NÄDALA TAROSKOOP 20.-26.11 | Kui soovid tunda end päriselt õnnelikuna, pead tegelema ka oma negatiivsete emotsioonidega

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade kaks ja müntide kuus. Oled oma elus mingis mõttes teelahkmel. Sinu ees on erinevad võimalused, mille vahel sul tuleb valida. See ei ole kerge, sest vastakad emotsiooni kipuvad sind kohati ühele, kohati teisele poole kallutama. Aga sa ei ole oma teel üksi. Sinu ümber on inimesed, kes vajadusel nõu ja jõuga toetavad, sul tuleb vaid küsida. Praegu on väga oluline just ühtekuuluvustunne ja toetus. Saad seda omalt poolt teistele pakkuda ja vajadusel ka ise abi küsida.

Suhete osas on nüüd kätte jõudnud hetk, kus tasub teha otsustav samm sinna suunas, kuhu liikuda plaanitakse. Kui suhted on jooksnud ummikusse, siis oleks nüüd hea aeg ette võtta üks selgitav vestlus. Kui on aga tunne, et oled õigel teel ja asjad laabuvad just nii nagu sa oled unistanud, siis võiks julgelt ette võtta samme, millest oled oma hinges unistanud, olgu selleks kihlumine, pulmaplaanide paika panemine, perelisa plaanimine või kokku kolimine.

Tööalaselt võid praegu tunda, et oled mingis mõttes vaheetapis. Võid end leida ka mingite inimestega ideelisest vastuolust. Kõik need asjad on aga lahendatavad ja viivad sind tegelikkuses edasi sinna suunda, mis on sinu jaoks parim. Võta kriitikat vastu avatult ja huviga, ning tee sellest omad järeldused. Saad seda kasutada enda täiustamisel ja tulevikus paremate otsuste langetamisel. Sinu ees on avatud nii mõnigi hea võimalus ja sul on toetajaid. Sinu ülesandeks on lihtsalt jääda avatuks ja paindlikuks.

Tervise osas pead tegelema oma tunnetega. Kõik see, mille oled alla surunud või mida ei taha endale tunnistada, nõuab pinnale pääsemist. Selleks, et sa saaksid olla tõeliselt rõõmus ja rahulolev, peaksid tegelema ka nende tunnetega, mis on rasked ja tekitavad ebamugava tunde.

NÄDALA TAROSKOOP 20.-26.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku kohtupäev. On saabunud aeg, kus sulle tasutakse sinu tegude ja mõtete vääriliselt. Kui oled panustanud oma ettevõtmistesse või inimsuhetesse piisavalt, siis just nüüd hakkavad sinu teod vilju kandma. Samuti saad nüüd vabastada end kõigest sellest, millega oled olnud rahulolematu. Kerge hinge ja südamega saad minevikust lahti murda ja liikuda ilma liigse hingelise koormata edasi.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on kuu. Nüüd on sinu jaoks esiplaanile kerkinud maagilised ja vaimsed teemad, tunned tõmmet kõige salapärase ja müstilise vastu. Sa tunned, kuidas alateadvusest kerkivad üles muidu varjatud mõtted ja tunded ning võid olla ka intuitiivsem ja tundlikum kui tavaliselt. Praegu on hea aeg, et tegeleda oma sisemaailmaga ning leida kontakt universumi tarkusega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sinu elus on saabunud faas, kus soovid elu nautida ning kogeda mõnusat äraolemist. Ees on ootamas põnevat seltskondlikku läbikäimist ja sündmusi, mis toovad sulle rõõmu ja rahulolu. Oled praegu väga avatud ka uutele huvitavatele ideedele ning võid hakata tegema nii eraelulisi kui tööalaseid plaane.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks – katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise emotsionaalsem kui tavaliselt ning sulle tundub, et sind ümbritsevad inimesed on sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus. Kõik on hästi, kui sa ei lase end draamadesse kaasa tõmmata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Nüüd kerkivad päevakorrale küsimused, mis lasevad sul paremini tunnetada ümbritsevat maailma ja iseennast. Saad rohkem teadlikuks, mis sulle rõõmu ja rahuldust pakub ning kuidas selleni jõuda. Suudad suurepäraselt oma sisemist potentsiaali rakendada ning vormida selle eduks ja õnneks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa pole praegu oma elus toimuvaga päriselt rahul. Kipud mõtetega liikuma pigem selle poole, mida sul pole või millest oled ilma jäänud. See muudab sind melanhoolseks ja viib tuju alla. Katsu leida üles sisemine rõõm ja keskenduda tänasele päevale ja sellele, mis on sinu elus praegusel hetkel head. Olles tänulik, saabub rõõm ja rahulolu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Sa vajad aega iseendale, et koguda mõtteid ja puhata. Tunned, et tahad elu virr-varrist korraks kõrvale tõmbuda, et leida taas üles enda rahu ja harmoonia kese. Suhtu endasse leebelt ja anna endale vajadusel piisavalt aega, et leida see „miski“, mis paneb sind tegutsema ning sellest ka tõelist ja siirast rõõmu tundma.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.