NÄDALA TAROSKOOP 25.9.-1.10 | Usu oma võimetesse ning lase oma loovus ja anded valla

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide äss ja müntide kuningas. See tähendab head aega just elu materiaalsema poole osas. On aeg julgelt unistada ja ka oma unistuste nimel tööd teha. Manifesteeri oma soovid ja kasuta oma potentsiaali täielikult. Ära kahtle endas, vaid usu oma võimetesse ning lase oma loovus ja anded valla.

Armastuse osas on oodata edasiminekuid. Kui oled vallaline, siis saab sinu armuelu just nüüd sisse uue hingamise. Tunned end enesekindlamana ja oled avatum uutele suhetele. Tutvud uute inimestega ja naudid vahetut ja vaba suhtlemist. Kui oled suhtes, siis peaksid end tundma kindlalt ja stabiilsel pinnal. Tead täpselt, mida soovid ja ootad. Suudad end suurepäraselt väljendada ja mõistad oma kaaslase soove ja väljaütlemisi.

Töö- ja rahaasjade osas on sind ootamas positiivsed üllatused. Sinu töö ja vaev on end ära tasunud ja nüüd saad nautida tulemusi. Võid saada mõne hea pakkumise või tekib sul mõni suurepärane idee, läbi mille saad hakata teenima rohkem raha. Praegu on hea aeg ka investeerimiseks, sest sinu teele satuvad head võimalused, kuidas oma raha kasvama panna.

Tervis peaks olema hea. Kui oled maadelnud pikemat aega mõne terviseprobleemiga, siis nüüd peaksid tundma, et raskemad ajad on möödas ning sinu vaimne ja füüsiline tervis on stabiilsed. Praegu on hea aeg selleks, et ammutada veel vitamiine, mida loodus pakub. Hea oleks viia oma tervise eest hoolitsemise rutiini sisse võimlemine või muu regulaarne füüsiline liigutamine, mis hoiaks energiad liikumises ja pakuks piisavalt koormust, et hoida sind heas toonuses.

NÄDALA TAROSKOOP 25.9.-1.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Sel nädalal on sinu elus puhumas väga positiivsed tuuled. Saad tunda rõõmu kellegi või millegagi taaskohtumisest, mis lõpetab sinus tekkinud igatsuse ja isegi pisikese melanhoolia. Samuti on sul nüüd põhjust tähistada mõnda toredat sündmust. Kohtud sõpradega, veedad toredasti aega ning tunned elust mõnu.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuninganna. Oled nüüd mõtetega rohkem unistuste ja tulevikuplaanide tegemise juures. Sa maalid oma peas pilte sellest, milline saab sinu elu ja olu olema. Ilusate tulevikulootuste kõrval kummitavad sind aga ka hirmud ja kahtlused, mis panevad sind muretsema. Ära toida oma õudusunenägusid, suuna oma energia ainult positiivsele, mida oma ellu soovid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati ka üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Praegune aeg on suurepärane unistuste elluviimiseks ning suhete parandamiseks sõprade, sugulaste ja lastega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma. Kuid olles seda teinud, leiad alati, et asi on seda väärt. Sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Ees on ootamas suurepärane periood, kus eesmärgid ja unistused täituvad. Eriti hea aeg on pere, lähedaste ja sõpradega suhtlemiseks ning suhete parandamiseks. Suudad inimesi hästi mõista ning naudid seda, et saad ka oma mõtteid ja tundeid siiralt väljendada. Ka romantika ja armastuse osas toob nädal positiivseid uudiseid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd suudad tegeleda kõikide nende probleemide ja takistustega, mis varasemalt lausa ületamatutena näisid. Sa võtad kõike loogikast ja kainest mõistusest lähtuvalt ning see paneb asjad sinu jaoks paremasse perspektiivi. Tänu edukale analüüsimisele ja targale tegutsemisele suudad end vabastada ka keerukamatest olukordadest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Nüüd kerkivad päevakorrale küsimused, mis lasevad sul paremini tunnetada ümbritsevat maailma ja iseennast. Saad rohkem teadlikuks, mis sulle rõõmu ja rahuldust pakub ning kuidas selleni jõuda. Suudad suurepäraselt oma sisemist potentsiaali rakendada ning vormida selle eduks ja õnneks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Pane enda vaim valmis selleks, et aktiivselt tegutseda mitmel erineval elu rindel. Tunned justkui sind ei jätkuks igale poole, et kõik vajalik ära teha ja olla olemas kõigi nende jaoks, kes just praegu sinu abi, tähelepanu või sinuga kokkusaamist ootavad. Ära selle virrvarri keskel iseennast unusta ega unarusse jäta.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära siiski liiga karmiks mine ja katsu säilitada heatahtlikkus.

Ilusat nädalat!

Seotud