Nädala energiad 26. märts – 1. aprill: oleme teel armastusse ja valgusesse

See on nädal on üksjagu pingeline ja võib olla segadusse ajavate energiatega. Ausa peegeldusena näitab elu meile nüüd, kui kaugel oma sisemises arengus oleme. Mõnel on sees vaikus ja kindlus, teisel möllab ärevus ja segadus. Kellelgi võib tekkida äng või plahvatada raev. Kõik sõltub sellest, kui palju on su alateadvuses veel seda, millest on nüüd viimane aeg vabaneda, et edasi minna.

Peita ega eitada ei õnnestu enam midagi. Tervislik seisund peegeldab su sisemist seisundit. Muuda oma mõtteid ja suhtumisi, ütleb su keha sulle. Liigume Täiskuu poole ja see toob kõik teadvustamist vajava suurepäraselt esile. Võta kõik vastu ja lase vabaks, ilma hinnangut andmata ja tänutundega. Olgu tegu kui tahes karmide mälestustega, nad kuuluvad minevikku ja nüüd on aeg nad lõplikult selja taha jätta. Ka kaunite mälestuste küljes rippumine ei vii edasi. Mõlemist saagu nüüd sulle äraõpitud õppetunnid ja kindel tagala, mis toetab sind, aga ei vaja enam pidevalt su energiat ega tähelepanu. Pöördu näoga tuleviku suunas ja tunneta ennast siin ja praegu, olevikuhetk on koht, kus saad luua muutusi.

Täiskuu on laupäeval 31. märtsil kell 15:37 Päikesega Jääras ja Kuuga Kaaludes. See Täiskuu juhatab sisse murranguliste muutuste manifesteerumise perioodi, imede aja. Saame näha nii sööste kuristikku kui ka tuhast tõusvaid föönikseid. Maitsta muda ja imetleda avanevaid jumalikke lootoseõisi. Kõrgendatud tähelepanu all on isiklike piiride seadmine ja ennastsäästva edenemistee leidmine. See on aeg võtta lõplikult ja otsustavalt vastutus oma elu eest endale, öelda välja oma arvamus, mitte taganeda oma unistustest ja seada piirid sinna, kus nad sind ka tõesti teenivad. Nüüd on hea aeg panna oma soovid ja vajadused kirja, kuhu tahad jõuda ja kuidas tahad end nüüdsest alates tunda. Sobiv aeg on ka kustutada oma mälust kõik see, mis su edasisi püüdlusi ja eesmärke ei teeni ega toeta. Nüüd on võimalik oma alateadvus ümber programmeerida, asendada sobimatu sobivamaga.

Sisemine enesedistsipliin on praegu oluline, energiad on jõulised ja soosivad impulsiivsust. Erilist tähelepanu tasub selle Täiskuu ajal pöörata maandusele. Juhtugu su elus mis tahes, hoia meeles, et elu on elamiseks, mitte kannatamiseks. Otsi endas üles elurõõm ja tänutunne ning keskendu nendele. Kuhu iganes suunda elu sind kisub, tule tagasi südamesse, tagasi Armastusse ja Valgusesse. Armastus ja Valgus on meie kõigi põhiolemus, meie ainus jääv ja tõeline tuum. Kui vaatad elu armastuse silmadega, ei saa miski sulle haiget teha ja ka sina ei saa armastusest lähtuvalt haiget teha kellelegi teisele. Kui miski teeb haiget, siis pole selles piisavalt armastust. Sa saad oma armastusega selle olukorra täita ja lasta lahti kui õhupalli, mis helendava armastusega täidetult õhku tõuseb ja vaba ning õnnelikuna minema lendab. Lase vabaks ja naase oma südamesse.

Pühapäeval on 1. aprill ja paras aeg nalja teha. Naer on terviseks, naera palju ja mõnuga! Aprill toob endaga uued tuuled ja palju üllatusi. Tee naeru abil eneses nende vastu võtmiseks ruumi. Huumor ja naermine on väga võimsad ravitsejad.

Imelist nädalat!

Allikas: On aeg murda vanad mustrid ja olla iseenda elu looja

Kolmanda silma suudlus: suudlus laubale jagab väge, energiat ja armastust

Nipid, kuidas õppida järgima oma intuitsiooni

Salapärane käbinääre – müüt või tegelikkus?

NÄDALA TAROSKOOP | Võta aega iseendale, et leida rahu ja vaikus

Seotud