NÄDALA TAROSKOOP 20.-26.5 |  Õhus on suured tunded!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kuningas ja karikate äss. Esiplaanil on kõik emotsioonidega seonduv. Õhus on suuri tundeid, uusi algusi ja võimalusi armumiseks. Hea aeg oma südamega parema kontakti saamiseks ning enda vastu armastav ja kaastundlik olemiseks. Paljud pinged ja mured tekivad sellest, et inimesed ei ole iseendaga harmoonilises suhtes. Kui ollakse enda vastu mõistvamad, siis suudetakse ka ümbritseva maailmaga paremates suhetes olla. Just praegu on võimalik luua või taastada suurem side oma sisemaailmaga, et olla oma südamega paremas ühenduses ja kuulata selle juhatust.

Suhete osas võib sel nädalal sinu elus palju muutuda. Ees võivad oodata põnevad kohtumised, romantilised hetked kallimaga või lausa abieluettepanek. Igal juhul saad sel nädalal oma südameasjade osas tunda uusi ja värskeid tuuli, mis sinus romantika ja kireleegi taas suure leegiga särama sütitavad. Ära ole oma tunnete jagamisega kitsi. Kui sa julged olla aus, avatud ja haavatav, vaid siis on võimalik kogeda tõeliselt hingepuudutavaid hetki.

Tööasjad laabuvad sujuvalt, kui leiad endas jõudu jääda ka pingelistes olukordades rahulikuks ja diplomaatiliseks. Sinu tööd väärtustatakse ja sul on keegi, kes toetab nõu ja jõuga sinu karjääri. Inimeste loominguline pool on praegu väga aktiivne, seega kui töötad alal, mis nõuab loovust, siis peaksid nüüd eriti edukas olema. Kui soovid töökohta vahetada, siis praegu avanevad võimalused, mis lasevad sul oma unistustele lähemale liikuda.

Tervise osas toob nädal kaasa uut ja värsket energiat, mis laseb sul end optimistlikult ja teotahteliselt tunda. Oled positiivselt meelestatud ja see innustab enda eest hästi hoolitsema. Väga hea on, kui saaksid iga päev õues värske õhu käes viibida ja end aktiivselt liigutada. Just looduses viibimine annab suure energialaengu, mida su keha ja hing vajavad.

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE  20.-26.5

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade paaž. Sinu ellu on saabunud võimalus, mis laseb kasutada oma andeid ja muuta oma elu palju imelisemaks, kui see hetkel on. Uued uksed võivad avaneda ka tööalaselt ning sind võib üllatada ka ootamatult sülle sadav rahaline kingitus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid ja põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Esiplaanile kerkivad ka tunnetega seotud teemad, võid armuda või puhuda taas eredale lõkkele leegi oma armusuhtes.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatuseratas. Oled nüüd olukorras, kus pead tegema valikuid ja vastu võtma õigeid otsuseid. Ainult nii saad oma saatuseratast panna pöörlema positiivses suunas. Kaalu hoolega oma samme, vajadusel võta endale järele mõtlemiseks ja aru pidamiseks aega. Oma otsuste langetamisel pead toetuma mineviku kogemustele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

 Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Praegu võid tunda, et oled veidi liimist lahti või madalseisus. Tõmba oma tegemistele pisut pidurit peale, et paremini ümbruskonda ja inimesi mõista ning et anda endale aega oma tunnete ja mõtete läbitöötamiseks. Tegelikult on kõik hästi ja asjad liiguvad pikemas plaanis sinu jaoks soodsas suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. Sul on põhjust olla õnnelik ja rahulolev. Elu on andnud sulle palju kingitusi, mille üle tänulik olla. Ära arva, et sa pole neid ära teeninud. Kõik see, mis sinu elus on, kuulub õigusega sulle, sest oled teinud tööd ja näinud vaeva.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag. Mõistad, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamiseks plaan ja võimalused ning asud oma eesmärke otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Tunned, et õhus on mingid pinged ja stress. Kipud ise liigselt muretsema ja sellega enda jaoks asju tumedamatesse toonidesse värvima, kui need reaalsuses on. Katsu hoida jalad maas ja vajadusel aruta oma mõtteid ja tundeid mõne lähedasega, et asju veidi teise nurga alt näha.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Sa võid enda üle uhke olla. Sinu pingutused on vilja kandnud ning sa oled loonud enda ümber turvalise, stabiilse ja harmoonilise keskkonna. Nüüd on ainult tarvis, et sa ise seda rohkem märkaksid ja hindaksid. Sinu elus on palju ilusat, mille üle tänulik olla.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

Seotud