NÄDALA TAROSKOOP 14.–20.03 | Õhus on ärevust, pinget ja konflikte

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on mõõkade viis ja mõõkade neli. Puutud kokku keeruliste situatsioonidega, kus pead julgema enda eest seista. Nüüd on oluline, et sa ei suruks oma mõtteid ega tundeid alla. Just üksteisega suhtlemine, enda arusaadavaks tegemine ning oma soovide ja vajaduste väljendamine on praegu väga olulise tähtsusega. Sa vajad kindlustunnet, loogikat, rahu ja selget mõistust, et teha nii enda kui teiste jaoks parimaid otsuseid.

Armastuse ja suhete osas ei saa olema kõige kergem nädal. Üles kerkivad negatiivsed tunded, väga kergesti võivad tekkida arusaamatused ja tülid. Nüüd ilmutavad end kõik kitsaskohad ja rahuldamata vajadused. Kõik see, mis on varasemalt pinna all vaikselt hõõgunud, võib nüüd lahvatada tõsiseks konfliktiks. Võid tunda, et oled pettunud, nii partneris kui ka iseendas. Seda just selle tõttu, et sa pole suutnud või soovinud oma mõtetest ja tunnetest õigel ajal rääkida. Parim, mida praegu teha saab, on jääda võimalikult rahulikuks. Ühtegi tüli ega arusaamatust ei lahendata õli tulle valades. Katsu säilitada selge pea ja hoida oma elus tasakaal.

Tööalaselt tuleks nüüd hoida väga korrektset joont. Hajameelsuset või liigsest kiirustamisest võivad sisse tulla vead, mis kipuvad kalliks maksma minema. Kuna kõik on tavalisest enam pinges, siis kiputakse ka väikeste probleemide, viivituste või valearusaamade puhul jõuliselt üle reageerima. Tunned, kuidas õhus on pinget ning suhtlemine töökaaslaste ja ülemusega ei laabu sugugi ladusalt. Ka rahaliselt ei ole nädal kerge. Tunned ebakindlust oma sisstulekute osas ning muretsed, kas suudad kõik kulud, mis ette tulevad, katta.

Tervis ei pruugi sel nädalal olla kõige parem. Sa peaksid end mitte tagant piitsutama, vaid võtma võimalikult rahulikult. Lase oma meelel puhata infomürast ja pingeid tekitavatest uudistest. Luba endale midagi, millega suudad end mõneks ajaks välja lülitada, et lasta mõtetel puhata ja tunnetel rahuneda. Vaata üle oma toitumine, sest vajad nüüd võimalikult turgutavat ja vitamiinitikast kütust oma kehale. Ka une eest hoolitsemine on väga oluline. Kui vaja ja kui on ka võimalik, siis luba endale ka lõunauinak, mis kosutaks ja maandaks pisut stressi ja ärevust.

NÄDALA TAROSKOOP 14. – 20.03

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on tugevus. Nüüd saabuvad sinu teele keerukad ülesanded, mille lahendamiseks vajad nii sisemist jõudu kui meelekindlust. Pead suutma oma vaadete eest seista ja vajadusel ka kogu hingejõu kokku võtta, kui soovid saavutada oma eesmärke. Õnneks on sinus suur annus kõike seda, mida hetkel vajad, lihtsalt lase oma ressursid käiku.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade kümme. Sa kannad oma õlgadel koormat, mille raskus võtab enamuse sinu tähelepanust endale ning ei lase sul maailma täiesti adekvaatselt hinnata. Leia võimalus sulle murettegevast situatsioonist kaugeneda või aeg maha võtta, et taas mõista, mis on reaalne olukord, millised on sinu võimalused ja kus sa hetkel seisad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene ja kiire taibuga. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja öelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Nüüd saad mustvalgel näha, kuidas kõik siin elus on mööduv. Olgu selleks head asjad või mured, mis tundusid ületamatud – kõik saab ümber ja ellu tuleb jälle midagi uut. Mida vähem klammerdud ja asju üle dramatiseerid, seda kergem on sul näha kõike nii, nagu see tegelikult on. Omanda oskus, mis laseb sul vajadusel eluvooluga sujuvalt kaasa minna ja sa näed, kui palju kergemaks kõik muutub.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.


Seotud