NÄDALA TAROSKOOP 18.-24.9 | Sinu teele saadetakse olukordi, mis lasevad sul läbi teadlike otsuste kasvada ja iseendaga suuremasse harmoonilisemasse jõuda

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade paaž ja armastajad. Sinu teele saadetakse situatsioone, mis lasevad sul läbi teadlike otsuste kasvada ja iseendaga harmoonilisemasse seisu jõuda. Rõhk on avatusel, aususel ja otsekohesusel. Vältida tuleks rohmakaid ja mõtlematuid väljaütlemisi ja tegutsemisi. Ausust saab praktiseerida ka oskuslikult, rääkides enda tunnetest ja mõtetest, süüdistamata teisi või ümbritsevaid olusid. Ka armastuse ja suhete teema võib olla nüüd jõulisemalt esiplaanil. Tõenäoliselt seisad sa oma elus mingi olulise otsuse lävel. Kui teed valikuid, siis lähtu alati iseenda sisetundest. Kui sinu hing jaatab midagi, siis tuleb ka vastavalt toimida.

Armastuse ja suhete osas on väga intensiivne periood. Tunded on tugevad ja kirglikud ning see toob kaasa nii plahvatuslikke armuavaldusi, kui ka ootamatuid tülisid. Sa võid julgelt oma tundeid avaldada ja oma emotsioonidel voolata lasta, kui teed seda siiralt ja ausalt. Kui lased end kaasa viia negatiivsetest emotsioonidest nagu armukadedus, viha või pettumustunne, siis võid väga sügavasse auku vajuda. Mida enam sa ennast tunned ja endaga tasakaalus oled, seda vähem sinu emotsionaalne tasakaal kõikuma lööb.

Tööalaselt pakub nädal värskeid võimalusi alustada millegi uue ja tulutoovaga. Sa võid saada mõne huvitava koostööpakkumise või tekib sul endal mõni suurepärane idee, kuidas hakata lisaraha teenima. Sa võid kokku puutuda ka valikute küsimusega, kus pead endas selgusele jõudma, mida oma karjääri osas edasi soovid teha.

Tervise osas tuleks nüüd tähelepanu pöörata oma südamele. Luba endale mõõdukat koormust, söö südamele kasulikke toiduaineid ja hoia enda meel harmoonias. Nii pakud enda poolt kehale tuge ja turgutust, et ta saaks sind hästi teenida.

NÄDALA TAROSKOOP 18.-24.9

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Nüüd oled kantud nostalgiast ja suunad oma pilgu minevikku. See toob kaasa nii toredaid mälestusi, kui ka nukrust möödunud aegade pärast. Kõik see, mida koged, annab sulle inspiratsiooni ja mõtteid, mida soovid väljendada. Kui tegeled mõnd liiki kunstiga, siis on praegune aeg sinu jaoks väga viljakas, sest suudad oma tundeid väljendada erilise jõu ja sügavusega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Tunned end ebakindlalt, kuna sinu õlgadel on suurem koorem, kui kanda jaksad. Kas oled endale ise võtnud liigselt kohustusi või on teiste ootused sinule liiga suured? Igal juhul peaksid endale vajadusel võtma puhkust ja näitama välja oma tõelisi mõtteid ja tundeid. Vaid nii saad ise endast arus ning ka teised saavad sind aidata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära siiski liiga karmiks mine ja katsu säilitada heatahtlikkus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Saad kuulda häid uudiseid, mida oled oodanud. Oled hetkel väga avatud ning uued ideed, inspiratsioon ja mängulisus saadavad sind igal sammul. Pead ainult jälgima, et sa järelemõtlematult tormakas ei oleks oma otsustes. Kui soovid oma plaane hakata ellu viima, siis tee korralik eeltöö ja taustauuring.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kümme. Nüüd pead olema hoolikas ja usaldama oma intuitsiooni. Sinu ellu saabuvad inimesed või situatsioonid, mis panevad proovile sinu hinnangu andmise võime. Ära lase end eksitada ega suru alla oma emotsioone. Kui sul on ikkagi millegi suhtes halb eelaimdus, siis arvesta seda oma tegudes ja sõnades.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide paaž. Nüüd avaneb kauaoodatud võimalus, mis laseb sul ette võtta projekte, mis toovad sulle kasu kas rahalise tulu või hindamatute kogemuste näol. Pead küll ise pisut vaeva nägema ja oma aega ja energiat panustama aga usu, lõpptulemus on igati veidi pingutamist väärt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õiglus. See, mis ühe jaoks tundub õiglane, ei pruugi seda olla teise jaoks. Praegu on sinu elus õiguse ja õigluse teema tugevalt päevakorras ning sul tuleb anda endale aru, kas oled asjade hindamisel ikka objektiivne või lased end mõjutada kas iseenda egost või teiste tunnetest ja arvamustest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade seitse. Peaksid olema väga tähelepanelik kõige osas, mida teed või ütled. Praegu on väga lihtsalt võimalik sattuda intriigidesse, arusaamatustesse ja kellegi manipulatsiooni ohvriks. Jää alati ausaks ja usalda oma sisetunnet, sest vaid nii suudad sa vältida mõttetuid ebameeldivusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Nüüd on sinu elus jõuliselt esiplaanil tunded. Tegeled armastuse teemaga ning siia alla kuuluvad nii siiras ja austav enesearmastus, hoolivus ja kaastunne, kui ka kahe inimese vaheline suur romantiline ja kirglik armastus. Hoia oma silmad lahti ja süda valla!

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus asjad liiguvad edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas küllaltki hea potentsiaaliga aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade neli. Sind ootab ees väga hea nädal, kus tunned, et suudad nii mõndagi oma unistuste täitumise osas ära teha. Oled oma lähedastega ühel lainel ja just head inimsuhted on need, mis sind paljuski edasi aitavad. Suudad end tavapärasest rohkem avada ja julged näidata oma nõrkusi ja tugevusi. Just sinu siirus, avatus ja julgus on see, mis sel nädalal sind igal elualal kenasti edasi viib.

Ilusat nädalat!

Seotud