NÄDALA TAROSKOOP 26.09-2.10 | Ees on ootamas intriigid, kaos ja ootamatud sündmused

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad torn ja mõõkade seitse. Pead end valmis panema ootamatuteks muutusteks ja kohati lausa kaoseks. Väikeseks lohutuseks asja juures on see, et lagunevad siiski vaid need teemad, asjad või olukorrad, mis olid juba eos rajatud valedele ootustele või ebarealistlikele unistustele. Hoia meeles, et isegi kui olukord tundub äärmiselt keeruline ning paistab nagu oleks kogu maailm sinu vastu, leidub ometi kõigele lahendus. Kui näed, et üks vale otsus järgneb teisele ning sind saadaks justkui ebaõnn, siis tõmba pidur peale ja võta hoog maha. Ole hetkes ja tunneta. Sa suudad näha tõde vaid siis, kui suurem emotsioonide või sündmuste keeristorm on rahunenud.

Armastuse ja suhete osas peaks püüdma olla võimalikult aus ja mitte mängima mänge, manipuleerima, varjama ja laskma oma egol võimutseda. Praegu on väga plahvatusohtlik aeg, mil suhted võivad puruneda, partnerite vahel võivad tekkida tõsised arusaamatused ja päevavalgele võivad ilmuda faktid, mis muudavad omavahelise suhte väga keeruliseks. Katsu anda omalt poolt parim, et mitte valada õli tulle. Mis iganes toimub, ära reageeri koheselt esimeste emotsioonide pinnalt, vaid anna endale aeg kohanemiseks ja järele mõtlemiseks.

Töö ja rahaga seonduvalt tunned stressi ning kipud muretsema hakkama saamise pärast. Raha peaks pigem kokkuhoidlikult kasutama ning riskantseid ettevõtmisi, mis hõlmavad investeeringuid või suuremate summade kasutamist, võiks pigem vältida või edasi lükata. Võid saada mõne uudise, mis toob sinu jaoks kaasa soovimatuid, kuid samas vältimatuid väljaminekuid.

Tervise osas võib nädal kaasa tuua ootamatuid haigestumisi, väsimust ja stressist tingitud tervisehäireid. Puhka võimalikult palju, luba endale lihtsalt niisama olemist ja lõõgastumist. Ole ettevaatlik terariistadega ja ekstreemspordiga. Jälgi kõiki turvalisusega seotud reegleid ülitäpselt. Toitumise ja alkoholi tarvitamise osas peaksid samuti hoolega vaatama, kui palju ja mida endale lubad.

NÄDALA TAROSKOOP 26.09-2.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus elu liigub stabiilses tempos ja üsna ettearvatavas rütmis. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhete osas on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Eelkõige jõuad nüüd edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on. Sinu teele satub nii mõnigi soodne olukord, mida saad enda heaks kasutada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas aeg, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Väga sobiv on praegune periood pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi lausa suurepäraselt mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal häid uudiseid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Nüüd on sinu elus tugevalt esiplaanil armastuse ja suhetega seotud teemad. Kui sa ootad oma ellu armastust või oled just kohanud kedagi erilist, siis ootab sind ees hea aeg. Kui oled aga juba kindlas suhtes, siis saad tunda rõõmu selle üle, et üksteisemõistmine suureneb. Selleks, et tunda oma suhtest suuremat rõõmu, tasub meeles pidada, et igaüks on indiviid oma iseloomu, soovide ja ootustega. Kui seda aktsepteerida ja austada, siis laabuvad suhted laitmatult.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Ilusat uut nädalat!

Soovid personaalset ennustust tarokaartidega? Katrin Oidra vastuvõtule registreerimiseks kirjuta katrinoidra@gmail.com

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud