NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.04 | Ees ootavad jõulised muutused, mis ei allu sinu kontrollile

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on saatseratas ja sauade rüütel. Käimas on märgilised muutused, mille suund on määratud väliselt, mitte sinu enda poolt. Elus on tõusud ja mõõnad, kõik möödub. See kehtib nii heade kui halbade aegade kohta. Seetõttu tuleks hoida meeles, et kui sinu elus on ilusad ajad, siis tuleb seda kõike täiel rinnal nautida. Kui seisad silmitsi raskustega, siis ära heida meelt, sest ka kõige keerukamates oludes on mingil hetkel tulemas lahendused ja positiivsed muutused. Nädal võib endaga tuua kaasa reisimist või väljasõite. Samuti peaks nüüd olema piisavalt energiat ja pealehakkamist, et tegutseda oma unistuste ja eesmärkide nimel.

Armastuse ja suhete osas võib tulla ette üsna jõulisi pöördeid, mis ei pea tingimata halvad olema, kuid mis ometigi nõuavad mõlemalt partnerilt oma tunnete ja soovide üle vaatamist. Kui ollakse nõus üksteisega ausad olema, siis on võimalik kõigest üle saada ja ka ette tulevatest raskustest hoopis tugevamana välja tulla. Kui oled vallaline, siis võid nüüd kokku sattuda austajaga, kes näitab üles tugevat initsiatiivi, on seiklushimuline ja kohati ehk ka lausa mõtlematu. Kui soovid seiklusi, siis nüüd on selleks suurepärane võimalus. Elu toob sinu ette valikuid, kus saad oma igapäevaelu vürtsitada ja armuelu kindlasti põnevamaks muuta.

Tööalaselt võib sind nüüd oodata ees midagi uut, mis esialgu võib sind täielikult mugavustsoonist välja tõugata ja tavarutiini segi raputada. Samas ei tasuks liigselt paanikasse sattuda, sest selle kaudu avanevad sinu jaoks uued võimalused. Raha osas võib samuti nädal tuua ootamatuid keerdkäike. Suure tõenäosusega saad mõne hea uudise, mis peaks sinu majanduslikku olukorda pikas plaanis parandama.

Tervise osas tasub nüüd hakata oma keha ja meelt aktiivselt talveunest äratama. Luba endale tervislikku ja täisväärtuslikku toitu, mis pakub su kehale kvaliteetset kütust. Liigu rohkem väljas ja naudi tasapisi kohale jõudvat kevadet. Praegu sobivad kõik aktiivsed tegevused, mis panevad energiad liikuma ja vere käima. Ära unusta igapäevase elu, argipäeva murede ja meediast saabuvate raskete uudiste kõrval meelerahu ja tasakaalu leidmisega tegelemist.

NÄDALA TAROSKOOP 11.-17.04

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Sa pead mõistma, et universumi seadus on selline – mida annad, seda saad ka tagasi. See kehtib nii selles osas, kuidas iseennast kohtled, kui ka teistega suhtlemisel.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada. Kindlasti tasub ka tähele panna märke, mida universum sulle saadab.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku keiser. Sinu elus kerkivad esiplaanile teemad, mis on seotud juhtimise, võimu ja ambitsioonidega. Nüüd saavutad parimaid tulemusi siis, kui planeerid hoolikalt oma ettevõtmisi, järgid ettekirjutatud reegleid ja panustad kogu oma jõu ja võimu. Vältida tuleks liigset jäärapäisust ja kangekaelsust. Hoia oma meel avatud uutele ideedele ja paindlikele lahendustele.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. Oled ühenduses universumi energiatega ning tunnetad, kuidas sinu ettevõtmised sujuvad ladusalt, kui järgid märke, mis sulle kõrgemalt poolt saadetakse. Suudad enda ideid apetiitselt presenteerida ning väljendad oma mõtteid ja tundeid suurepäraselt ning kõigile arusaadavalt. Kasuta praegust perioodi selleks, et tugevdada suhteid lähedastega. Ka tööasjad edenevad ladusalt siis, kui nii tööalased kui eraelulised suhted on harmoonilised.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ja rahutud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava lahingu maha pidama. Aga muretseda ei tasu sul ometigi, sest kõik laabub lõppkokkuvõtteks täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Oled täis uut energiat ning teotahet. Sa oled enda jaoks paika pannud eesmärgid, mida soovid saavutada ja asud nüüd entusiastlikult tegutsema. Su eneseusk on suur. Praegu ümbritsevad sind ka inimesed, kes pakuvad sulle vajadusel oma tuge – nii füüsilises kui ka moraalses mõttes. Peaksid tundma end turvaliselt ja hoituna.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Oled nüüd rohkem kui tavaliselt ühenduses oma sisemaailma ja unistustega. Tegeled oma potentsiaali avastamisega ja sisemise tarkuse kasvatamisega. Sind tõmbavad eriliselt müstika ja salateadused. Eriti soodus aeg neile, kes tegelevad kunsti, muusika või esoteerikaga. Hea aeg ka armastuse ja romantika osas.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate paaž. Nüüd pead tegema valikuid, sest elu pakub sulle palju erinevaid põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu teha enda jaoks otsus, millele kavatsed ka kindlaks jääda. Nii saad keskenduda ühele, mitte ei rabele paljude erinevate teemade vahel, saamata ühelegi asjale täielikult pühenduda. Järgi väärtusi, mis sind õnnelikuks teevad, sest vaid nii saad tunda hingerahu.

Imelist nädalat!

Vaata ka: ALKEEMIA TAROSKOOP 2022. Saadaval nii kirjastuse Pilgrim veebipoes, kui raamatukauplustes.

Seotud