NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.6 | Ära jää liigselt negatiivsesse kinni

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate viis ja karikate kolm. Sinu süda ja meel kipuvad olema rahutud, sest midagi paneb sind muretsema. Mingi kurbus on su hinges, mis on tõstnud pead ning võtab sinu tähelepanu endale. Samal ajal on sinu elus nii mõndagi toimumas. On palju suhtlemist, kohtumisi sõprade ja tuttavatega, mis toovad omakorda kaasa positiivseid emotsioone. Ära ignoreeri ühtegi oma tunnet, kuid ära jää negatiivsesse kinni. See ei lase sul olla piisavalt kohal positiivsetes sündmustes, millest saad luua omakorda ilusaid mälestusi ja häid tundeid.

Suhete osas kipub praegu sinu elus üles kerkima mingi minevikuga seotud teema. Võid kalduda oma mõtetega nukrate ja ebaõnnestunud hetkede juurde. Selle asemel, et kurvastada või kahetseda, kasuta neid mõtteid ja tundeid, et muuta oma tänane päev paremaks. Tee täna paremaid valikuid. Ole ausam, julgem ja hinda vääriliselt neid, kes on sinu kõrval. Suhete osas võib sel nädalal tulla ka väga positiivseid üllatusi, mis sisaldavad endas romantilisi ettepanekuid, ilusaid armumisi ja suuremat lähedus- ja kindlustunnet pakkuvaid samme.

Tööalaselt tuleb sul teha oma valik. Kaalu hoolega poolt- ja vastuargumente, sest selleks, et midagi uut ja meelepärast saada, pead sa millelgi minna laskma. Otsuste langetamisel kaasa oma sõpru või kaastöötajaid. Las nad avavad sulle oma nägemuse tutvustamisega uusi vaatenurki või aitavad märgata midagi, mis on sul ehk kahe silma vahele jäänud. Raha osas peaksid olema pigem kokkuhoidliku meelestatusega, sest väljaminekuid on nagunii rohkem kui sooviksid. Seega, katsu pigem igalt poolt pisut kärpida selleks, et mitte omadega ummikusse jõuda.

Tervise osas pead tegelema eelkõige oma mõttemaailmaga. Emotsionaalne pagas, mida teadlikult või alateadlikult kaasas kannad, võib mõjutada sinu heaolu üsna tugevalt. Samuti võivad sisemised pinged inimesi üle sööma või alkoholiga liialdama sundida. See aga omakorda suurendab probleeme ning võib ka tekitada lähedaste vahel lisapingeid. Proovi leida endas jõud, et jääda igas hetkes teadlikuks ja tee oma valikud lähtuvalt pikemast plaanist, mis toetab sinu heaolu.

NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.6 IGALE SODIAAGIMÄRGILE

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku poodu. Sa ei ole mingi olukorraga oma elus päriselt rahul. Tunned, et oled justkui lõksus, kuid ei oska ega suuda ka leida lahendust. Ära kiirusta ega heida meelt. Üsna pea jõuab sinu ellu midagi, mis selgitab olukorda ja kergendab sinu enesetunnet.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Sa võid enda üle uhke olla. Sinu pingutused on vilja kandnud ning sa oled loonud enda ümber turvalise, stabiilse ja harmoonilise keskkonna. Nüüd on ainult tarvis, et sa ise seda rohkem märkaksid ja hindaksid. Sinu elus on palju ilusat, mille üle tänulik olla.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kolm. Praegune aeg on sinu jaoks emotsionaalselt väljakutseid esitav. Pead toime tulema nii iseenda kui oma kaaslaste emotsioonide ja meeleolu kõikumistega. Üles võivad kerkida ka mõned vanast ajast pärit lahendamata probleemid, mis nõuavad tähelepanu, et saaksid edasi liikuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisuse soov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Sul on ideed ja visioonid, mille kallal töötad. Usu endasse, sest sul on jõudu, et kõik oma plaanid ellu viia. Hea oleks vaadata suuremat pilti, et näha seda, kus sa hetkel seisad. Sinu tarkus aitab su üle ka kõige keerukamatest olukordadest.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Sul on põhjust olla õnnelik ja rahulolev. Elu on andnud sulle palju kingitusi, mille üle tänulik olla. Ära arva, et sa pole neid ära teeninud. Kõik see, mis sinu elus on, kuulub õigusega sulle, sest oled teinud tööd ja näinud vaeva.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd tunned, et sa vajad aega, mõistmaks asju nii nagu need on. Ära tee liiga kiireid järeldusi ega otsuseid, mis pole korralikult läbi kaalutud. Anna kõigele aega, et rahuneda, settida ja selgineda. Tegele oma hinge ja meele teemadega. Emotsioonid mängivad sinu elus praegu väga suurt rolli.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Nüüd on aeg hoida silmad ja süda avatuna, et tajuda ümbritsevast maailmast ja inimestelt tulevaid impulsse. On hea aeg selleks, et rõõmsalt ja enesekindlalt alustada mõne uue projektiga. Võimalused ja ideed on õhus, haara neist kinni.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis sind on tagasi hoidnud elus sihte saavutamast. Sa suudad kõik oma unistused täita, kui endasse usud. Sul on palju hingejõudu ja sisemisi ressursse ning ainus, mis sind suudab takistada ongi sinu enda aeg ajalt kahtlev meel.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

 

 

 

 

 

 

Seotud