Nädala energiad 28. mai – 3. juuni: on kasvamise, muutumise ja illusioonide hajumise aeg

Sellele nädalale annab tooni teispäeval kell 17.20 toimuv Täiskuu Päikesega Kaksikute ja Kuuga Amburi märgis. See Täiskuu annab avapaugu terve suve kestvale intensiivsele muutuste ja muundumiste perioodile, mille käigus üksteise järel hajuvad illusioonid ja tõde tuleb ilmsiks, seda nii isiklikus kui ka suuremas plaanis. Kohati võib see protsess olla dramaatiline ja valulik, kuid tegu on siiski päris kindlasti tervenemise ja kasvu protsessidega. Rebenemised, plahvatused ja rahutus on vajalikud vanade mustrite lõplikuks paljastamiseks, lõhkumiseks ja teadvustamiseks, vahendab Kristallikoda.ee.

Kuna meie tundlikkus ja teadlikkus samal ajal hoogsasti kasvab, siis nüüd tulevad meile appi avanev intuitsioon, inspiratsioon ja kõrgem tarkus, et aidata jõuda konfliktidest lahendusteni. Toimub justkui teravate servade ümaraks lihvimine ja samas ka iidsete vimmade lahustamine ja pehmendamine. Meie hinged ihkavad vabadusse, mis tundub olevat juba siin samas, väga lähedal, käeulatuses. Jäänud on veel vaid mõned pingutsused, on vaja veel teha mõned tähtsad valikud ja otsused. Oleme saabumas oma tõelise olemuse keskmesse, ankurdumas oma algolemuse sagedustesse. Kõige olulisem on teadvustada oma tõelist sügavamat olemust, teadvustada oma hetkeseisu ja võtta end vastu just sellisena nagu oled – igal hetkel täiuslikuna.

Õpi olema tänulik oma eksimustele ja võta nende toodud õppetunnid vastu. Elu toob nüüd esile kõik pettekujutelmad välisest sõltuvusest, kõik hingehaavad, mille peitmiseks või millest mööda vaatamiseks oled seni osavalt kasutanud vältimise, põgenemise või eitamise mustreid. Nüüd saab ilmsiks tõde, et kõik su elus sõltub sinust enesest, mitte kellestki ega millestki välisest. Et selle tõdemuseni jõuda, peab väline avaldama survet, tooma ilmsiks ja näitama sulle kätte kõik kohad, kus oled juhtimise enese käest ära andnud. Kus oled jäänud lootma kellelegi või millelegi väljaspool ennast, arvates, et keegi teine, tingimused, ilm, aeg, või mis tahes muu väline tegija või tingimus määrab sinu elu. Nüüd avastad ja veendud, et sina ise saad oma elus kõike muuta ja otsustada. Teadvusta, et sina ise oled oma elu looja. Oled alati olnud. Nüüd on aeg hakata looma teadlikult.

Sinu elus sõltub kõik sinust enesest, sinu otsustest, sinu mõtetest. Sina ise oled oma elu looja. Kui miski ei sobi, saad selle ümber luua, ise, enese sees. Nüüd on vaja teadlikult oma mõtteid valida ja juhtida ning valida otsustavalt looja roll ja teadvuse seisund. Otsusta, kes sa tahad olla ja kuidas sa tahad end tunda ning hakka selles suunas tegutsema. Edu peitub mõtestatud tegevustes. Selleks on vajalik visioon. Luba endal nüüd olla see, kes sa oma südames tegelikult tahad olla. Luba endal olla õnnelik ja vaba. Lase lahti muredest ja puudusest ja võta vastu kergus ja selgus ning uued võimalused.

Kuna toimumas on nii palju ja korraga, siis on sel nädalal oluline anda endale sageli võimalusi puhata ja võtta rohkem aega omaette olemiseks, et oma mõtteid teadvustada ja puhastada. Täiskuu toob esile tugevad emotsioonid, hoolitse, et oleksid maandatud. Maa ja loodus toetavad sind alati, anna selleks vaid võimalus ja võta abi ning toetus vastu. Jälgi, et jooksid iga päev palju vett ja viibi võimalikult palju looduses. Kõik läheb hästi.

Imelist nädalat!

Allikas: Nende sodiaagimärkide all sündinud naised ei jäta külmaks ühtegi meest!

Missuguses sõrmes peab sõrmuseid kandma?

Põnev! Millist saatust ja iseloomu ennustavad sinu nime algustähed?

6 märki, et sa oled endalegi teadmata maapealne ingel

Seotud