Nädala energiad 25. juuni – 1. juuli: on illusioonide ja pettekujutelmade hajumise aeg

Selle nädala esimeses pooles kulgeme läheneva täiskuu energiates. Täiskuule eelneval ööl on meil võimalik jälgida ka täielikku kuuvarjutust. See on selle sajandi pikim kuuvarjutus ja meie õnneks on see Eestis täielikult jälgitav, kui ainult ilm võimaldab. Nädala lõpus aga jõuame juba juulikuusse, vahendab Kristallikoda.ee.

Igaühel meist on omad varjatud mustrid ja tõekspidamised, mille paikapidavuses ja ainuvõimalikkuses meil pole seni pähegi tulnud kahelda. Nüüd hakkame aga äkki nägema ka teisi võimalusi ja vaatevinkleid samale olukorrale lähenemiseks. See võib kaasa tuua nii segadust kui ka selgust ja ka mõlemat ühekorraga. Kindel on see, et asjad muutuvad. Meie suhtumised ja arusaamad muutuvad, avanevad uued horisondid ja uued võimalused. Mõttega loomise ja manifesteerimise kiirus on kasvanud ja seepärast on vaja jätkuvalt jälgida oma mõtteid ja tegeleda järjekindlalt oma mõttemustrite juhtimise ja ümberloomisega. On oluline seada iseend oma elus esikohale, jäädes nii enda kui ka teiste suhtes armastavaks ja hoolivaks, aga ausaks.

Selginemine võib kaasa tuua paradoksaalseid tundeid. Kui puruneb ja hajub see, millesse olid klammerdunud pidades seda turvaliseks, avastad äkki, et see polnudki turvaline, vaid ahistav. Hirmust ja teadmatusest vabanemine toob endaga üllatava kergendustunde. Kõik, mis takistab kasvamist või ei lase edasi minna, saab ilmsiks, ilmub teadvuse valgusesse. Udused ja ahistavad olukorrad asenduvad üllatavate selginemistega. Vabanevad ka karmilised sidemed ja kokkulepped. Saabub üksjagu üllatavaid lõppe, mis avab võimalused uuteks algusteks, võibolla ka samade inimeste vahel, aga nüüd juba teistel tasemetel ja tingimustel.

Meie ees on nüüd valikuid, mis meile varem kättesaadavad polnud. Panused on kõrged, seepärast tuleb oma mõtete ja soovide osas jääda truuks oma sügavaimatele väärtustele ja kõrgeimatele unistustele ning hinge soovidele. Üksnes iseenese hingega kontaktis olles ja oma hinge sügavaimatele väärtustele truuks jäädes suudame endale luua iseend ja ka üldist hüve parimal võimalikul viisil teeniva reaalsuse. Ees on kaunis segased ja pingelised ajad, mille läbimise käigus paradoksaalsel kombel kasvab pidevalt selgus ja kindlus meie sees. Kõik tõeliselt tähtis ja oluline, mis meie eest on olnud varjatud, saab nüüd nähtavaks ja tuntavaks. Me veendume, et pimedus teenib valgust ja pimedus saab valgustatud ning segadus teenib korda ning kaos saab korrastatud. Saab selgeks, mis on näiline ja mis tõeline. On vaja vaid võtta vastutus oma elu eest, jääda truuks oma südamele ja hingele ning püsida Armastuses.

Imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Kätte on jõudnud soovide täitumise aeg!

Elu mõtte saladus: 10 vaimset õpetajat ütlevad oma arvamuse elu kohta

Pane end helendama! 11 olulist nõuannet, kuidas tõsta oma teadvustasandit

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.