NÄDALA TAROSKOOP 25.-31.12 | Ees ootab emotsionaalne aeg

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade neli ja keisrinna. Ees ootavad toredad hetked koos lähedastega, rõõmsad kohtumised sõpradega ja ühised koosviibimised perega. See kõik hõlmab endas nii rõõmu ja armastust, kui ka hoopis vastakamaid emotsioone, mis võivad hinges üles kerkida. Praegu võid tunda soovi lahendada ära need teemad, mis sulle rahu ei anna ning otsid oma ebakindluste või ärevuste põhjuseid. Inimesed vajavad praegu palju toetust, kaastunnet ja mõistmist. Kui soovid mingi teema enda jaoks selgeks arutada, siis lähene sellele avatult, mitte ründavalt.

Armastuse ja romantika osas on ees ootamas suurepärane nädal. Seda nii vallaliste, kui ka nende jaoks, kes on juba suhtes. Tunded on tugevad, inimesed on avatud, optimistlikud ja valmis oma emotsioone jagama. Ette võib tulla ammuste tuttavate, kes on võõraks jäänud, leppimist ja ka vanad kallimad võivad välja ilmuda ning oma tunded sinu ette laotada. Praegune aeg on väga viljakas ka lapsesaamise planeerimiseks ja rasestumiseks.

Tööalane õhkkond on meeldiv ja toetav ning just ühised ettevõtmised ja meeskonnatöö edenevad eriti viljakalt. Hea aeg on ka neile, kes tegelevad loovatel aladel, sest loomingulisus ja fantaasia töötavad täistuuridel ning inspiratsioonist juba puudust ei tule. Raha osas võiksid olla ehk tähelepanelik, sest kulutusi kipub olema rohkem, kui sooviksid. Hea aeg on finantsiliste tulevikuplaanide tegemiseks ja raha säästmise või investeerimisega alustamiseks.

Tervise osas tasub nüüd lubada endale rahu, puhkust ja lõõgastumist. Seda nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. On hea aeg patareide laadimiseks ja meelerahu nautimiseks. Kuula oma keha signaale ja luba endale seda, millest oled puudust tundnud.

NÄDALA TAROSKOOP 25.-31.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mille saad õige käsitlemise korral muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parendamiseks, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide äss. Kandes endas viljakat maist energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama ettevõtmisi ja kasutama ära juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele just sellele, mis parasjagu käsil on.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd tasub sul olla tähelepanelik ja hoolikalt kaaluda, keda tasub usaldada ja keda mitte. Ära usu pimesi seda, mida räägitakse, kui sinu süda ütleb sulle midagi muud. Praegu võivad suhted kergesti konfliktseks minna, seepärast mõtle enne hoolega kui midagi ütled. Ka mõned uksed võivad nüüd sinu elus sulguda, sest üks või teine eluetapp on ümber saanud. See aga ei tähenda lõppu, vaid pigem vastupidi. Nüüd pead silmad lahti hoidma, sest elul on sinu jaoks uued üllatused varuks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. See nädal toob sinu ellu palju toimetamist, elurõõmu, suhtlemist ja pisut isegi draamat. Oled tavalisest plahvatusohtlikum ning süttid kergesti. Seda nii vaidluste mõttes, kui ka armusuhteid silmas pidades. Katsu enne tegutsemist rahulikult paar korda sisse ja välja hingata ning lugeda mõttes kümneni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema ja südame kiiremini lööma.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud