NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.04 | Väldi fookuse kaldumist minevikku ja pööra oma pilk kindlalt tuleviku suunas

Alanud on uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on erak ja karikate kuus. Sel nädalal tunned, et aina enam kerkivad üles nostalgilised hetked ning ikka ja jälle kipuvad mõtted minema selle juurde, kuidas asjad vanasti olid. Sa üritad ka selgust saada, mis on hetkel sinu jaoks parim tee, kuna soovid teha asju õigesti. Kuid vastust küsimusele, mis on õige, pole sa veel leidnud. Võid tunda ka nukrust, üksindust, äralõigatust oma sõpradest või lähedastest. Tegu on keerulise õppetunniga meie kõigi jaoks ning ainus viis selle läbimiseks on jääda oma mõtetega praegusesse hetke, olla avatud ja valmis õppima uusi toimimise viise.

Suhete osas võid tunda suurt igatsust läheduse järgi. Võid tunda, et midagi on justkui puudu, mingi väljund, mida soovid, on kättesaamatu ja kauge. Kindlasti peaks praegu võtma enda jaoks kohati aja maha selleks, et märgata ja mõista oma tundeid. Samuti oma kallima osas peaks olema tähelepanelikum kui varem. Keerulistes oludes võivad tekkida pinged ja arusaamatused tänu välistele faktoritele ning on oluline, et need lahendataks omavahel enne, kui neist paisuvad ületamatud probleemid.

Töö- ja rahaasjade osas võid olla sunnitud vastu võtma otsuseid, mis ei ole mingil juhul sinu esimesed valikud, kuid mis on n-ö hetkel õige käitumisviis. Isegi kui tunned, et tööasjade osas on väga keeruline aeg, siis katsu leida enda jaoks midagi, mis on positiivne ja mille üle rõõmu tunda. On oluline, et elu majandusliku poole pinged ei hakkaks varjutama muu elu kulgemist.

Tervise osas tasub nüüd just oma meelele ja vaimsele heaolule tähelepanu pöörata. Tegele teadlikult ja igapäevaselt endale positiivsete hetkede pakkumisega, olgu need kasvõi pisikesed rõõmud. Mida enam suudad end tasakaalus hoida, seda paremini peab ka sinu füüsiline keha vastu võimalikele haigustele ja terviseprobleemidele.

NÄDALA TAROSKOOP 17.-23.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu elus on mingi ärevus ja mure. Ära lase negatiivsetel emotsioonidel üle pea kasvada, vaid katsu vaadata lähemalt, mis on selliste ebameeldivate tunnete algseks põhjustajaks. Pea alati meeles, et sa ei saa küll kontrollida elu käike või teiste inimeste tegusid, kuid sul on alati võimalik valida, kuidas keerulistele olukordadele reageerid.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, kus asjad liiguvad edasi stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas küllaltki hea potentsiaaliga aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade rüütel. Nüüd näidatakse sulle selgeid märke, kuhu suunas pead liikuma ja mida pead vältima. Oluline on hoida oma meel selge ja mõistus terav. Vahel võib äratundmine tabada lausa valusalt, kuid tundub, et just kristallselge äratus on see, mida sa vajad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab päike. Praegune aeg avab sinu jaoks uued võimalused nii isiklikus elus kui ka tööasjades, seega kasuta seda, kui soovid ellu viia muutusi, suhteid parandada või kokkuleppeid sõlmida. Kõik see, mis varasemalt on tundunud keeruline või veninud mingil seletamatul põhjusel, saab sisse hoo ja laabub lausa lennates.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Sa liigud millegi poole, mis tuleb sulle igati kasuks. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et nii töö- kui eraelus õppetunde ja kogemusi omandada. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kolm. Kui sinu elus oli mingi seisak, siis nüüd võid tunda kergendust – kõik hakkab taas liikuma ning seda veel sinu jaoks positiivses suunas. Sa oled eriliselt võimekas elu majandusliku poolega seotud valdkondades ning see tekitab ka võimalused oma finantsolukorra parandamiseks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Asud hetkel oma arenguprotsessis illusioonidest vabanemise valulikus protsessis. Ära peida oma pead liiva alla ega eita oma tundeid. See, mis praegu päevakorda kerkib, nõuab lahendamist, et saaksid vabalt ja südametunnistuse piinadeta edasi liikuda. Ole julge ja võta oma elu eest vastutus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Nüüd tunnetad, et sinus justkui võitlevad omavahel kaks poolt, ühelt poolt unistused ja plaanid, teisalt melanhoolia ja alateadvusest esilekerkivad hirmud. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Sinu elus on energiad, mida õige käsitlemise korral saad muuta enda jaoks väga kasulikeks tööriistadeks, kuid valede otsuste ja käegalöömise puhul võid oma hetkeolukorda ning positsiooni elus hoopis halvendada. Kui järgid oma südamehäält, oled aus ja suunad oma energia enese ja teiste heaolu parandamisesse, siis saavutad suurepäraseid tulemusi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Kui soovid, et sinu unistused täituksid või tahad lihtsalt oma elus midagi muuta, siis pead nüüd olema julge ja aus. Sa võid oma ideede nimel isegi pisut võidelda, sest sa tead, et teed seda õige ja hea lõpptulemuse nimel. Ära kedagi solva ega asu vaidlustesse, kuid ole julge oma soovide väljaütlemisel.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad. Kui oled endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla.

Imelist nädalat!

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.