NÄDALA TAROSKOOP 27.12-2.01 | On aeg tulla tagasi oma südamesse ja olla tänulik!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on maailm ja sauade kuus. Sind ootab ees suurepärane aeg, mil maailm on sinu ees valla. Sa saad nautida häid emotsioone ja olla koos nendega, kellest sa hoolid. Võiksid teha kokkuvõtteid kohe lõppevast aastast, keskendudes sellele, mille üle saad rõõmu, rahulolu ja tänulikkust tunda. Võid teha ka plaane, mida soovid lähitulevikus hakata ellu viima. Unista, visualiseeri, jaga headust, leia oma südamega kontakt ja näita neile, kes on sinu ümber, et hoolid.

Armastuse ja suhete osas on nädal väga hea energiaga. Nüüd tunned end kindlalt ja tead, mida sa tahad. Heade suhete ja partnerluse aluseks on alati iseendaga harmoonias olemine ja teadlikkus. Selle pinnalt on kerge hoida oma suhteid toimimas või kui oled vallaline, siis luua suhet, mis rajaneb õigetel alustel. Kasuta praegust aega, et suurendada armastuse, hoolivuse ja ühtekuuluvuse tunnet.

Tööalaselt on nüüd hea aeg, et vaadata üle oma saavutused ja teha plaane, mida lähemas või kaugemas tulevikus oma eesmärkide saavutamise osas ette võtta. Hea aeg on ka oma rahalise seisu hindamiseks ja saabuva aasta osas finantsplaanide tegemiseks.

Tervise osas on oodata soodsaid arenguid. Kui sind on vaevanud mõni keha või vaimuga seotud mure, siis peaks see nüüd leevenduma või leiad enda jaoks sobiva viisi, kuidas hakata endaga tegelema, et saavutada hea vaimne ja füüsiline tasakaal. Sel nädalal tasuks tähelepanu pöörata toitumisele, sest väga tõenäolised on toiduga ja ka alkoholiga liialdamised ning sellest tulenev halb enesetunne. Ära unusta, et kõiges on oluline tasakaal. Võid endale kõike lubada, kuid mõõdukalt, et mitte end liigselt koormata.

NÄDALA TAROSKOOP 27.12-2.01

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat ja inspiratsioonist tulvil aega. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad praegust perioodi eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Nüüd pead oma ootused ja lootused üle vaatama, kui sa tahad vabaneda illusioonidest. Kasuks tuleks see, kui suudaksid näha suuremat pilti, sest vaid nii saad teada, mis on tõeliselt oluline ja mis lihtsalt tundub tähtis olevat. Pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu ei tasuks mingeid olulisi otsuseid vastu võtta, sest üsna pea ilmnevad sulle asjaolud, mis muudavad sinu vaateid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled nüüd piisavalt kindlustatud ja rahulik. On aeg jagada oma õnne ja rikkusi oma lähedastega. Rikkuste all tuleb silmas pidada mitte ainult materiaalseid väärtusi, vaid ka vaimseid õnnistusi, mis on sulle osaks saanud ja mida saad oma lähedastele edasi anda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Seotud