NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.12 | Varu kannatlikkust ja märka positiivset

Alanud on uus nädal ja jälle on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on karikate üheksa ja mõõkade paaž. Ühelt poolt on sel nädalal oodata unistuste täitumist, positiivseid arenguid ja oma soovide realiseerimise nimel teadlikult panustamist, teiselt poolt aga on tunda, et hinges on kerge ärevus ning mure, sest asjad ei arene nii kiiresti kui on oodatud. Tasub varuda kannatlikkust. Kui tunned, et närv hakkab mustaks minema ja kipud üle keema, siis meenuta endale, et see on ainult hetke emotsioon. Pigem loe rahulikult kümneni ja anna endale aega, et näha asju teise nurga alt.

Suhete osas tasub nüüd hoida meeles, mis on tõeliselt oluline. Üldiselt liiguvad asjad õiges suunas, sa oled just seal, mis on sulle praegusel eluhetkel vajalik. Näed asju selgelt ja tead, mida oma tulevikult soovid. Samas, pinnavirvendusena kerkivad esile vastandumised ja emotsioonid, mis võivad kergelt tuliseks minna. Enne kui lased end mõnda ebavajalikku draamasse kaasa tõmmata, küsi endalt, kas sind häirib tõesti midagi, mis on sinu ümber või mida sinu kaaslane ütleb või teeb, või ehk on see hoopis mõni muster või haav sinus endas, mis on vaja üle vaadata ja korda teha. Kui oled vallaline ja soovid tutvuda mõne toreda inimesega, siis praegu peaks selleks olema hea aeg, kuna oled emotsionaalselt heas kohas ja teed enda hinge jaoks sobivaid valikuid.

Tööalaselt peaks nädal tooma kaasa kordaminekuid ja tunnustust. Võid kogeda soovi midagi juurde õppida, et oma oskusi veelgi parandada või uuel suunal edasi liikuma hakata. Raha küll tuleb sisse, kuid kui ootad mõnda suuremat summat, siis võib selle saabumine viibida. Ka väljaminekud kipuvad olema suuremad, kui sa oled plaaninud.

Tervise osas on hea aeg selleks, et seljatada minevikust vinduma jäänud tervisehädasid. Paljudest probleemidest saab üle, kui tegeleda mõttemustrite muutmisega ja võtta endale uued uskumused. Nüüd tasub leida üles need arusaamad, mis takistavad sul elada õnnelikumalt, täielikumalt ja tervislikumalt.

NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.12

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Sinu jaoks on praegu kõige olulisem see, et sinu töö- ja rahaasjad saaksid joone peale ja oleksid kontrolli all. Püüdled turvalisuse ja stabiilsuse poole ning vajadusel oled nõus andma endast kõik, et saavutada endale seatud eesmärke. Kohati oled lausa nii pühendunud, et unustad rõõmu ja mängulisuse sootuks – katsu sellise olukorra tekkimist vältida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade üheksa. Sinu ellu on saabunud muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuna aga need muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla võimalikult avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Kui oskad ja suudad end piisavalt motiveerida, siis saadab sind edu. Kui oled endale seadnud eesmärgi, millesse kogu hingest usud, siis ei ole olemas midagi, mis suudaks sind takistada oma sihte saavutamast.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud teatud positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, samas piisavalt sõltumatu. Sinu turvalisuse soov hoiab sind eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi tunned, et su sisemaailmas on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja rahu.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmuta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem esoteerilise poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad „kokkusattumused“, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on keisrinna. See tähendab sinu jaoks väga viljakat aega, eriti just praktiliste ettevõtmiste osas. Loomingulistel aladel tegutsejad saavad seda aega eriti nautida ja sellest kasu lõigata. Eraelulistes suhetes on oodata edasiminekuid ja rõõmustavaid arenguprotsesse, mis võivad kaasa tuua kihlumise, abiellumise või lapseootuse.

Ilusat nädalat!

Autor: Katrin Oidra

Seotud