NÄDALA TAROSKOOP 1.-7.08 | Õhus on pingeid, mis mõjutavad enesetunnet ja inimsuhteid

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad sauade seitse ja karikate kolm. Sind ootab ees nii mõnigi kohtumine inimestega, kus hoolimata sellest, et üldine energia võiks olla rõõmus ja positiivne, tunned ometi, et oled pinges ja pead enda seisukohti, vaateid või tõekspidamisi kaitsma. Sa tunned, et inimesed on justkui jaotunud kahte leeri. Ühtedega sujub suhtlemine lihtsamini kui kunagi varem ja teistega pingestuvad olukorrad eriti kiiresti. Samuti võid nüüd märgata, et osa inimesi on mõnel hetkel justkui väga pinges ja raskesti talutavad ning juba järgmisel momendil jälle rahulikud ja sõbralikud. Nüüd toimub nii sinus endas kui sind ümbritsevates inimestes palju protsesse, mis tekitavad vastakaid tundeid ja tugevaid emotsioone. Nende haldamine või ka nendaga tegelemise unarusse jätmine tekitabki tunde, et elu on justkui Ameerika mägedel sõit – kord täie hooga üles ja siis jälle alla.

Armastuse osas pead nüüd olema valmis selleks, et kui oled suhtes, siis võid kokku puutuda süüdistustega. Ära mine nendega kaasa, kui soovid, et sinu suhtel oleks tulevikku. Oluline on praegu esile kerkivad teemad ilma liigsete emotsioonideta selgeks rääkida, sest vastasel korral need koguvad vaikselt jõudu ja süvenevad. Ära klammerdu, väldi kaitseasendisse minemist ja ära reageeri üle. Praegune periood võib kaasa tuua plahvatusi. Kui oled vallaline, siis ilmub sinu ellu keegi minevikust. Võid ka tunda, et pead oma huviobjekti nimel võitlema, sest sul on konkurente.

Töö- ja rahaasjad ei liigu edasi halvasti, kuid midagi ei tule lihtsalt kätte. Sa suudad saavutada edu, kuid selleks pead sa kõvasti pingutama ja ennast tõestama. Praegune periood tuleb lihtsalt üle elada. Kergem on siis, kui sa teadvusted, et raskused mööduvad ning kui oled tänulik selle eest, mis sul on. Ka rahaasjad ei liigu edasi kõige sujuvamalt, kuid lõpuks suudad kõik takistused ületada. Jäta vaid meelde, et kiirustada ja stressi langeda ei maksa, siis võid teha otsuseid, mis pole kõige kasulikumad.

Tervise osas pead jälgima, et sa ei läheks naudingutega liiale, olgu selleks siis hõrgutavad söögid-joogid või siis liikumise unarusse jätmine. See võib tuua välja mingid vanad terviseprobleemid, mida pole sugugi lihtne uuesti kontrolli alla saada. Seega, pigem hoia mõõdukat reziimi ning proovi hoida oma elus tasakaal ja meelerahu.

NÄDALA TAROSKOOP 1.-7.08

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu“ maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Kui oled olnud aus ja õiglane, siis on sul põhjust rõõmustamiseks. Kui aga oled teinud kellelegi ülekohut, siis võid saada ebaõnne osaliseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on karikate viis. Kipud nüüd olema kohati nukrameelne ning melanhoolne. Keskendud pigem sellele, mida sul ei ole ja lased muremõtetel oma tuju rikkuda. Kui sa avaksid oma silmad ning eelkõige oma meele, siis näeksid, et sinu elus on väga palju sellist, mille üle õnnelik olla. Sa pead lihtsalt oma fookuse õigele kohale suunama.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on narr. Ära lase mööda võimalusest end seiklustesse kaasa haarata. Ole julge ning löö kaasa ettevõtmistes ja projektides, mis tunduvad võibolla esmapilgul pöörased, kuid hiljem saad nentida, et ette võetu oli vägagi väärt, et selles osaleda ja enda jaoks uusi kogemusi ammutada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kuu. Sinu sisetunne töötab nüüd täistuuridel ning tänu sellele oled tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt. See laseb sul ühel poolt eksimatult ära tunda õiged valikud, kuid teisalt toob ka sinu alateadvuse varjatud hirmud päevakorda. Kui suudad end tasakaalus hoida ja ära tunda, mis on õige emotsioon ja mis pelgalt sinu hirm soovimatu ees, siis suudad avada enda jaoks ukse uue ja parema eluetapi juurde.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab ülempreester. Tegeled eelkõige eneses tunnetusliku selguse saavutamisega. Väga tõenäoline on, et leiad endale mentori, kelle juhendamine ja toetus on sulle oluliseks ja edasiviivaks jõuks. Liigud sujuvalt ja kindlalt kõrgemale tasandile läbi valgustavate ja silmiavavate kogemuste. Ole sellel teel avatud, heatahtlik ja empaatiavõimeline, see laseb sul näha elu erinevaid aspekte uute nurkade alt.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on müntide viis. Sa tunned end ebakindlalt ning kohati võtab su mõttemaailma üle mingi seletamatu hirm. Sind ümbritsevad olud ei ole tegelikult halvad, kuid kuna sinu ümber toimub palju ja oled ka ise muutumis- ja arenemisprotsessis, siis võib kohati kogu sind ümbritsev virrvarr sul jalgealuse kõikuma lüüa.

Ilusat uut nädalat!

Seotud