NÄDALA TAROSKOOP 29.05-4.06 | Keegi teine ei ela sinu eest sinu elu, seega hakka tegutsema!

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kuningas ja müntide neli. Sind juhib sisemine tarkus, heatahtlikkus ja hoolivus. Suudad nüüd lasta lahti minevikust pärit olukordadest või inimestest, mis on sind siiani hinges saatnud. Praegu tasub olla enda vastu teadlikult hell. Kui mõistad, et mingi situatsioon või mõni inimene ei mõju sulle hästi, siis suudad asuda tegutsema selle suunas, et enda kurbust või kannatusi vähendada ja hakata liikuma õnnelikuma ja stabiilsema tuleviku suunas. Oluline on igapäevaselt meeles hoida, et keegi ei ela igavesti ja keegi ela sinu eest sinu elu. Seega, ainult ise tegutsedes ja enda eest seistes suudad sa liikuda suunas, mis sulle sobib ja rahuldust pakub.

Südameasjade osas on hea aeg ning suhted algavad ning ka laabuvad harmooniliselt. Ainus, millega seoses võib probleeme tekkida, on armukadedus või soov oma partnerit liigselt kontrollida. See tuleneb tavaliselt ebakindlusest ning vajaks omavahelist selgitavat jutuajamist. Häirivaid tundeid ei maksa endas hoida, sest siis kipuvad need kuhjuma ja lahvatavad lõpuks suureks ja vahel ka lausa käsitlematuks probleemiks.

Tööalaselt tuleks nüüd olla diplomaatiline, sest nii saavutad kõige paremini endale seatud eesmärke. Hea oleks ka hoida oma meel avatuna, et kuulata teiste soovitusi ja tutvuda enda omadest erinevate vaatenurkadega. See avardab sinu piire ja laseb sul märgata nüansse, mille teadmine või kasutamine muudab sinu tööelu lihtsamaks ja sujuvamaks.

Tervise osas on nüüd hea aeg tegeleda mineviku traumadest vabanemisega. Ära hoia endas vimma ega negatiivseid emotsioone. Mida enam on sinus madalaid tundeid, seda enam see kahjustab sinu enda vaimset ja füüsilist heaolu. Isegi kui mõni olukord on olnud talumatult raske, siis ära blokeeri seda, vaid anna endale aega, et kasvõi väikeste sammude haaval tervenemisele lähemale liikuda.

NÄDALA TAROSKOOP 29.05-4.06

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Nüüd on käes aeg, kus saad nautida oma tegemiste vilju. Seda eelkõige töö- ja rahaasju puudutavates küsimustes. Nüüd on mõistlik veidikeseks ka suurem hoog maha võtta, et vaadata tagasi tehtud töödele ning sealt mõned õppetunnid kõrva taha panna tuleviku tarbeks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku kaarik. Sul on omad ambitsioonid ja oled nõus pühendama kõik abinõud selleks, et neid ellu viia. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned, et sinus on maad võtnud rahutus ja kipud üleliia muretsema, seda ka asjade pärast, mida sa kuidagi kontrollida ei saa. Parim, mida sa hetkel teha saad, on hingata sügavalt sisse ja proovida rahuneda, et siis selge pilguga üle vaadata teemad, mis sulle peavalu valmistavad. Keskendu ühele probleemile korraga ja märkad, et pooled sind muredest on ebareaalsed.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus asjad liiguvad edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas küllaltki hea potentsiaaliga aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks – katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud