinult pühendumist. Mis iganes see on, mida sa teed, sul tuleb hingega asja juures olla. Pööra tähelepanu ka detailidele ja loe ridade vahelt, nii saad hoopis rohkem teadmisi ja informatsiooni. Õpi olema hetkes ja keskenduma. See laseb sul nautida seda, mida teed või siis hoopiski avab su silmad ja ehk märkad, et mõni asi on sinu elus selline, millest võiksid hoopiski vabaneda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Nüüd juhindud eelkõige oma sisemisest tarkusest. Sul on kiire taip, rikkalikult häid ideid ja tahe omandada uusi kogemusi. Selline pakett on eelduseks, et viia ellu suuri asju. Kasuta praegust aega, et oma salajasemaid unistusi realiseerida.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Seotud