Nädala energiad 27. novembril – 3. detsembril: fookuses on suhestumine elu ja maailmaga

See nädal juhatab meid aasta viimasesse kuusse, sel pühapäeval on ka selle aasta viimane Täiskuu. Loe Kristallikoda.ee vahendusel, mida käimasolev nädal energeetiliselt kaasa toob.

Kasvava Kuu energiates tunneme end üsna tegusalt ja energiliselt. Päike Amburis julgustab meid uurima iseennast ja elu seiklusliku uudishimuga. Teel Täiskuu poole avastame endas, oma elus ja tegevustes seni teadvustamata aspekte. Hakkame nägema mustreid, millest lähtuvalt oleme endasse, teistesse inimestesse ja elu olukordadesse suhtunud ja suhestunud, aga millest me ise pole seni teadlikud olnud. Eneses leiduv võib meid parasjagu üllatada. Nüüd on meil võimalus ilmsiks tulnud mustreid ja programme kaaluda ja hinnata, kas soovime nendes jätkata või laseme neil minna ja asendame need uute ja meid paremini teenivatega.

Nädala põhiteemaks on suhestumine elu ja maailmaga. Mida ma elult saada tahan? Mida ma elule anda tahan? Kas saamine ja andmine on tasakaalus? Mis mind motiveerib andma, mis saama? Milline on see häälestus, see sagedus, millelt ma maailmaga suhtlen? Mis mind ajendab? On see mõistus, ratsionaalne arvestamine, saamahimu, hirm? Kust see tuleb ja kas see on tõesti minu sügavam hingesoov ja vajadus või soovin ma saada elult hoopis armastust, harmooniat, vabadust? Kas ma ise annan endast maailmale samu väärtusi? On aeg hakata nihutama oma sisemist magnetit sellisele sagedusele, mis tõmbaks ligi just seda, mida sa oma ellu tõepoolest kogu hingest ja südamest soovid ja mida sa soovid ka enesest välja kiirata ning teistega jagada.

Seepärast lase julgelt valgusel oma alateadvuse pimedatesse varjatud soppidesse paista ja võta ennast süüdistamata omaks kõik, mis sa sealt avastad. Me kanname endas paljude kogemuste energeetilisi jälgi mitmetest eelnevatest kehastustestki, neid pole meil enam tarvis eneses edasi kanda. On tulnud aeg need teadvustada, pimedatest nurkadest valgusesse tuua ning tänuga vabaks lasta. Seda tööd aitavadki meil teha Täiskuu perioodid. Täiskuu toob nähtavale tõe. On aeg see vastu võtta. Edasi viib vaid see, mis on kantud armastusest ja valgusest. Tuleval aastal saame sellelt platvormilt ja oma hingeteega sobivalt sageduselt alustada juba ülesehitustöö ja uute struktuuride rajamisega.

Edukat Täiskuuaega ja ilusat nädalat!

Allikas: Kristallikoda.ee

Seotud