NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.4 | Puutud kokku mitmete oluliste õppetundidega

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade seitse ja karikate üheksa. Käesolev periood ei ole kindlasti kerge, kuna elu seab su teele nii mõnegi õppetunni, mis sul tuleb läbida. Võid kokku puutuda ebaausate ja kahtlaste kavatsustega inimestega. Pead suutma keerukates olukordades valida parima lahenduse ja usaldama iseenda sisetunnet. Kui suudad jääda endale kindlaks ja oskad märgata “punaseid lippe” ning julged ka oma vajaduste eest seista, siis tuleb sellest nädalast läbi võitjana ja oled nii mõnegi elukogemuse võrra rikkam.

Suhete osas tuleks olla julge ja tunnistada ausalt oma tundeid nii iseendale kui ka partnerile. Mida enam sa oma tõelisi emotsioone varjad või alla surud, seda keerulisem saab sul olema lähitulevikus oma partneriga läbisaamine. Ausus ei ole alati kerge aga see on ainus viis, kuidas luua pikalt toimiv suhe. Ainult läbi eheduse saab luua tõelist kontakti. Praegu võib päevavalgele tulla inimestevahelistes suhetes aset leidnud petmisi või varjamisi. Universum soosib tõe päevavalgele tulekut ja teeb kõik selleks, et valelikud jääks vahele.

Tööasjades pead sel nädalal olema eriti terane ja paindlik. Sul tuleb juurde õppida uusi töövõtteid ja see võib su kohati lausa stressi ajada. Ära heida meelt, sest iga algus on raske ja mugavustsoonist väljatulek on paras kättevõtmine aga lõpptulemus on seda väärt. Rahaliste tehingute osas tasub olla väga tähelepanelik. Kahtlaseid investeeringuid ei tasu samuti teha, sest isegi kui sa nende pealt kasu lõikad, siis tekitad endale halba karmat ja saadav tulu ei ole seda kindlasti väärt.

Tervise osas peaksid olema tähelepanelik ja vajadusel käima arsti juures, et kontrollida oma hetkeolukorda. Tunda võib anda mõni vana mure, mis pole korralikult välja ravitud. Samuti tuleks hoiduda riskirohketest spordialadest, sest vigastuste saamise oht on väga suur.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 22.-28.4

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt keeruline. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis sind on tagasi hoidnud elus sihte saavutamast. Sa suudad kõik oma unistused täita, kui endasse usud. Sul on palju hingejõudu ja sisemisi ressursse ning ainus, mis sind suudab takistada ongi sinu enda aeg ajalt kahtlev meel.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd on aeg hoida silmad ja süda avatuna, et tajuda ümbritsevast maailmast ja inimestelt tulevaid impulsse. On hea aeg selleks, et rõõmsalt ja enesekindlalt alustada mõne uue projektiga. Võimalused ja ideed on õhus, haara neist kinni.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Võta oma elu eest otsustamine julgelt enda kätesse. Tee kindlameelseid otsuseid, usalda oma vaistu ja jälgi ümbrust. Nüüd saad olulist infot sind huvitavate teemade kohta. Hea aeg uuteks algusteks.

 Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate seitse. Sinu ees on mitmeid võimalusi, mille vahel sul tuleb valik teha. Kaalu hoolega enne otsustamist ja ära lase end illusioonidest eksitada. Mida enam sa kaine ja kaalutletud meele abi kasutad, seda paremaid tulemusi saavutad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Praegu on sinu elus kõige olulisem tasakaalu leidmine. Olgu see siis töö ja kodu vahel, treeningu ja puhkamise vahel või selle vahel, kuidas sa annad oma aega ja energiat teistele ning kui palju panustad iseendasse. Kui leiad tasakaalu, siis suudad nüüd suuri asju korda saata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Sinu elus on inimene või olukord, kelle/mille osas sa ei tohiks valvsust kaotada. Kõik ei ole nii nagu näib või nagu sulle paista lasta üritatakse. Usalda oma sisetunnet. Kui midagi tundub kahtlane, siis seda see ilmselt ka on.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab torn. Praegu puutud kokku enda jaoks üsnagi uute ja tundmatute oludega. Võid tunda rahutust ja ebakindlust, sest sa oled mugavustsoonist suure hooga välja tõmmatud. Kohati võivad emotsioonid ka üle pea kokku lüüa, kuid katsu ka siis säilitada rahu. Võta muutusi kui lihtsalt ühte õppetundi oma elus, mis täiustab sind emotsionaalselt.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

 

 

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.