NÄDALA TAROSKOOP 15.-21. november| Sinu teele satuvad situatsioonid, mis nõuavad suurema pildi nägemist ja oma ego kõrvale jätmist

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade viis ja karikate kaks. Nüüd pead olema valmis muutusteks, arenguteks ja kasvukohtadega kokkupuutumiseks. Kui sa oled teinud õigeid valikuid, siis laabuvad suhted suurepäraselt ja ilma igasuguste probleemideta. Kui aga oled oma elus faasis, mis on sinu jaoks end ammendanud ning millest peaksid suutma välja murda, siis puutud kokku nii pingeliste olukordade kui ka konfliktsete inimestega.

Armastuse osas sel nädalal igavuse üle kurta ei saa. Võimalikud on nii romantilised kohtumised ja armumised, kui ka tuliseks kiskuvad tülid. Samuti võib nüüd esineda armukadedust, flirtimist ning ka emotsioonidega mängimist, mis võib mõnede jaoks lõppeda pisaratega. Kui soovid, et sinu suhetes valitseks harmoonia, siis proovi enne ego pinnalt reageerimist vaadata elu, situatsioone ja inimeste väljaütlemisi läbi armastuse. Nii võid märgata, et mõnigi asi on hoopis teisiti, kui sulle esmapilgul tundus.

Tööalaselt pead olema tähelepanelik inimsuhete osas ning jälgima, et sa ei teeks unustamisest või hooletusest tingitud vigu. Kui oled mõtte ja tähelepanuga seal, kus vaja, siis laabuvad sinu tööasjad sujuvalt. Rahaasjade osas väldi emotsioonioste ja katsu üle vaadata, milliseid kulusid võiksid vähendada, et parandada oma rahalist seisu ja suurendada elu majandusliku poolega seotud turvatunnet.

Tervise osas tasub tegeleda meelerahu leidmise või säilitamisega. Katsu leida viise, kuidas lasta loodusel end turgutada. Kui sul on stress, väsimus, ärevus või meeleolulangus, siis katsu leida igas päevas võimalus looduses jalutamiseks ja anna endale pisut füüsilist koormust. Jälgi oma toitumist ning lisa menüüsse tervislikke ja kodumaised terviseturgutajaid, mis tugevdavad immuunsüsteemi ja rahustavad närvisüsteemi.

NÄDALA ÜLEVAADE 15.11 – 21.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, et oled kitsikuses ning kohati muretsed ka üleliia. Nüüd on aeg vaadata üle oma uskumused, emotsioonid ja käitumismustrid. Kui sa soovid oma elus muutusi teha, et end paremini tunda, siis alusta alati iseendast. Kui suudad iseennast tasakaalu viia, siis märkad, et elu sinu ümber muutub samuti harmoonilisemaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku õiglus. Nüüd tasub sul hoolega järele mõelda oma elus tehtud otsuste üle. Kuidas sa suhtud teistesse inimestesse ja olukordadesse, mis sulle ei meeldi? Kuidas sa suhtud tundmatusse, nii iseendas kui väljaspool ennast? Kas kipud omama eelarvamusi või suudad jääda empaatiavõimeliseks ja erapooletuks?

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. See nädal toob sinu ellu palju toimetamist, elurõõmu, suhtlemist ja pisut isegi draamat. Oled tavalisest plahvatusohtlikum ning süttid kergesti. Seda nii vaidluste mõttes, kui ka armusuhteid silmas pidades. Katsu enne tegutsemist rahulikult paar korda sisse ja välja hingata ning lugeda mõttes kümneni.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keisrinna. Tundud nüüd inimestele huvitavam, atraktiivsem ja külgetõmbavam kui tavaliselt. Kohtad igal sammul kedagi, kes soovib kas sinu head nõu, tarka soovitust või tähelepanu. Sellel on sinu jaoks silmiavav ja enesehinnangut tõstev väärtus – hakkad ka ise ennast nägema nii nagu teistele paistad. Mõistad, et sinu teadmisi ja intuitsiooni hinnatakse väga kõrgelt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sind ootavad ees uued väljakutsed, mis nõuavad sinult täit tähelepanu, pühendumist ja mõtteselgust. Pead olema avatud selleks, et õppida uusi töövõtteid ning kohaneda uute ideede ja plaanidega, mis on sind ümbritsevatel kaaslastel. Võid teha ettevalmistusi ka töökoha vahetuseks, uute projektide alustamiseks või hoopis õpingute jätkamiseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.