NÄDALA TAROSKOOP 27.11-3.12 | Hoia endas tänulikkust, armastust ja andestust

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade neli ja karikate äss. Sinu elus on kahtlemata pingeid, ebamugavaid olukordi, stressi, tüdimust ning kõiki muid emotsioone ja olukordi, mis ei pruugi olla alati lihtsad hallata, kuid millega me kõik aegajalt kokku puutume. Hea asi on aga see, et praegu suudad mõista, et kõigest on võimalik üle saada, või vähemalt mingil määral neid situatsioone enda jaoks paremaks muuta, kui vaatad maailmale armastusega otsa. Igas päevas ja igas hetkes on midagi, mille üle tänulik olla. Kui sa suudad ka siis, kui on raske, leida endas mõne hea ja ilusa mõtte või tunde, siis on võimalik kõigest üle saada ja edasi liikuda. Läbi armastuse, heatahtlikkuse ja mõistmise soovi saad iseenda ja maailmaga sõbralikult läbi.

Suhete osas tasuks praegu üksteisele ruumi anda. Pole vaja liigselt torkida ega omalt poolt asju üle mõelda. Hetkel on kõige parem, mida teha, võtta kõike rahulikult ning mitte reageerida esimese emotsiooni pealt. Vallaliste jaoks on praegune aeg väga soodne, sest uute tutvuste loomine läheb lihtsalt ja spontaanselt.

Tööalaselt võid tunda, et pinged on kogunenud ning oled väsinud. Võiksid seda endale teadvustada ning mitte liigselt muretseda tööasjade pärast. Eriti siis, kui oled kodus ja peaksid tegelema kõige muuga. Muretsemine ei lahenda ühtegi probleemi. See ei tähenda, et peaksid asju kergekäeliselt võtma. Anna endast parim, kuid hoia oma piire.

Tervise osas on sissepoole vaatamise aeg, kus peaksid oma energiat teadlikult hoidma ja pakkuma endale võimalikult palju puhkust, soojust, rahu ja armastust. Vali hoolikalt, mida sööd ja jood. Ära otsi pimedusele ja jahedusele lohutust liigsest toidust. Mine välja ja liigu iga päev värskes õhus minimaalselt pool tundi. Naudi talve, isegi kui see ei ole sinu lemmik aastaaeg.

NÄDALA TAROSKOOP 27.11-3.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teele saabub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Kuid, see on seda ka väärt. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki tõeliselt inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on narr. Ära lase mööda võimalust liituda elu poolt pakutud seiklustega. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid ja lahkhelid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on torn. Sind on ees ootamas ootamatud muutused, mis võivad paigalt raputada kõik eelnevad uskumused ja teadmised. Pead nüüd oma hetkeolukorra uuesti üle vaatama ja vajadusel oma plaanides korrektuure tegema. Muutustega aitab kohaneda avatud meel ning elu usaldamine.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade seitse. Hoolimata sellest, et sinu elu peaks olema kindel ja tasakaalus, tunned ometi, et pead end kaitsma väliste rünnakute eest. Kipud laskma end liigselt mõjutada tühistest asjadest ning inimeste juttudest. Proovi kasvatada endale ümber kaitsekilp ja säilitada meelerahu ka siis, kui sinu ümber märatsevad tunnetetormid. Pead vältima ka igasuguste intriigidega kaasa minemist.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuus. Kui oled vaevelnud mõne probleemi käes või tundnud end ummikseisus olevana, siis nüüd on sul oodata paremaid aegu. Suudad konfliktid lahendada ja raskustest üle saada ning liigud edasi paremate aegade suunas. Muidugi ei tule muutused üleöö, kuid juba üsna pea õnnestub sul näha olukorra paranemise märke.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Nüüd on sinu jaoks saabunud aeg, kus teed tööd ja näed vaeva. Oled oma eesmärkidele täielikult pühendunud, kuid selleks, et sa ei põleks läbi ja et sinu elus oleks ka veidi vaheldust, luba endale piisavalt puhkust ja lõbustusi. Ole avatud ja ära karda ka pisut riskida, sest julgete päralt on maailm.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd edenevad hästi nii töö- kui eraeluga seotud teemad. On väga tõenäoline, et osaled mõnel üritusel, mis kujuneb sinu jaoks loodetust hoopis toredamaks. Lase oma meel vabaks, ära mõtle üle ja naudi julgelt seda, mida sulle pakutakse.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on sul võimalus kokku puutuda uute algustega oma elus. Need on kõik väga positiivse alatooniga, seega saad uute ja suurepäraste kogemuste osaliseks. Väga hea aeg on praegu kõigi maiste ja materiaalsete teemadega tegelemiseks. Samuti kulgevad hästi rahaga seotud tehingud, investeeringud, uute projektide alustamine, kinnisvara ost-müük.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud