NÄDALA TAROSKOOP 10.-16.10 | Ootamatud uudised võivad sinu elus segadust tekitada

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad torn ja sauade üheksa. Pead end valmis panema rahututeks aegadeks, mis esitavad väljakutseid elu erinevates valdkondades. Sa oled tegelikult juba poolel teel oma eesmärkide poole, seega ära lase end heidutada sellest, kui pead veel pisut pingutama. Kõik läheb hästi, lihtsalt pead hoidma oma meeleolu hea ja uskuma, et kõik mis toimub, on sinu kõrgeimaks hüvanguks.

Armastuse ja suhete osas võid tunda, et sa ei tea, kus sa hetkel seisad ja kahtled, kas see, mille suunas liigud on sinu jaoks õige või mitte. Kõhklused, kahtlused ja ebakindlustunne võivad sinus tekitada illusioone ja pettekujutlusi. Ära võta vastu ühtegi otsust mõtlematult, sest see võib sinu jaoks kaasa tuua soovimatuid tagajärgi. Ära heida meelt, vaid lase tormil vaibuda ja tee oma sammud alles siis.

Tööalaselt pole just lihtne aeg. Pead rohkem pingutama kui tavaliselt ning võid kokku puutuda ka mõne ebameeldiva uudisega, millega kohanemine võtab veidi aega. Võid tunda väsimust ja tüdimust selle osas, et asjad ei laabu nii nagu soovid. Raha osa pole samuti lihtne aeg, sest puutud kokku ootamatute väljaminekutega, mis muudab sinu majandusliku olukorra veidi pingeliseks.

Tervise osas peaksid nüüd kindlasti tegelema oma immuunsüsteemi turgutamisega. Võid tunda, et oled väsinud ja ka meeleolu kipub kohati langema. Tegele haigestumise ennetamisega, mitte ära piitsuta end tagant ega sunni end tubli olema. Lisa menüüsse tervislikke puu- ja köögivilju, tarvita mett ja taimeteesid. Ka sibul ja küüslauk aitavad tervist tugevdada.

NÄDALA TAROSKOOP 10.-16.10

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku müntide paaž. On aeg selleks, et hakata ellu viima muutusi. Sa alustad midagi uut, mis viib sind pikas plaanis elus edasi, annab sulle kogemusi ja laseb sul õppida uusi asju. On võimalik, et alustad põnevat seiklust, mis toob su ellu lisaks uutele väljakutsetele ka palju põnevust, uusi sihte ja inimesi, kes hakkavad mängima olulist rolli nii sinu isiklikus kui ka tööalases elus. Seega, astu julgesti oma mugavustsoonist välja, sest ainult seal saavad juhtuda imed.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku narr. Oled spontaanne ning valmis seiklusteks. Sinus on lausa lapselik uudishimu ja entusiasm, millega võtad vastu elu poolt saadetud väljakutseid. Kui sinu teele satub midagi eriti pöörast, siis mõtle enne hoolega järele, kas tasub end sellega siduda. Kuna kipud impulsiivselt otsuseid tegema, siis võid sattuda eneselegi mõistmatult sekeldustesse.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on sauade paaž. Peaksid alustama uut lehekülge oma elus. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunned, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide rüütel. Oled nüüd valmis korralikult panustama, et saavutada endale seatud eesmärke. Hea aeg on eelkõige töö- ja rahaasjadega seotud teemade osas. Praegu tasub tähelepanu pöörata ka detailidele, sest kui nö „väikesed asjad“ on korras, siis toimivad ka „suured asjad“ laitmatult.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku saatuseratas. Nüüd saad mustvalgel näha, kuidas kõik siin elus on mööduv. Olgu selleks head asjad või mured, mis tundusid ületamatud – kõik saab ümber ja ellu tuleb jälle midagi uut. Mida vähem klammerdud ja asju üle dramatiseerid, seda kergem on sul näha kõike nii, nagu see tegelikult on. Omanda oskus, mis laseb sul vajadusel eluvooluga sujuvalt kaasa minna ja sa näed, kui palju kergemaks kõik muutub.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Soovid nüüd oma mineviku selja taha jätta, sest see on sulle põhjustanud piisavalt meelehärmi. Selleks, et edasi liikuda, pead tegema otsustavaid samme ja olema julge. Kui sa kardad riskida, siis ei muutu midagi ning need samad probleemid, mille käes oled vaevelnud, kerkivad mõne aja möödudes taas esile.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on saatan. Sinu elus on pöördelised ajad, mis nõuavad valikute tegemist. Seekord pole otsustamine sinu jaoks just kõige lihtsam, kuna tunned kiusatust proovida ka neid elu külgi, mis tegelikkuses sind just kõige õigemate radadeni ei vii. Samas, ära karda eksid, sest sinus on piisavalt tugevust, et taas õigele rajale naasta. Mõtle ainult hoolikalt läbi, kas see on riski väärt.

Ilusat uut nädalat!

Soovid personaalset ennustust tarokaartidega? Katrin Oidra vastuvõtule registreerimiseks kirjuta katrinoidra@gmail.com

Ilmunud on ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest. TERVIS, KÜLLUS, ARMASTUS – MIDA TOOB AASTA 2023 NEIS ELUVALDKONDADES SINU TÄHEMÄRGILE?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.