NÄDALA TAROSKOOP 18.-24.3 | Ära mõtle üle, kõik läheb hästi!

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on müntide äss ja mõõkade üheksa. Nüüd tuleb sul üsna aktiivselt tegeleda elu maisema poolega ja oma finantsolukorraga. Tuleb keskenduda tõsiselt tööülesannetele või tegeleda sissetulekute suurendamiseks lisatöö võimaluste leidmisega. On võimalik, et alustad mõne uue projektiga või mõlgutad mõtteid töökohavahetusest või tööalasest edasiliikumisest karjääriredelil. Kõik see võib endaga kaasa tuua ka stressi või muremõtteid. Katsu vältida ülemõtlemist. Mida enam sa pingesse lähed, seda tõenäolisem on, et jätad märkamata võimalused, mida elu sulle pakub. 

Suhete osas peaks olema üldiselt kõik stabiilne, kuid inimesed kipuvad tühja koha pealt probleeme tekitama. Negatiivseid tundeid võimendatakse ja paljuski jääb kõik positiivne kahe silma vahele või võetakse seda liiga iseenesestmõistetavalt. Kui tunned, et tuju hakkab langema, siis luba endal olla kurb, kuid ära lange enesehaletsusse. Oluline on oma emotsioonid läbi elada ja töötada, kuid seda tulebki teha teadlikult. Luba oma kaaslastel end toetada ja ole aus nii enda kui teiste vastu. 

Tööalaselt on õhus head võimalused, mis pakuvad sulle seda, millest unistad. Millegipärast oled hetkel kõhklev ja ei usu oma võimetesse nii palju kui peaksid. Sinus on kõik olemas, mida vajad edu saavutamiseks. Usu endasse ja ole valmis pisut pingutama. Julge tulla mugavustsoonist välja ja ära lase hirmul enda üle võimust võtta. Sina kontrollid oma elu, mitte elu ei kontrolli sind. 

Tervise osas on praegu suurepärane aeg selleks, et alustada kevade saabumiseks valmistumist. Hea oleks aktiivsemalt liikuma hakata, oma menüü üle vaadata ja teha tervislikumaid valikuid. Kindlasti tuleb tähelepanu pöörata oma meeleseisundile. Kui sinu meel on rahul ja rõõmus, siis on kergem ka keha eest hoolt kanda. Kuula oma sisetunnet, tee teadlikult häid otsuseid ja kiida end positiivsete edusammude eest. 

NÄDALA TAROSKOOP 18.-24.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku karikate kaheksa. Sinu elu on muutumises. Kui soovid areneda ja edasi liikuda, pead paratamatult millestki loobuma ja midagi seljataha jätma. Ära ole kurb, et pead lahti laskma, see on elu seadus. Kui selle endale selgeks teed, saad kergema südamega tulevikule vastu astuda. 

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd on aeg otsida oma elus rahu ja selgust. Sa oled palju teinud ja läbi elanud, nüüd on aeg end pisut tuulutada. Sul tuleb nii mõnegi asja üle oma elus tõsiselt mõelda, et mosaiigikildudest selge ja arusaadav tervik kokku sättida. Ole enda vastu mõistev ja luba endale vajalikku rahuaega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab keisrinna. On aeg olla ühenduses südamega ja oma naiseliku poolega. Tee oma otsuseid läbi armastuse, helluse ja mõistmise. On viljakas aeg nii ideede kui emotsioonide mõttes. Luba endal kogeda maailma küllust ja ole ka ise helde. 

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Sul on ideid ja unistusi ning nüüd on sinus ka palju loovjõudu ja energiat, et neid ellu viia. Usalda ennast, julge seada suuri eesmärke ja ära karda tööd, mis sellega kaasneb. Sa suudad jõuda kaugemale, kui unistadagi oskad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Sind ootab ees rõõmus periood. Kohtud toredate inimestega, kes toovad sinu ellu põnevust, hingesoojust ja armastust. Ees võib oodata mõni perekondlik sündmus või tore üritus, mida ootad elevusega. 

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Saad tunda rõõmu harmooniliste suhete üle ning naudid elu poolt pakutavaid õnnehetki. Praegu peaks sinu elu erinevate valdkondade vahel valitsema harmoonia ning see lubab sul nautida nii häid suhteid ja romantikat, kui ka saad tunda rõõmu koostöödest või ühistest projektidest kaaslastega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. On aeg endasse vaadata. Selleks, et elus edasi liikuda, pead sa teadma, kuhu suunas sa liikuda soovid. Kui oled oma eesmärkides ja sihtpunktis kindel, siis suudad ka leida võimalused ja õiged rajad, et oma unistuste suunas liikuda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade äss. On hea aeg tegutsemiseks. Sa oled väga motiveeritud, sinu sisemine jõud nõuab väljapääsu ja otsib kohta, milles end rakendada. Nüüd võid avastada mõne hea idee või soovid midagi luua, millel on sinu jaoks oluline tähendus. Ära hoia end tagasi, vaid kasuta ära kogu oma loovjõud. 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on aeg hoida silmad ja süda avatuna, et tajuda ümbritsevast maailmast ja inimestelt tulevaid impulsse. On hea aeg selleks, et rõõmsalt ja enesekindlalt alustada mõne uue projektiga. Võimalused ja ideed on õhus, haara neist kinni. 

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. On aeg pühenduda suure hoole, tähelepanu ja kogu oma oskustega sellele, mida armastad. See võib tähistada nii tööalast süvenemist, kui ka eraelus maisema valdkonna eest hoolitsemist täieliku kohaloluga. Võib olla, et pead midagi juurde õppima või mõne uue vaatenurga omaks võtma, et saaksid saavutada parimaid tulemusi. 

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud