NÄDALA TAROSKOOP 27.2- 5.3 | On aeg tunda tänulikkust ja rahu

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad maailm ja karikate kümme. On aeg enda üle uhke olla ja hinnata oma oskusi, võimeid ja saavutusi. Selleks, et endale seatud eesmärke saavutada, pead sa ennekõike ise endasse uskuma. Kui tead, et oled omalt poolt korralikult panustanud, siis tulevad ka tulemused ja rahulolu. Hinda seda head, mis sinu elus olemas on. Keskendu positiivsele ja naudi ilusaid hetki. On aeg tunda tänulikkust ja rahu.

Suhete osas on praegu hea aeg nii neile, kel on partner olemas, sest ees ootab harmooniline periood, kui ka neile, kes alles ootavad oma ellu armastust. Just praegu on õhus energiad, mis soosivad uusi alguseid ja kohtumist hingesugulasega. Paljude jaoks on praegune aeg justkui pöördepunkt, sest endaga tehtud töö on hakanud vilja kandma, minevikust pärit blokeeringud on hakanud lagunema ning see on võimalus uueks ja põnevaks alguseks.

Tööasjades on nüüd seisakud ümber saamas ning asjad liiguvad hoogsalt edasi. Märkad uusi võimalusi, kuidas oma andeid ja oskusi rakendada ning tänu sellele ka oma kindlustunnet suurendada. Praegu on oluline, et sätiksid oma tööasju nii, et sulle jääks ka piisavalt aega olla pere ja sõprade seltsis ning end vahepeal täiesti teisele laine viia. See aitab näha asju värske pilguga ning annab uusi ideid ja mõtteid.

Tervisega tuleb nüüd tegeleda, sest mida enam teadlikult enda heaolusse panustad, seda paremaid tulemusi näed. Kui sind vaevas mõni tervisemure, siis just nüüd leiad sellele leevendust või hakkab see tasapisi tagasi tõmbuma. Kuid miski ei toimu loomulikult iseenesest. Tee igapäevaselt enda heaks midagi. Kas või väike samm oma tervise heaks aitab pikas plaanis väga palju edasi.

NÄDALA TAROSKOOP 27.2- 5.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Hoolimata sellest, et sinu elu peaks olema kindel ja tasakaalus, tunned ometi, et pead end kaitsma väliste rünnakute eest. Kipud laskma end liigselt mõjutada tühistest asjadest ning inimeste juttudest. Proovi kasvatada endale ümber kaitsekilp ja säilitada meelerahu ka siis, kui sinu ümber märatsevad tunnetetormid. Pead vältima ka igasuguste intriigidega kaasa minemist.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku täht. Nüüd tunned, et sulle on saabunud justkui imeline selgus ja arusaamine. Sa oled enesekindel ja tead, mida tahad ning mida pead tegema, et seda saada. Oskad ka tähele panna märke, mida sulle saadetakse ja see lihtsustab veelgi sinu teekonda. Kasuta praegust aega, et iseenda hinge ja keha vajaduste osas suuremat selgust saavutada. Iseendast rohkem teadvel olles suudad ka ümbritsevast maailmast paremini aru saada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Sind ootab ees palju suhtlemist, mis tõstab su meeleolu ja annab energiat. Just sõpradega suhtlemine, oma mõtete ja tunnete jagamine ning nendepoolse toetuse tajumine on see, mida hetkel vajad. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas, võid kohata just praegu oma tulevast kallimat.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide üheksa. Sinu jaoks on hetkel kõige tähtsam rahu ja kindlustunne. Suur turvalisuse soov aga hoiab sind eemale sellest, et näeksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb olla julge ja astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinus on sisemised kahtlused ja hirmud, mis ei lase öösiti magada ning teevad sind närviliseks ja kergesti ärrituvaks. Mõtle hoolega järele, mis sind häirib ja kas saad kohe midagi ette võtta, et seda olukorda oma elus muuta. Kas need on tõesti välised faktorid või oled sa ise sisemiselt harmooniast ja tasakaalust väljas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Sind ootab ees nädal, mis toob kaasa mingi soovi või unistuse täitumise. Kui oled midagi väga oodanud, siis nüüd tasub sul end valmis panna, sest sinu ellu saabub loodetu. Praegu on sinu jaoks ka üleüldiselt unistuste mõttes hea aeg, pane oma soovid universumi poole teele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Ära lase end takistada kõhklusel ja ebakindlusel, usu endasse!

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on keisrinna. Keskendud nüüd tavalisest enam pere, laste ja kodu teemadele. Sa hoolitsed selle eest, et sinu kodune õhkkond oleks harmooniline ja armastav. Ka armastuse ja seksuaalsusega seotud teemad on praegu sinu elus aktiveerunud. Hea aeg perelisa planeerimiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.