NÄDALA TAROSKOOP 27.5-2.6 |  Ära kunagi kaota usku!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on täht ja müntide rüütel. Nüüd on aeg oma tunnetele ligi pääseda. Selleks, et oleksid vaba ja rahulolev ning rahus ka ümbritseva maailmaga, pead sa usaldama iseennast ja teisi piisavalt, et oma emotsioone tunnistada, läbi töötada ja negatiivsel minna lasta. Ära häbene oma sisemust. Meist igaüks on ainulaadne ja kordumatu. Praegu peaksid suutma leida endas kannatlikkust. Vaata endasse ja leia oma tugevused. Hakka tasapisi oma unistusi ellu viima. Isegi kui liigud edasi aeglaselt, sa siiski liigud. Ära kunagi kaota usku.

Suhete osas on praegu hea aeg selleks, et ära lahendada minevikust pärit murekohad. Asjad saavad klaarimaks ja kuhjunud negatiivsed emotsioonid saavad vabastatud. Edasi aitavad liikuda kannatlikkus ja praktilised sammud. Kui oled vallaline, siis nüüd tunned, et oled jõudnud oma elus punkti, kus soovid stabiilsemat ja kindlamat suhet, mis pakuks pühendumust ja armastust.

Tööalaselt oled sel nädalal kõige edukam siis, kui saad olla iseenda boss ja otsustada, milliseid töökäike teed esmajärjekorras ja milliseid hiljem. See annab sulle ka rohkem motivatsiooni ja tegutsemistahet. Saad oma oskusi ja teadmisi ära kasutada ning saad selle eest ka tunnustatud.

Tervise eest hoolitsemisel hoia positiivset rutiini. Tehes iga päev enda heaks midagi ja kuulates oma keha, hoiad tervise tasakaalus. Praegu võivad leevenduda ka mõned pikka aega muret valmistanud tervisehädad.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE  27.5-2.6

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on aeg hoida silmad ja süda avatuna, et tajuda ümbritsevast maailmast ja inimestelt tulevaid impulsse. On hea aeg selleks, et rõõmsalt ja enesekindlalt alustada mõne uue projektiga. Võimalused ja ideed on õhus, haara neist kinni.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis sind on tagasi hoidnud elus sihte saavutamast. Sa suudad kõik oma unistused täita, kui endasse usud. Sul on palju hingejõudu ja sisemisi ressursse ning ainus, mis sind suudab takistada ongi sinu enda aeg ajalt kahtlev meel.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kaheksa. Nüüd tuleb sul tegelda oma sisemaailmaga. Sa oled surunud maha tundeid ja vältinud mõtteid, millega peaksid tegelikult tegelema. Sa tunned, et sind kammitsevad piirangud ja see takistab sul teha seda, mida soovid. Need piirid oled sa tegelikult ise endale seadnud ning seega oled ka sina ise see, kes saab end neist köidikutest vabastada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab narr.  Sinu ellu on saabumas midagi uut. See on seiklus, mis pakub sulle kogemusi ja väljakutseid. Ära karda tundmatut. Võta vastu pakkumised, mis sulle tehakse, sest see annab sulle võimaluse kogeda enda jaoks senitundmatuid hetki ja emotsioone.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisuse soov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kümme. Nüüd saabub sinu jaoks mõnes mõttes pöördeline aeg. Tõmbad minevikule kriipsu alla mõistuse kogu jõudu kokku võttes. See tähendab nii oma mingitest veendumustest ja tõekspidamistest loobumist, kui ka oma aja ära elanud mineviku lõplikult seljataha jätmist. See ei saa olema kerge, kui on ometi väga vajalik, et edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. On aeg pühenduda suure hoole, tähelepanu ja kogu oma oskustega sellele, mida armastad. See võib tähistada nii tööalast süvenemist, kui ka eraelus maisema valdkonna eest hoolitsemist täieliku kohaloluga. Võib olla, et pead midagi juurde õppima või mõne uue vaatenurga omaks võtma, et saaksid saavutada parimaid tulemusi.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Sind ootab ees aktiivne tegutsemine, kiired otsused ja edasiliikumine. Võimalikud on lähemad või kaugemad reisid. Tunned end energiliselt ja tahad asju ära teha. Oled kärsitu ja sellest võivad tekkida vead. Katsu olla tähelepanelik ja pööra tähelepanu ka detailidele. On soodne aeg ka armumiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. On hea aeg tegutsemiseks. Sa oled väga motiveeritud, sinu sisemine jõud nõuab väljapääsu ja otsib kohta, milles end rakendada. Nüüd võid avastada mõne hea idee või soovid midagi luua, millel on sinu jaoks oluline tähendus. Ära hoia end tagasi, vaid kasuta ära kogu oma loovjõud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Sinu elu on muutumises. Kui soovid areneda ja edasi liikuda, pead paratamatult millestki loobuma ja midagi seljataha jätma. Ära ole kurb, et pead lahti laskma, see on elu seadus. Kui selle endale selgeks teed, saad kergema südamega tulevikule vastu astuda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et leiaksid endas tasakaalu. Jälgi, mida sa välja annad ja mida endasse võtad. Teadvusta endale oma emotsioone ja vajadusel tegele nende harmoniseerimisega. Sinu sisetunne ja rahulolu on indikaatoriks, mis näitavad, kas sa oled õigel teel või peaksid pigem aja maha võtma ja peatuse tegema.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on poodu. Sa ei ole mingi olukorraga oma elus päriselt rahul. Tunned, et oled justkui lõksus, kuid ei oska ega suuda ka leida lahendust. Ära kiirusta ega heida meelt. Üsna pea jõuab sinu ellu midagi, mis selgitab olukorda ja kergendab sinu enesetunnet.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

 

Seotud