NÄDALA TAROSKOOP 1.- 7. november | Hoidu ülemõtlemisest ja langemisest negatiivsusesse

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala kaartideks on sauade üheksa ja keisrinna. Uus nädal võib kaasa tuua kerget muretsemist ja ärevust. Kui vaja, võta kasvõi tund korraga või päev korraga, et saaksid hakkama ja suudaksid hallata oma emotsioone. Paljud asjad, mille üle sa muretsed, osutuvad õnneks hiljem vaadatuna lihtsalt hirmudeks, mis ei realiseeru. Seega, katsu vältida ülemõtlemist. Jälgi oma emotsioone, ole kohal ja märka, kas sinu elus on asjad tõesti nii nagu sulle tundub, või tekitad sa ise endale minevikku meenutades või tulevikku ette kujutades lisapingeid.

Suhete osas saab käesolev nädal olema isegi suhteliselt harmooniline. Pinged, mis varasemalt on häirinud ja igapäevaelu pingestanud, hakkavad tasapisi oma lahendust leidma. Suudad leida tee oma südamesse ja vaadata kõigele läbi armastuse. Nii leiad sa kõige õigemad lahendused situatsioonidele, mis sinu elus käimas on.

Tööalaselt ei ole asjad üldse halvasti, kuid ometi võib kergesti tekkida pingeid ja stressi. Mida enam suudad hoida oma meele rahuliku ja keskenduda käesolevale hetkele, seda paremini saad hakkama igapäevaste probleemide ja esilekerkivate muredega. Raha osas tasub nüüd hästi realistlikult üle vaadata, millised on sinu võimalused ning kuhu sa täpselt oma raha kulutad. Võimalik, et pead tegema mõned korrektuurid või lihtsalt pisut teadlikumalt majandama hakkama.

Tervise osa on kõige tähtsam meelerahu. Pinged kipuvad hetkel üle pea kasvama ja isegi siis kui stress on alateadvuses peidus, mõjutab see nii vaimselt kui füüsiliselt. Leia võimalus oma tunnetega tegelemiseks, neist rääkimiseks ja nendega töötamiseks. Hea kuulaja ja vestluskaaslane on sinu jaoks hetkel väga oluline. Kui suudad oma muresid jagada, siis näed neid hiljem hoopis teise nurga alt ning nii on neile lihtsam ka lahendusi leida.

NÄDALA ÜLEVAADE 1.0 – 7.11

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Vabane mineviku taagast kerge südamega ja alusta soovi korral puhtalt lehelt.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaardiks on sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Ära torma pea ees tundmatusse, vaid jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehäält. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid, mis viivad sind vaimses arengus edasi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku keeruliste olukordadega. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase endaga mingil juhul manipuleerida.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sel nädalal tegeled teemadega, kus pead mängu panema oma vaimse ja emotsionaalse tugevuse. See võib tähendada nii rasked jutuajamisi mõne töö- või eraeluga seotud teema osas, kui ka julgust näidata välja oma tõelisi tundeid. Selleks, et julgeksid olla tõeliselt sina ise, koos oma nõrkuste ja vigadega, pead vahel kogu oma sisemise jõu kokku võtma, sest vaid nii saad sa liikuda edasi oma tõelisel südamega rajal.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Peaksid nüüd hoogu pisut maha võtma, sest energiad liiguvad kiirelt ja panevad sindki käituma väga sirgjooneliselt, otsekoheselt ja kohati ka rutakalt. Enne, kui ütled välja oma mõtteid või väljendad tundeid, katsu leida viis, kuidas teha seda veidi leebemas ja pehmemas vormis. Nii saavutad hoopis paremaid tulemusi ning ka sinu suhted lähedastega jäävad endiselt heaks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku erak. Nüüd pead leidma võimaluse, et aktiivsest elust mõneks ajaks tagasi tõmbuda, puhata ja mõtteid koguda. Sinu elus toimub nii mõndagi, millele pead oma tähelepanu ja aega pühendama, kuid kõige tähtsam, millega sul nüüd tuleb tegeleda, on sinu enda soovid ja ootused töö, tervise raha ja pere osas. Sa vajad aega, et oma mõtteid koguda ja edaspidiseks plaanid paika panna. Vaid nii saad teadlikult ja tulemuslikult edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Nüüd saab sinu jaoks rõhk olema rohkem emotsioonidel ja tunnetel. Tavalisest suuremas fookuses on suhted kaaslastega ja peresidemed. Kui vaadata rohkem vaimse poole pealt, siis puutud kokku inimeste ja olukordadega, kellega oled seotud läbi ühise karma. Kui su teele satuvad erakordsed ja huvitavad “kokkusattumused”, siis ära jäta neid tähelepanuta. Need on sinu õppetunnid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Oled nüüd leidnud endas sisemise jõu ning välised võimalused, et jätta selja taha oma aja ära elanud suhted võid ümbritsevad olud. Teed julgeid samme selleks, et edasi parema tuleviku suunas liikuda. Säilita optimism ja usk paremasse tulevikku, see aitab sul oma eesmärkidele keskenduda ja õigel rajal püsida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis äkilisteks arenguprotsessideks ja ootamatusteks. Juba lähitulevikus jõuavad sinuni uudised, mida oled soovinud kuulda. Tunned, et oled pidevas liikumises ja kõik areneb ja muutub sinu elus kiiresti. Samuti on nüüd võimalus armumiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaardiks on ülempreester. Tunnetad tugevalt, kuidas sinu sisemine spirituaalsus nõuab välja laskmist. Leia võimalus, kuidas tegeleda asjadega, mis rõõmustavad sinu südant ja hinge. Võid tunda soovi alustada õpinguid või liituda mõne kursusega, mis arendavad sind ning pakuvad suurt huvi. Kuula praegu hoolega oma sisehäält ja järgi oma intuitsiooni, siis teed õigeid valikuid.

Imelist nädalat!

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022

Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Seotud