NÄDALA TAROSKOOP 13.- 19.3 | Julge usaldada elu!

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid iseloomustavad mõõkade paaž ja mõõkade kuus. Nüüd tunned, kuidas sinu elu on liikumas kindlama ja rahulikuma pinnase suunas. Need teemad, mis olid varasemalt ärevust tekitavad, hakkavad vaibuma. Oled suutnud leida endas nii palju enesekindlust ja selgust, et tead, kuidas end häirivate teemadega tegeleda ning see leevendab su muresid. Meeles tasub hoida seda, et midagi ei muutu üleöö, seega on oluline, et sul on piisavalt kannatlikku meelt oodata, et protsessid jõuaksid toimuma hakata.

Suhted võivad sel nädalal võtta ootamatuid pöördeid. Inimesed on pisut kannatamatud, neil on uusi ideid, soove, mõtteid ja plaane ning neid soovitakse kohe ka ellu viima asuda. Väga oluline on kõige selle juures aga piisav kannatlikkus ja oskuslik kommunikatsioon. Just partnerlussuhetes võib juhtuda, et eeldatakse, et kallim on justkui mõtete lugeja või siis tehakse plaane ilma küsimata, mis võib minna vastuollu teise soovide või unistustega.

Töösse suhtutakse nüüd üsna optimistlikult, sest suudetakse selgeks mõelda, mida teha, et liikuda oma eesmärkide suunas. Praegu peaksid uued ideed ja inspiratsioon kergesti tulema. Raha osas võid tunda kergendust ja näed lahendusi, kuidas saad lubada endale seda, mida soovid. Samas peaks liigset kulutamist vältima. Pigem tee korrektsed plaanid ja vaata, mida sa saad endale kohe lubada ning mida oleks ehk parem osta järgmine kuu või lausa järgmine hooaeg.

Tervise osas peaks nüüd jälgima, et millegagi üle ei pingutataks. Sportimisel võib kergesti tekkida vigastusi või ülekoormust, samuti ei maksa unustada seda, et vaimne puhkus ja nutiseadmetest piisav eemalolek on oluline selleks, et tunneksid vähem stressi, ärevust või meeleolulangust.

NÄDALA TAROSKOOP 13.- 19.3

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku surm. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi küll toimuda üleöö, kuid ometi tunned juba praegu, et asjad ei ole enam kaugeltki nii nagu need varasemalt olid. Sa võid tunda end esialgu pisut ebakindlalt, kuid kui hakkad end tasapisi juba praegu uute oludega harjutama, siis ei suudad sa uusi olusid paremini vastu võtta. Hoia oma meel ja süda avatud!

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on mõõkade kaks. Pead nüüd hoolega järgi mõtlema, et kas sa ehk ei suru mingeid emotsioone alla või koguni eitad teatud tundeid. Kas tunned ehk sisemiselt, kuidas sinus on pinget, viha või kurbust, kuid väliselt käitud korrektselt ning nii nagu sinult oodatakse? Leia viis, kuidas olla enda vastu aus ning väljenda oma tundeid ka teistele. Kandes päevast päeva maski, ei lase sa oma tõeliselt minal välja paista.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku karikate äss. Nüüd oled kantud emotsioonidest, armastusest ja sentimentaalsetest tunnetest. Tunned, kuidas sinu süda avaneb ja kiirgab välja kergust, armastust ja rõõmu. Oled heatahtlik, andestav ja mõistev. Pane ainult tähele, et sa suudaksid järgida kogemustega omandatud elutarkust ning ei laskuks äärmusse, olles naiivne ja illusioonide kütkes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab müntide kaks. Sinu elus on praegu olulisel kohal tasakaalu leidmine. Pead suutma hoida kindlad piirid oma töö ja eraelu vahel. Samuti on oluline, et sa viiksid oma mõtted ja teod omavahel harmooniasse. Sa pead tegema oma elus korrektuure, kui soovid muutusi paremuse poole. Kui tunned, et sul on millestki puudu, siis tee sellele oma elus ruumi, sest vastasel korral see ei saabugi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab nii enda kui teiste vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit teemad, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad ikka ja jälle elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end minevikust lahti murda ja selle selja taha jätta.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on mõõdukus. Nüüd paneb elu sind olukorda, kus pead leidma tasakaalu ja harmoonia oma elu erinevate valdkondade vahel. Kui oled oma energiat panustanud ainud ühte kindlasse kohta ning jätnud kõik muu hooletusse või tahaplaanile, siis nüüd hakkavad kõik need teemad endast märku andma. Võta vajadusel aeg maha ja leia oma sisemine rahu. See on kõige algus. Sealt edasi saad juba oma elu rahuliku pilguga vaadata ja teha õigeid otsuseid tuleviku tarbeks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Käimasolevat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgelt oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille saad tellida SIIT või leiad selle suurematest raamatupoodidest!

Seotud