NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.4 | Kasuta oma loomejõudu, et unistusi täide viia

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade äs ja sauade neli. Sinu käsutuses on suur loomejõud, millega võid muuta oma suhteid, era- ja tööelu või tervise seisukorda. Sa pead ainult vastu võtma kindla otsuse. Enamasti jäävadki asjad elus saavutamata selle tõttu, et inimesed pole kindlad, mida nad soovivad. Kõhklused ja poolik panustamine ei too tulemusi. Sea endale siht, leia liitlased ja koostööpartnerid, kes sinu unistusse usuvad ja saavuta see, mis on sinu eesmärk. 

Suhted saavad nüüd selgemaks, sest varjatud saladused tulevad päevavalgele ja tõe nägemine aitab sul teha enda jaoks paremaid valikuid. Praegu on õige aeg otsuste langetamiseks, sest sa suudad asju näha väga objektiivselt ning inimesed näitavad oma tõelist palet, olgu selleks siis hea või halb. Hea aeg on suhete alustamiseks, sest tunned selgelt, mida sa vajad ja oskad ka inimeste olemust paremini hinnata. Sel nädalal on ees ootamas perekondlikke kogunemisi, toredaid kohtumisi oma lähedastega ning samuti rõõmustavaid pakkumisi ja ettepanekuid, mis teevad sulle rõõmu. 

Tööalaselt peaks sind sel nädalal ümbritsema kolleegide toetus. See aitab end tunda hästi ning mõjub ka suurepäraselt produktiivsusele. On tõenäoline, et just praegu tulevad uued head ideed ja geniaalsed lahendused, mis aitavad nii sissetulekuid suurendada kui töötegemist tõhusamaks muuta. Rahaliselt peaksid sa hetkel olema üsna stabiilses kohas, kuid peaksid vältima emotsioonioste ja -investeeringuid. 

Tervisega tegelemise osas laiad nüüd lihtsalt motivatsiooni, et end häid ja kasulikke valikuid tegema suunata. Samuti on praegu hea aeg neile, kes soovivad lapseootele jääda. Ettevaatlik tuleks olla terariistadega, kuna ettevaatamatusest või hajameelsusest võivad juhtuda õnnetused. 

NÄDALA TAROSKOOP IGALE SODIAAGIMÄRGILE 15.-21.4

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku armastajad. Esiplaanil on jõuliselt armastuse ja suhetega seotud teemad. Nüüd on aeg valikute tegemiseks. Selleks, et saada midagi või kedagi, pead sa loobuma oma elus millestki muust. Kõike lihtsalt ei saa ja kõike pole ka vaja. Mõtle enda jaoks selgeks, mis või kes on see, mille poole su süda tõeliselt igatseb. Kui oled õigel rajal, siis ei vaja sa palju, sa vajad lihtsalt seda “õiget”.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate kümme. Nüüd saad tunda tõelist rõõmu, soovide täitumist ja harmoonilist kooskõla. Eriliselt hästi toimivad suhted, olgu need siis töökaaslastega, tuttavatega või oma kõige kallimatega. Suudad inimesi lausa lennult mõista ning naudite vastastikku üksteise seltskonda. Väga hea aeg on ka romantika ja armastuse osas.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et leiaksid endas tasakaalu. Jälgi, mida sa välja annad ja mida endasse võtad. Teadvusta endale oma emotsioone ja vajadusel tegele nende harmoniseerimisega. Sinu sisetunne ja rahulolu on indikaatoriks, mis näitavad, kas sa oled õigel teel või peaksid pigem aja maha võtma ja peatuse tegema.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega ja uute eesmärkide paika seadmisega. Suunad suurema osa oma energiast töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid ja põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Esiplaanile kerkivad ka tunnetega seotud teemad, võid armuda või puhuda taas eredale lõkkele leegi oma armusuhtes.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab tugevus. Käes on tähendusrikaste muutuste aeg. Sinu ellu saabuvad sündmused, mis nõuavad suurt hingejõudu ja sisemist tugevust, et toime tulla. Sinus on ressursse, mis aitavad sul ületada ka suurimaid raskusi, seega sa ei pea muretsema, vaid vaatama endasse ning rahuliku meele ja avatud südamega oma saatusele vastu astuma. Muutused, mis tulevad, ei ole kindlasti negatiivsed, need on lihtsalt protsessid, mis pakuvad sulle elulise õppetunni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Kätte on jõudnud aeg, kus sinu elus on palju suhtlemist, rõõmsaid hetki ja põnevust. Saad nautida elu helgemat poolt ja tuled toime kõigega, mis su teele satub. Sinu ümbritsevad head sõbrad ja lähedased inimesed, kelle toetus ja olemasolu valmistavad sulle rõõmu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. On aeg pühenduda suure hoole, tähelepanu ja kogu oma oskustega sellele, mida armastad. See võib tähistada nii tööalast süvenemist, kui ka eraelus maisema valdkonna eest hoolitsemist täieliku kohaloluga. Võib olla, et pead midagi juurde õppima või mõne uue vaatenurga omaks võtma, et saaksid saavutada parimaid tulemusi. 

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Kui sa tead, mida sa tahad, siis ei suuda praegu mitte miski ega keegi sind takistada oma soove ellu viimast.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kümme. Nüüd saabub sinu jaoks mõnes mõttes pöördeline aeg. Tõmbad minevikule kriipsu alla mõistuse kogu jõudu kokku võttes. See tähendab nii oma mingitest veendumustest ja tõekspidamistest loobumist, kui ka oma aja ära elanud mineviku lõplikult seljataha jätmist. See ei saa olema kerge, kui on ometi väga vajalik, et edasi liikuda.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on müntide äss. Kandes endas viljakat materialistlikku energiat, soosib see nädal sind alustama uusi projekte, käivitama põnevaid ettevõtmisi ja kasutama ära soodsaid juhuseid, mida elu su teele saadab. Eelkõige jõuad edasi ja saavutad suurepäraseid tulemusi tänu oma praktilistele oskustele, suurele töövõimele ja keskendumisele täielikult just sellele, mis parasjagu käsil on.

Ilusat nädalat!

 

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.