Nädala energiad 9. – 15. aprillil: hoia oma südames tänutunnet

Nädal kulgeb Kahaneva Kuu rahulikes energiates, aidates vabastada ja lahustada aegunud mustreid ning oma aja ära elanud sidemeid. Mida enam annad endas vabaks, mida enam ruumi nüüd endasse lood, seda selgemini hakkad kuulma oma südame ja hinge häält, mis kõneleb sinuga läbi intuitsiooni. Kuigi vana on läinud ja uus alles loomisel ning pole veel selgust ega kindlust, tead oma sisimas ometi, et oled õiges kohas, õigel hetkel ja liigud õiges suunas, vahendab Kristallikoda.ee.

Ära ürita toimuvat mõistusega kontrollida või lahti seletada, toimuv ei kuulu mõistuse haldusalasse. Lase oma mõistus puhkama ja võta kuulda südame häält, intuitsiooni, kõhutunnet. Nüüd on aeg lasta vabaks piirangud ja teadmised ning uskuda imedesse ja piiritutesse võimalikkustesse. Olulisim on jääda truuks oma sisetundele. Sedamööda, kuidas vabastad eneses piiravaid programme ja mõttemustreid, lood oma ellu uusi võimalusi ja teostuma saab hakata miski, mida varem pidasid mõeldamatuks, võimatuks. Varem juhuslikena tundunud sündmused ja kohtumised hakkavad nüüd asetuma oma kohtadele suuremas pildis ja avavad sulle sootuks uue vaate elule. Võta kõik tänuga vastu, mis elu sulle toob. Tänutunne südames on vajalik, et elada elu täiel rinnnal, kerguse ja rõõmuga.

Selle nädala neljapäev 12. aprill on Kaduneljapäev ja eriti hea aeg vabaneda kõigest, mis pole enam vajalik. Lase minna hinnangutel, süütundel, abitusel, hirmudel, ootustel ja lootustel. Ära esita tingimusi, lase kõigest lahti. Vajalik jääb su juurde nagunii. Loo korda endas ja enda ümber. Seisev energia saagu nüüd lahustatud ja liikuma tõmmatud. Eriti hea on see päev akende pesemiseks! Võta vastu värskem ja selgem vaade elule ja iseendale. Õhuta ruume, ventileeri oma kopse, lase värskus ja valgus oma sisemusse. Valgus südames juhib sind alati õiges suunas.

Vabanedes aegunust ja luues endasse kerguset ja avarust, saame parema kontakti oma Sisemise Lapsega, kes tahab lihtsalt mängida ja rõõmustada ning nautida kevadet. Proovi ühel hommikul vaadata elu justkui näeksid seda maailma esimest korda – vaata päikesekiiri ja kuula linnulaulu. Ringuta ja siruta, tunneta oma keha, paita pilguga kõike, mida näed, hinnanguid andmata ja mõistusega defineerimata. Hoia pea tühi ja süda rõõmus. Sellest tuleb üks ilus päev. Nagu igast järgmisestki. Elu on ilus ja minna saab vaid paremaks. Pole põhjust leppida millegi vähemaga.

Imelist nädalat!

Allikas: Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks on aprill eriti õnnelik ja edukas kuu!

Aprilli sõnum: küsimus, mis määrab Su saatuse… Ja võti oma saatuse loomiseks!

ALKEEMIA TAROSKOOP APRILLIKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.