NÄDALA TAROSKOOP 04.-10.07 | Liigud oma südameteel, kuid see toob endaga ka keerukaid olukordi

Kätte on jõudnud uus nädal ja taas on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile käesolevaks perioodiks.

Nädala energiaid esindavad karikate rüütel ja sauade viis. Ees ootavad uudised või muutused, mida oled oodanud. Sinus on kindel teadmine ja tegutsemistahe, mistõttu on hea aeg oma unistuste elluviimiseks. Samas võib seesama, mis sind rõõmustab, mitte meeldida sind ümbritsevatele inimestele. On oht sattuda kriitika alla. Konfliktis ole sina see osapool, kes säilitab rahu ja ei lase end kaasa tõmmata egodevahelisse võitlusse.

Armuasjade osas on nüüd käimas arengud. Kas nädal kujuneb sinu jaoks positiivseks või keeruliseks, oleneb suuresti sellest, kuidas sa ise käitud ja kuidas sa suudad hallata ette tulevaid situatsioone, mis toovad vastakaid emotsioone. Võimalikud on nii romantilised ettepanekud kui ka vanadest teemadest üles lahvatavad riiud. Mõlemal juhul hoia oma süda avatuna ja ole valmis muutusteks. Areng on ainus asi, mis elu edasi viib. Liigselt emotsioonidesse sukeldumist tuleks vältida, sest see takistab selge pildi nägemist.

Töö- ja rahaasjade osas läheb sul küll lõppkokkuvõttes edukalt, kuid võidud ei tule kätte lihtsalt. Sa pead tööalaselt suutma intriigidest mööda minna ning konkurentidest võitu saama. Raha osas võid kogeda pingelisi hetki, sest loodetud rahasummad ei saabu õigeaegselt või oled sunnitud kusagilt raha laenama, et oma ootamatuid kulutusi katta.

Tervise osas peaks sel nädalal olema väga ettevaatlik kontaktspordiga ning probleeme võib ette tulla ka kõrge või liiga madala vererõhuga. Katsu hoida oma stressitase võimalikult madalal, ära proovi korraga liiga palju asju korda saata ning ära unusta piisavalt vedelikku tarbida.

NÄDALA TAROSKOOP 04.-10.07

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala võtab kokku mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus poleks otseselt sinu valik, vaid asjaolude sund. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala kaart on maailm. Nüüd on mingid olulised protsessid ja arengud jõudnud sinu jaoks lõppfaasi. See võib tuua kaasa ka nukravõitu lahkuminekuid, kuid üldplaanis on need elu loomuliku käigu ja arengu osa ning neid ei tasu võtta nii negatiivselt. Pea alati meeles, et kui mingid uksed sinu elus sulguvad, siis avanevad peagi uued.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädala energiad võtab kokku sauade kolm. Sind ootavad ees seiklused ja põnevad võimalused avastada ümbritsevat maailma ja iseennast. Jälgi hoolikalt oma tundeid ja südamehääle juhatust. Liikudes oma hinge valitud rajal saad sa kogeda kõige uskumatumaid ja suurepärasemaid tundeid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Nädala kaart on täht. On aeg tulevikku vaatamiseks ja plaanide tegemiseks. Sind juhatavad taevased jõud ning kuna ka sinu eneseväljendusoskus on hetkel haripunktis, siis suudad oma nägemusi ja soove edukalt teistele edastada. See kõik tagab selle, et sinu plaanid kulgevad edukalt ja ootuspäraselt.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kaarik. On hea aeg oma elus muutuste tegemiseks. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama uuendusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaart on karikate viis. Nüüd võid kergesti kaotada oma motivatsiooni ja sattuda masendusse. Kipud olema tundlikum kui tavaliselt ja liigselt tähelepanu pöörama sellele, millega sa rahul ei ole. On hea, et annad endale aru oma hetkeolukorrast, kuid realist ja pessimist olemisel on suur vahe.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Praegu suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kümme. Praegu on sinu jaoks väga olulised just töö ja perekonnaelu stabiilsusega seotud aspektid. Väga tähtis on sulle ka materiaalne kindlustatus. Juhindud eelkõige oma ajaga saavutatud kogemustest ning naudid rahulikku ja üllatustevaba perioodi. Pühendumise ja rahuloluga lood endale kindlat tulevikku. Hindad harmoonilisi suhteid ning toetavate kaaslaset seltskonda nii tööl kui kodus.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Nädala kaart on karikate kaheksa. On aeg muutusteks. Sa pead laskma lahti minevikust, mis sind kummitab ja kammitseb ning asuma teele suunas, mis laseb sul ennast paremini tundma õppida ja kogeda vabadust. Sa saad ainult siis õnnelikuks, kui tunned end harmoonias olevana, seda nii keha kui meele osas.

Imelist nädalat!

Seotud