NÄDALA TAROSKOOP 21.- 27.11 | Tee kõike, mida ette võtad, pühendumisega

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad müntide rüütel ja sauade kolm. Käes on aeg, kus pead uskuma iseendasse ja oma eesmärkidesse. Kui oled pühendunud ja teed oma sihtide saavutamise nimel tööd, siis tulevad ka oodatud tulemused. Fookuses on pere ja koduga seotud asjad. Samuti on soodne aeg reisimiseks ja uute paikade avastamiseks.

Armastuse ja suhete osas tunned, et soovid suuremat stabiilsust ja kindlustunnet. Sinu jaoks on tähtis rahu, turvalisus, hoitus ja lähedus. Praegu on hea aeg selleks, et koos kallimaga ühiselt oma piire laiendada, uusi kogemusi omandada ja üksteist sügavamalt tundma õppida. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd nautida just seda eluperioodi, kus hetkel viibid. Kasuta aega endaga tegelemiseks, oma käitumismustrite tundmaõppimiseks, enda soovide ja ootuste väljaselgitamiseks ning suhtle avatult ja julgelt.

Rahaasjade osas ootab ees hea nädal. Saad kas oma sissetulekuid suurendada või ootab sind tänu heale tööle preemia. Igal juhul saad end tunda pisut kindlamana kui varasemalt. Tööalaselt võib sind ees oodata midagi uut ja tundmatut. Võid saada enda jaoks täiesti uusi ülesandeid, reisida seoses tööga või hoopis kaaluda töökohavahetust.

Tervise osas peaksid tundma nüüd uut energiapuhangut, mis aitab sul hoida head reziimi. On oluline, et jälgiksid oma toitumist, sest mida enam annad oma kehale vitamiine ja kõike vajalikku, seda tugevam püsib sinu vaimne ja füüsiline tervis.

NÄDALA TAROSKOOP 21.- 27.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad „kokkusattumused“, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade neli. Tunned, justkui keegi tõmbaks sinu elus hetkel käsipiduri peale. Sa oled sunnitud hoogu peatama, sinu ettevõtmised ei liigu nii hoogsalt kui plaanisid ning üldse tunned, et oled justkui pealesunnitud rahu seisundis. Selleks, et asjad taas laabuksid, pead enda elu üle veidi mõtlema ning tegelema selle ühe teemaga, mis sul hingerahu saada ei lase.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned, et sinus on maad võtnud rahutus ja kipud üleliia muretsema, seda ka asjade pärast, mida sa kuidagi kontrollida ei saa. Parim, mida sa hetkel teha saad, on hingata sügavalt sisse ja proovida rahuneda, et siis selge pilguga üle vaadata teemad, mis sulle peavalu valmistavad. Keskendu ühele probleemile korraga ja märkad, et pooled sind muredest on ebareaalsed.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Nüüd on aeg taaskohtumisteks. See ei tähenda alati küll nostalgilisi või romantilisi kohtumisi, kuid siiski puutud sa kokku millegi sellisega, mis tekitab sinus tugevaid emotsioone ning viib su mõtetega tagasi minevikku. Võta seda kui omamoodi õppetundi ning jälgi, milliseid tundeid sa koged ning kuidas need olukorrad sind mõjutavad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Praegu toetavad sind ka sinu intuitsioon ja universum, mis saadab sinu teele märke, mida sul tuleb vaid tähele panna. Võta endale aega, tunneta ja jälgi, nii teed enda jaoks õiged valikud.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. Koged ümbritsevat maailma oma tunnete ja mõtete kajana ning seda nii heas kui halvas. Tea, et ainult sina ise vastutad selle eest, mis sulle osaks langeb. Seega, ole tähelepanelik, et lähtuksid õiglustundest ning oleksid ümbritsevatega harmoonias. Head mõtted ja teod tagavad sulle ka positiivse tagasiside.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate kuningas. Sel nädalal juhindud otsuste tegemisel sisemisest tarkusest ja emotsionaalsest küpsusest. Suuremas fookuses on tunnetega, hingega ja loomingulise tegevusega seotud teemad. Usalda oma emotsioone ja sisetunnet, siis suudad sa teha õigeid ja õiglaseid otsuseid.

Ilusat uut nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.