NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.1 | Otsuste tegemisel usalda oma intuitsiooni

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade neli ja karikate kuninganna. Oled tundeline ja koged emotsioone kohati ülevõimendatuna. Sind ootab ees nii mõnigi tore ja rõõmus sündmus, mis toob silmadesse sära ja rõõmustab hinge, kuid ometi koged kõige selle taustal ka melanhoolsemaid tundeid. Võid olla haavatavam kui tavaliselt, seega ära imesta kui emotsioonid üle pea kokku löövad ja ka pisarad kergesti valla pääsevad.

Suhete osas on oodata rõõmsaid sündmusi, taaskohtumisi ja leppimisi. Ka mõni pingeline olukord, mis on pikalt vindunud võib leida just nüüd lõpuks lahenduse, mis toob kergendust ja laseb rahulikuma südamega edasi liikuda. Kuna oled väga tundeline, siis mõistad, mis on sinu jaoks oluline, mis mitte. Kohati võid lausa füüsilist ebamugavust tunda nende asjade, olukordade või inimeste suhtes, kes või mis sulle ei sobi. See lihtsustab valikute tegemist.

Tööalaselt tasuks nüüd võtta endale aega, et järgi mõelda, kas praegune töökoht katab sinu emotsionaalsed ja intellektuaalsed vajadused. Mõtle, kas sa teed oma tööd ainult raha või positsiooni pärast, või saad sa sellest ka enda jaoks midagi muud. Tööalased suhted ja erinevad koostööd peaksid praegu väga hästi ja edukalt laabuma.

Tervise osas tasub usaldada praegu oma intuitsiooni. Kui tunned, et pead külastama arsti, siis tee seda. Kui tunned, et sinu keha vajab mõnda kindlat toiduainet, siis luba endale seda. Just iseennast kuulates saavutad parimaid tulemusi.

NÄDALA TAROSKOOP 15.-21.1

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Oled aus ja otsekohene ning ei karda välja öelda oma arvamust. See võib küll kohati tekitada pingeid või vastuseisu, kuid kuna sa ei tee otseselt kellelegi liiga ega kahjusta kellegi huve, siis suudad siiski oma soovid ellu viia. Kui soovid, et suhted oleksid sujuvad, siis võiksid pisut leebemalt ja taktitundelisemalt käituda. See ei tähenda, et pead end maha suruma, lihtsalt võiksid pisut kaaluda, kuidas end väljendada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate üheksa. Saad nüüd elust täiel rinnal rõõmu tunda. Oled täis positiivsust ja hindad kaaslasi, kellega koos saad ette võtta toredaid tegemisi, mis tõstavad tuju. Ära ainult kaldu äärmustesse. Pööra piisavalt tähelepanu ka igapäevastele tegevustele, mis sinu osalust nõuavad. Praegu on oodata ka positiivseid uudiseid ning rõõmusõnumeid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate äss. Praegu on sinu jaoks tugevalt esiplaanil emotsioonid. Tegeled eelkõige armastuse teemaga, seda selle kõigis vormides. Kui oled end varasemalt pisut hooletusse jätnud ja tunnete teema on olnud päevakorrast maas, siis nüüd tunned, kuidas oled taas enda avamas universumi poolt pakutud headele emotsioonidele ja südant soojusega täitvatele tunnetele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab surm. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Sa võid tunda end esialgu pisut ebakindlalt, kuid kui hakkad end tasapisi juba praegu uute oludega harjutama, siis ei suudad sa uusi olusid paremini vastu võtta. Hoia oma meel ja süda avatud!

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Leiad nüüd lõpuks jõudu ja võimalusi, et liikuda edasi probleemide juurest, mis on sulle juba mõnda aega peavalu põhjustanud. Selleks tuleb sul esialgu võtta kokku kogu julgus ning usaldada elu. Hiljem näed, et sinu otsused olid õiged ning liigud suunas, mis aitab sind rahulikuma ja õnnelikuma eluperioodini.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

 

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.