Nädala energiad 29.01 – 04.02 | Jõuliselt kerkib esile vabaduse teema

See nädal kulgeb Täiskuu intensiivsetes energiates, mis juhtavad sisse ka veebruarikuu. Jaanuarikuu teine (!) Täiskuu toimub kolmapäeval, 31. jaanuaril kell 15.28 Päikesega Veevalaja ja Kuuga Lõvi märgis. Selle Täiskuu teeb eriti võimsaks samal ajal toimuv Kuuvarjutus, mis toimub meie aja järgi päevasel ajal ja on seetõttu nähtav vaid teleskoobi abiga, osaliselt ja lühiajaliselt. Selleks ajaks, kui meil Eestis pimeneb, on varjutus möödas ja Kuu nähtav taas täisheleduses.

Varjutused toovad sageli pöördelisi energiaid, aidates heita valgust teemadele, mis vajavad muutust. See Täiskuu toob selguse ja lõpetuse viimase poolaasta jooksul tõusatunud teemadesse ning aktiveerib tuleva poolaasta teemad ja suunad, millega tegeleme selle aasta augustikuuni. Veevalaja ja Lõvi on vastandmärgid, üks annab visiooni ja teine energia tegutsemiseks, nende ühiseks sihiks on vabadus.

Nüüd on aeg märgata, milliseid piiranguid oled enesele ise enda sees loonud ja neist otsustavalt loobuda. Kergem on märgata endas korduvaid ja liiga kauaks käima jäänud mustreid ja programme, mis sind enam ei teeni ja need katkestada. Lase lihtsalt kõigest lahti. Nii lood eneses avarust ja ruumi uute võimaluste vastuvõtmiseks. Vanade tõekspidamistega pole lihtsalt enam mitte midagi peale hakata, need ei vii sind edasi. Jäta need seljataha. Vanast kinni hoides lood endasse vaid kasvavaid pingeid. Nüüd on aeg avardada ja laiendada oma sisekosmose piire kuni piiritute võimaluste tunnetamiseni. Mida enam sa lahti lased ja vabaks annad, seda paremini saad intensiivsete muutuste energiatega kaasa voolata. Niipea kui loobud vastupanust, saavutad kerguse ja avaruse tunde ning annad elule võimaluse kanda sind just sinna, kus sul on hetkel kõige enam tarvis olla. Lase lahti ja usalda elu.

Lase minna sõdalasel enda sees, lõpeta igasugune võitlus ja vastupanu. Sõdimiseks ja konfliktiks on vaja mõlema osapoole osalust. Loobu pimedusega võitlemisest ja pane lihtsalt valgus põlema. Sinu südames asub suurim väeallikas, mille tuumiku moodustavad valgus, armastus ja vabadus. Need kolm on meist igaühe sügavaima algolemuse lahutamatud osad. Pole põhjust soovida midagi vähemat kui elada olles täidetud valguse, armastuse ja vabadusega. Meil tuleb need väärtused maailmas uuesti taaskehtestada ja seda saab teha vaid alustades iseendast. Kes muudab iseennast, muudab maailma. Igaühe panus uue ajastu loomisesse on ülioluline. Oleme kõik võimsad loojad, igaüks iseenda sees ja kõik koos.

Muutuste intensiivsetes energiates ole enese ja teistega kannatlik. Ära nõua endalt liiga palju, maga nii palju kui vähegi võimalik. Jälgi iga päev, et annaksid endale piisavalt puhkust ja oleksid maandatud. Viibi igal võimalikul juhul värskes õhus ja looduses. Tunneta, kuidas Maa sind toetab. Püüa püsida hetkes, ära vaata tagasi, ole siin ja praegu, nüüd. Võta vastu kõik, mis end ilmutab ja pinnale kerkib. Võta vastu ja lase lahti. Kui intensiivsus kipub üle pea kasvama, leiad abi hingamisharjutustest. Kolm sügavat sisse ja välja hingamist, mille käigus katkestad mõttevoolu ja keskendud vaid iseenda hingamise jälgimisele ja tunnetamisele, toovad sind alati tagasi iseendasse, olevikuhetke. Sa oled õigel tee, kõik läheb hästi. On imeline võimalus elada sellisel põneval, piiritute võimaluste ajajärgul ja anda suurde loomingusse oma panus. Aitäh sulle!

Imelist nädalat!

Allikas: Numeroloogia | Mida näitab sinu isikliku aasta number alanud 2018. aastal?

NÄDALA TAROSKOOP | Alanud nädal raputab sind mugavustsoonist korralikult välja

10 sügavat tarkust teadjanaiselt Mai-Agate Väljatagalt

Missugune naine sa oled? Sünnikuu näitab ära sinu iseloomu ja omadused!