Nädala energiad 30. aprill – 6. mai: nüüd saab selgeks, mis on kõige tähtsam su elus, ilma milleta sa pole nõus edasi minema

Nädal algab Täiskuuga esmaspäeva varastel hommikutundidel ja siit edasi pole miski enam ealeski sama kui enne. Seda saame nii tunda kui näha, nii isiklikus kui ka laiemas, ühiskondlikus ja globaalses plaanis. Enam ei saa kesta miski, mis Universaalse Loomisplaaniga kooskõlas pole. Jätkusuutmatud skeemid, agendad, konstruktsioonid, uskumused ja programmid lihtsalt lagunevad koost. Ei õnnestu jätkata ühegi tegevusega, milles puudub Valgus, Vabadus, Armastus ja Loomise energia, vahendab Kristallikoda.ee.

Veel üritavad vanad mustrid meeleheitlikult ellu jääda vanade võtetega, mõistuse kaudu, püüdes kasutada kahtlust, lootusetust ja jõuetust, aga inimeste südamed on juba sedavõrd avanenud, et need püüded nähakse läbi, tuntakse ära ega minda enam nii lihtsalt õnge. Südamed on ärganud ja nende valguses tuleb ilmsiks tõde. Nii mõnigi süda lahvatab heleda leegiga valla just kõige suuremas pimeduses ja pimedus taandub. Pole tarvis pimedusega võidelda, piisab sellest, kui süüdata valgus ja hoida see põlemas. Meie ümber on veel palju südameid, kes on valmis ärkama ning piisab vaid sädemest, et valgus kulutulena levides loitma lööks.

Sel nädalal saab selgeks, mis on kõige tähtsam su elus, ilma milleta sa pole nõus edasi minema. Mida oma ellu vajad ja mis on see, milleta saad kergemini ja ennastväärtustavamalt edasi minna. Teadvusta, mis on sulle oluline ja lase kõik vabaks. Nii avad muutustele võimaluse oma elus vabalt ja loominguliselt, justkui iseenesest, toimuma hakata. Palju kaob ja muutub, olulisim jääb. Nüüd tehtud otsused kannavad kaugele ja panevad aluse hoopis teistmoodi elukorraldusele kui seni. Suur avardumine kogub hoogu, riburada avanevad uued horisondid ja võimalused. Samal ajal jätkub intensiivselt vanade mustrite lagunemine ja lahkumine. Mida vähem vastupanu nüüd muutustele osutad, seda kergemalt see sinu jaoks läheb. Nüüd, kus Kuu hakkab kahanema, on lihtsam ka loobuda ja lahti lasta. Hoia südames Valgust ja Armastust ja sul pole tarvis kasutada jõudu mitte millegi ega kellegi enese juures hoidmiseks, sobimatu lahkub ise ja sobiv ning oluline jääb ning seda tuleb aina juurdegi. Sinu enda süda on nüüd su ainus usaldusväärne kompass, kellegi teise arvamus ega väline tarkus ei loe. Tee oma otsused ja valikud oma südame häälest lähtudes. Valiku ees seistes küsi endalt, mida teeks siinkohal Armastus? Armastuse ja vabaduse tunne näitavad sulle teed. Mine selles suunas, kus tunned avardumist ja vabaduse tunnet.

Kui vajad teist inimest end peegeldama, siis küsi kindlasti abi, sellest võidavad mõlemad osapooled. Alati satuvad kokku just õiged inimesed, seepärast vaata, kuula ja tunneta hoolega inimesi, kellega elu sind sel nädalal kokku viib. Elu saadab sulle just kõige vajalikumaid peegeldusi, et näeksid olulisi ja teadvustamist vajavaid aspekte endast. Me kõik tegeleme praegu intensiivselt oma sisemiste arenguteemadega ja igaühel meist on teise jaoks väärtuslik õpetus varuks, ka siis kui me seda ise ei tea. Meie teele satub nii neid, kes meid ärritavad, kui ka neid, kes mõistavad, mõlemad on väga olulised. Ole tänulik kõigi kohtumiste eest ja võta peegeldused tänuga vastu. Nii annad nõusoleku teadvustamiseks ja saad õppetunni vastu võtta, vabaks anda ja luua ruumi muutustele.

Täna hommikul ärgates algavat päeva ja kõiki selle sündmusi ning kohtumisi juba ette ja pane siis tähele, mida päev toob. Õhtul enne uinumist täna kõige eest, ka nende kohtumiste ja sündmuste eest, mille õppetundi veel pole mõistnud. Täna ikkagi, sest need on su enda poolt enesele kutsutud õpetajad. Täna iseennast, et sul on võimalus osaleda selles suures loomise protsessis nii põneval ajal nagu praegu. Olles tänutundes lahenevad ja selginevad kõik olukorrad ning saabub selgus ja rahu.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Skorpioni täiskuuga alanud nädal toob eredalt päevavalgele nii rõõmud kui ka meie varjupoole

11 viisi, kuidas vaimselt tundlikud inimesed elavad pisut omamoodi

Vaimsus igapäevaelus: sünkroonsused

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.