NÄDALA TAROSKOOP 23.- 29.1 | Kõik ei ole nii nagu pealtnäha paistab

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad karikate rüütel ja mõõkade seitse. Nüüd on oodata nii häid uudiseid, kui ka olukordi, mis ei ole lihtsad ja selged, kuid millest pead ometi suutma läbi minna. Usalda alati oma sisetunnet, ära ilusta enda jaoks asju ega suru alla oma tundeid, et midagi paremini talutavaks teha. Selleks, et liikuda edasi just sellel teel, mis on sinu jaoks õige, pead sa julgema ennast usaldada. Vahel tuleb teha ka ümbritsevate jaoks ootamatuid ja ebapopulaarseid valikuid, kui tunned, et see on sinu jaoks õige.

Armastuse ja suhete osas tasub sel nädalal olla tähelepanelik. Kõik ole nii nagu näib. Kui sulle tundub mõni asi liiga ilus või hea, et olla tõsi, siis usalda oma intuitsiooni ja kontrolli enne tausta, kui midagi või kedagi kogu südamest usud.

Tööalaselt saad mõne hea võimaluse, mis aitab sul oma majanduslikku olukorda parandada. Riskantseid ettevõtmisi väldi, sest isegi kui tundub, et sealt võib tulla suur kasu, siis enamasti ei osutu see tõeks. Hea aeg on plaanide tegemiseks ja tausta uuringuteks. Kui sul on mõni idee, mille soovid käiku lasta, siis viimistle see detailideni ja tee põhjalik eeltöö. Hea oleks mõelda ka alternatiividele, kui ei lähe nii nagu sa esmalt planeerinud oled.

Tervise osas tasub nüüd jääda hästi lihtsate ja sissetöötatud meetodide juurde. Jälgi oma toitumist ja seda, et jooksid piisavalt vett või taimeteesid. Kindlasti peaks iga päev kasvõi pool tundi aktiivselt liikuma, milleks sobib ka reibas jalutuskäik värskes õhus. Isegi siis kui tunned, et sul pole motivatsiooni, mine kodust välja loodusesse. Liigutamine parandab nii füüsilist kui vaimset tervist. Ettevaatlik tasub olla libeduse ja külmetamisega, ei tasu oma tervise võimekust üle hinnata ja ise end riskantsetesse olukordadesse panna.

NÄDALA TAROSKOOP 23.- 29.1

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on karikate rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kaheksa. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub justkui iseenesest harmoonilisemaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu. Sinu turvalisusesoov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on müntide kümme. Olulised saavad olema nii töö kui ka perekonna stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Naudid harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku surm. Sa puutud kokku oludega, mis sunnivad sind olema tugev ning võtma oma saatuse kontrollimine senisest veelgi enam enda kätte. Kui sinu elus on tahke, millega sa ei ole rahul, siis asu neid just praegu ümber kujundama. Sa pead mõistma, et kui sa ise oma elu ei muuda, siis muudab elu sind. On aeg arenguks ja edasiliikumiseks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide viis. Nüüd tegeled teemadega, mille osas tunned, et sul jääb neid vajaka. See võib tähendada nii oma rahalise olukorra pärast muretsemist ja selle parandamist, kui ka oma emotsioonidega tegelemist. Sul tuleb mõista, et kõik saab alguse sinust enesest. Kui soovib midagi muuta, siis tuleb sul alustada iseendast ja oma tunnetest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõkade viis. Puutud kokku teemadega, mis ei ole ükshaaval kogedes midagi väga ebameeldivat, ent ühe nädala peale kuhjatuna on siiski stressi tekitavad. Katsu säilitada rahu, ära lase enda kaasa tõmmata intriigidesse ega vaidlustesse. Mõtle enne kui midagi teravat ütled, sest konfliktid on kerged tekkima.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate kaheksa. Nüüd peab loobuma millestki, mis sulle ikka veel südamelähedane on ja millest hoiaksid parema meelega ikka veel kinni. Klammerdumine aga ei aita sind kuidagi, seega pead õppima vabaks andma ja suunama oma pilgu tulevikku. Hinda vääriliselt omandatud kogemusi ja ole avatud tuleviku seiklustele.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud