NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.1 | Julge tegutsemine viib sihile

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade kolm ja sauade neli. Nüüd on hea aeg tegutsemiseks, plaanide elluviimiseks, reisimiseks, uute sihtide ja eesmärkide paika panemiseks. Sind saadab edu, kui tead, mida tahad ja tegutsed teadlikult selle nimel. Nüüd avastad, et sind toetavad nii universumi energiad kui ka just õigel hetkel välja ilmuvad toetajad, olgu selleks sõbrad, sugulased või töökaaslased. Hoia oma meeleolu optimistlikuna ja tee iga päev midagi selle heaks, et oma elus ja arengus edasi liikuda. Ükskõik kui pisikesi muutusi või samme teed, mõne aja möödudes ja tagasi vaadates saad näha, et oled liikunud juba päris kaugele.

Suhete osas ootab ees hea periood, kus kohtud oma sõprade ja sugulastega ning veedate ühiselt mõnusalt aega. Kui oled vallaline, siis naudid oma vabadust ning võid tutvuda mõne välismaalasega või inimesega, kellega suhtled interneti vahenduse. Paarisuhetes tasuks nüüd ette võtta ühiseid väljasõite ja reise, et nautida kvaliteetaega, suurendada lähedust ja luua tugevam omavaheline side.

Tööalaselt võib ette tulla välislähetusi, suhtlemist välismaaga, plaanide tegemist seoses laienemisega või lausa töökohavahetust, mis viib kodust pisut kaugemale kui seni. Igal juhul on tegemist positiivselt mõjuvate arengutega, mis lasevad sul saada uusi teadmisi ja kogemusi ning pakuvad ka põnevaid tööalaseid väljakutseid. Praegu on ka hea aeg puhkamiseks, sest saad seal tavarutiinist välja ja see toob endaga kaasa värskeid ideid ja uut tegutsemistahet. Ka rahaasjad peaksid praegu laabuma sujuvalt ja ilma takistusteta.

Tervis peaks sel nädalal paremaks minema. Kui sind vaevas mõni terviseprobleem, siis nüüd on võimalik leida sellele lahendus. Väga hästi mõjuvad praegu tervisele saunaskäigud, lõõgastumised ja piisav uni ning ka soojamaareis ei tee paha, kui seal jääda mõõdukaks ning mitte endale päikesevannidega liiga teha.

NÄDALA TAROSKOOP 22.-28.1

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku tugevus. Käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale on sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks või ei saa 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Tegeled nüüd teemadega, mis on sulle eriliselt südamelähedased ja rõõmustavad su hinge. Kohtud inimestega, kellega jagad ühiseid huvisid ja maailmanägemust. Pingelised situatsioonid, mis eelnevalt sinus stressi tekitasid, lahenevad ning toovad asemele head suhted ja üksteisemõistmise. Hea aeg on ka armastuse ja romantika osas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Tööalaseid muudatusi peaksid praegu pigem vältima. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud