NÄDALA TAROSKOOP 19.-25.2 | Nüüd on õhus uued võimalused

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate rüütel ja narr. Sinu ellu on saabumas midagi, mis teeb rõõmu ja toob sind välja argirutiinist. Saad kogeda midagi uut, mis annab sulle uue hingamise ja inspireerib. Kasuta sülle langenud võimalusi selleks, et liikuda edasi selle suunas, millest oled unistanud. Praegu avanevad uued uksed, mis lasevad sul soovi korral pöörata oma elus täiesti uus lehekülg. 

Suhete osas saad kogeda häid tundeid ja rõõmsaid emotsioone. Praegu on soodne aeg uute suhete loomiseks, armumiseks ja oma suhte uuele tasandile viimiseks. On oht olla lausa nii armunud, et ei märgata enda ümber midagi muud. Päris reaalsustaju ei maksaks kaotada, kuid miks mitte lasta end romantikal ja kirglikel tunnetel kaasa haarata. Naudi oma elu ja armasta kogu südamest!

Tööalaselt on oodata edasiminekuid, mis toovad kaasa sinu jaoks soodsaid arenguid. Võid saada huvitavaid pakkumisi, luua kasulikke kontakte või lausa leida oma unistuste töö. Suhted töökaaslastega on meeldivad ja mõistvad ning igasugused koostööd ja ühised ettevõtmised laabuvad takistusteta. 

Tervis peaks olema üldiselt hea ja energiatase üle keskmise. Praegu tasub olla tähelepanelik, et hooletusest, kiirustamisest või ülepingutamisest endale mõnda terviseprobleemi ei tekita. Hea aeg on tervisliku toitumisega ja mõne füüsilist koormust pakkuva kehalise tegevusega alustamiseks. Nüüd suudad hoida end motiveerituna ning ei kipu libastuma. 

NÄDALA TAROSKOOP 19.-25.2

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad. 

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku müntide kuninganna. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv periood – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid. Kõik, mis on seotud kodu, pere ja lastega, edeneb samuti hästi.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide seitse. Nüüd pead olema eelkõige kannatlik, sest kohati võib sulle tunduda nagu oleks kätte jõudnud seisak. Õnneks see aga pole nii. Asjad kulgevad rahulikus tempos ja progress on täiesti olemas, sa pead lihtsalt olema tähelepanelik ning hindama ka väikseid edenemise märke.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avanemas uued võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud. Suudad targa tegutsemise korral saavutada seda, mida soovid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab armastajad. Kõige olulisem on langetada õigeid valikuid. Otsusta alati selle kasuks, mis lõpptulemusena ka pikemas perspektiivis sulle kasu toob. Kui mõni pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis tee tõsine taustauuring enne kui pakkumise vastu võtad. Ära kiirusta midagi tagant, vaid lase asjadel omasoodu areneda ja küpseks saada, nii saavutad parimaid tulemusi.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud