Nädala energiad: 30. oktoobrist – 5. novembrini kerkivad esile teemad, mis vaja lahti laskmist

Sellele nädalale annab häälestuse laupäeval, 4. novembril kell 7:23 aset leidev Täiskuu Päikesega Skorpioni ja Kuuga Sõnni märgis. Kuni laupäevani liigume kasvava Kuu energiates. Tähelepanu alla kerkivad kõik teemad, mis vajavad lahti laskmist ja ümber hindamist. Erilise tähelepanu all on suhted meie elus. See puudutab kõiki suhteid üleüldiselt, alates sellest, kuidas ma suhtun iseendasse ja lõpetades oma koha tunnetamisega ühiskonnas ja planeedil Maa või ka terves Universumis. Sinna vahele jäävad muidugi veel intiimsed, perekondlikud ja tööalased suhted. Selgelt ilmnevad kitsaskohad suhetes ja partnerluses. Täiskuu valguses näeme oma osa suhetes selgema pilguga, mis annab meile võimaluse muuta oma suhtumist, loobuda oma aja ära elanud ja inertsist käima jäänud suhtemustritest, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuna oleme kõik energeetiliselt seotud, siis kajastuvad igas inimeses toimuvad muutused ka suuremas pildis ja vastupidi. Me muudame maailma läbi iseenda, oma mõtetega, sest maailm on suurtes muutustes ja meil ei jää muud üle kui muutuda koos maailmaga. Edasiviivatel suhtemustritel on kolm tingimust, mille olemasoluta suhted ei kanna, need on Armastus, Vabadus ja Koostöö. Uue Ajastu suhted on harmoonilised partnerlussuhted. Seega küsi endalt, kas ma teen selles suhtes koostööd? Kas ma tunnen selles suhtes armastust? Armastan ma ennast selles suhtes, tunnen ma end vabalt? Kuidas ma saaksin tuua sellesse suhtesse rohkem harmooniat? Küsi ning kuula oma südant ja hinge. On suhteid, mida saab parandada ja uueks luua ning neid, mida on aeg katkestada. Süda ütleb sulle, mida teha. Usalda oma sisetunnet. Võib juhtuda, et muudad üsna kardinaalselt oma uskumusi, sest näed nii oma partnerit kui ka iseennast ja oma osa suhetes nüüd täiesti uues valguses. Oluline on, et armastaksid kõigepealt iseennast. Sea ennast oma elus esikohale, aga mitte läbi isekuse ega võimuvõitluse, vaid armastusega.

Selle nädala hingealkeemiale annab sügavust ka algav novembrikuu, hingedekuu. Neljapäeval 2. novembril on hingedepäev, mil vaatame vaikselt oma hingesügavustesse ja peame meeles eelkäijate hingesid. See on hea päev vaikselt küünlatule ääres mõtisklemiseks ja oma koha tunnetamiseks suuremates aja ja ruumi mustrites. Neljapäeval on hea leida aega loodusega suhtlemiseks. Tunnetada maa toetust, vaadata tähti ja Kuud, kui paistab, suhelda puudega. Looduse aeglustuvaid rütme tunnetades on ka meil kergem saada kontakti rahu ja vaikusega oma keskmes ning näha oma sisemist valgust. Ilmade pimenedes ja jahenedes hakkab sisemine tuli endast aina enam märku andma. Soojuse ja valguse leiame iseenda seest.

Imelist nädalat!

Allikas: Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Kuidas tulla toime energiavampiiridega meie igapäevaelus?

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Puude võlujõud: millised puud annavad ja millised võtavad energiat?

Ingel igaks päevaks | Miks ingellik energia meile nii südamelähedane on?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.