NÄDALA TAROSKOOP 2.01-9.01 | Ole enda ja teiste vastu leebe, mõistev ja armastav

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate kuus ja mõõkade kolm. Nüüd võid kogeda melanhooliat või väsimust ning tunda, et vajad enda jaoks rohkem aega ja ruumi. Ära mingil juhul suru neid emotsioone maha, vaid jaga oma tundeid lähedastega või sõpradega, kes sind toetavad ja mõistavad. Sa ei ole üksi. Sinu elus on inimesed, kes on hea meelega sinu jaoks olemas, kui vajad head nõu või abi.

Armuasjad ei kulge sel nädalal ehk kõige ladusamalt. Probleeme võib esineda nii lapsiku käitumise, vastutuse mittevõtmise või mõne minevikus lahendamata jäänud küsimuse tõttu. Selleks, et vältida pingeid ja tülisid, tuleks kõigepealt iseendas selgusele jõuda ning mõista, kas oled oma mineviku tõesti suutnud seljataha jätta või lased sel end siiski mõjutada ja praegust suhet saboteerida. Ära väldi keerulisi teemasid, lase endal kõik emotsioonid läbi elada ning julge vaadata oma südamesse, et mõista, mida sa tõeliselt tahad.

Tööalaselt ei pruugi olla kõige lihtsam periood, kuna võivad ilmneda takistused või probleemid, mille ilmsiks tulekut oled juba ammu kartnud. Pingestuda võivad suhted töökaaslaste, koostööpartnerite või ülemusega. Mõtle enne hoolikalt oma sammud ja väljaütlemised läbi, kui mõne olulise muutuse plaanid ellu viia. Rahaliselt võib olla aeg üsna keeruline, kuna tunned, et sinu sissetulekud ei ole piisavad selleks, et kõiki oma finantskohustusi hallata.

Tervise osas võiksid nüüd mõelda sellele, kuidas oma elus suurpuhastust teha. Vaata üle oma kohustused, tee plaane, kuidas igapäevaselt oma stressi vähendada ja ära unusta anda endale piisavalt puhkust. Mida lihtsam ja selgem on sinu elu, seda vähem koged meeleolulangust, ärevust, depressiooni ja väsimust. Võid kokku puutuda minevikust pärit tervisemuredega või mõne lapsepõlvest pärit käitumismustriga, millega pead tegelema. Mida leebem sa iseenda vastu oled ja mida enam suudad endale armastust pakkuda, seda kergemini saad ka oma muredest jagu.

NÄDALA TAROSKOOP 2.01-9.01

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti ainult tulemusele orienteerudes ei saa sa nautida teekonda selleni. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus edasi liikuda. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on jätkuvalt esiplaanil teemad, mis on seotud südameasjadega. On aeg pöörata rohkem tähelepanu sellele, kas sinu enda hing ja süda on rahul. Enese armastamine ja endast hoolimine on aluseks ka headele suhetele. Luba endal tunda kõiki neid emotsioone, mille järgi igatsed.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on ülempreester. Praegu on sinu elus oluline koht eneseusaldusel ja oma väärtushinnangute järgi tegutsemisel. Ära lase kellegi teise arvamustel või tõekspidamistel oma vaateid kõigutada. Sinu otsused peavad põhinema sellel, mis sulle tunnetuslikult sobib ja mis pakub rõõmu ja rahulolu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat ja inspiratsioonist tulvil aega. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad praegust perioodi eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootele jäämise.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kümme. Sind ootab ees suurepärane aeg, kus tunned end lootusrikkalt ja täis teotahet. Suhted ümbritsevate inimestega on head ja mõistvad. Kui tundsid lähiminevikus muret mõne suhtealase või armuasju puudutava teema üle, siis nüüd saab sinu süda rõõmustada, sest pinged lahenevad ja läbisaamised muutuvad sujuvamaks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide kuus. Sel nädalal on esiplaanil rahaga seotud teemad. Pead ise raha välja andma ning ootad ka kusagilt saabuvat rahasummat. Lisaks sellele peaksid nüüd enda jaoks lahti mõtlema ka laiemalt töö ja rahaga seotud teemasid. Kas tunned, et annad rohkem, kui vastu saad? Või tunned hoopis, et oled kellelegi võlgu? Katsu leida rahaasjades tasakaal.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Seotud