NÄDALA TAROSKOOP 28.02 – 06.03 | Usalda oma südamehäält ja universumi juhatust

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate äss ja müntide üheksa. Tegeletakse teemadega, mis puudutavad armastust, edu, vabadust ja õnne- ja turvalisustunnet. Praegu peaks usaldama oma südamehäält ja sisemist tarkust. Kiirustada ei ole vaja millegagi, iga asi vajab küpsemiseks aega. Hoia oma mõtted positiivsed, ära kaota usku ja lootust ning ära lase endasse hirmu. Ära unusta, et see, millel on kogu sinu fookus, see võtab sinu elu üle.

Armastuse osas on ees ootamas nädal, mis toob häid uudiseid ja laseb nautida seda, mida oled oodanud. Kui oled vallaline, siis just praegu on suur tõenäosus oma hingesugulasega kohtumiseks. Kui oled suhtes, siis peaks praegu pühenduma sellele, et kujundada oma nö argipäevast meeldiv ja nauditav teekond. Kohtle oma kaaslast nii nagu soovid, et ta sind kohtleks.

Tööalaselt on ees ootamas mingid huvitavad pakkumised, mis avavad sinu jaoks uued uksed ja lasevad oma oskusi proovile panna. Ka rahalises mõttes on nädal hea, sest võid saada lisaraha või mõne hinnalise kingituse. Kui planeerid investeeringuid teha või mõne rahaliselt suurema väljamineku, siis usalda kindlasti oma sisetunnet. Kui tunned, et asi pole päris see, mis peaks, jäta oma samm tegemata. Kui tunned, et see on täiesti õige, võid julgelt tegutseda.

Tervise osas peaks praegu ise aktiivselt tegutsema. Kui soovid, et pikalt vindunud terviseprobleemid mööduks, siis pead teadlikult enda eest hoolitsema. Ära oota, et käed rüpes istudes midagi muutuma hakkaks. Võta end kätte ja tee konkreetsed muutused oma toitumise, liikumise osas ja samuti sellest, milliseid emotsioone endasse lased.

NÄDALA TAROSKOOP 28.02 – 06.03

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingi asja osas iseendas selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava “lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõkade kaks. Sa seisad nüüd valikute ees. Selleks, et langetada õige ja õiglane otsus, pead sa laskma rääkida oma südamel. Ära suru oma emotsioone maha ja looda, et küll asjad laabuvad iseenesest. Lase kõigel, ka negatiivsetel tunnetel, pinnale kerkida, vaid nii saad sa selguse, mida peaksid edasi tegema.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kümme. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Nüüd võid kergesti kaotada oma motivatsiooni ja sattuda masendusse. Kipud olema tundlikum kui tavaliselt ja liigselt tähelepanu pöörama sellele, millega sa rahul ei ole. On hea, et annad endale aru oma hetkeolukorrast, kuid realist ja pessimist olemisel on suur vahe.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on kuu. Esiplaanile kerkivad unistused ja lootused, kuid need toovad endaga kaasa ka selle, et kipud muretsema ja tunned ebakindlust tuleviku ees. Mida enam sa pelgad oma hirmudele otsa vaadata, seda suuremaks need kuhjuvad. Lase oma tunnetel vabalt avalduda ja aktsepteeri neid. Ainult nii saad sa tõeliselt vabaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus – hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on päike. Sinu ees on avali suurepärased võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud. Suudad targa tegutsemise korral jõuda kaugele.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud