Nädala energiad 20.-26. augustil: oleme edukalt ületanud kuristiku ja astume teisele kaldale

Nädal kulgeb kasvava Kuu energiates ja päädib täiskuuga pühapäeval, 26. augustil. Nädala algus kulgeb rahulikus ja konstruktiivses õhkkonnas, kõik soosib tasakaalustumist, selginemist, häid suhteid ja edasiviivaid ideid ning mõttevahetusi, vahendab Kristallikoda.ee.

Võime rahuliku südamega lasta sündmustel lahti rulluda, kuhugi kiirustamata, millegi pärast muretsemata ja midagi kartmata. Veel on aega ja võimalusi puhastada pinda uue tulekuks. Nüüd on pilt juba palju selgem, mis töötab, mis enam mitte, mis jääb ja millest on vaja loobuda, mis vajab ümber loomist. Vaikne aeg veel kestab, aga mitte enam kaua.

September, nagu aabitsasalmgi ütleb, toob meile juba palju uut. Seni aga loome saabuvatele muutustele pinnast, kus idanema hakata, sõlmime lahti aegunud suhteid ja energiamustreid ning avame end uutele. Süda näitab meile eksimatult teed.

Neljapäeval, 23. augustil siirdub Päike Lõvist Neitsi märki. See toob kaasa tervenemise läbi tasakaalustumise, teadvustamise ja enesedistsipliini. Kui Lõvi tegeles rohkem elu füüsiliste aspektidega, siis Neitsi toob tähelepanu vaimsele ja müstilisele, sisemisele korrapärale. Lõvi armastab, vallutab, jagab ja naudib, Neitsi analüüsib, tasakaalustab ja ravitseb. Lõõskav Päike annab teatepulga üle turvalisele ja toetavale Maa-Ema energiale. Tasakaal hakkab taastuma. Kaua kestnud kollektiivne uni on otsakorral ja ärkajaid iga päevaga aina enam.

Samal ajal kui elu tundub ühest otsast lagunevat, hakkab teises servas juba moodustuma uus muster ja korrastatus. Oleme edukalt ületanud kuristiku ja astumas teisele kaldale, uuele pinnasele.

Täiskuu on pühapäeval kell 14:56, Päikesega Neitsi ja Kuuga Kalade märgis. Selle Täiskuu energia on külluslik, loominguline ja romantiline ning igati nauditav. Kogu Täiskuuaeg kulgeb positiivses toonis, inspiratsioonist ja värsketest ideedest kantuna. On soodne aeg vabanemaks kõigist piiranguist ja takistustest, mõelda ja näha elu uuest vaatevinklist, teha kaugeleulatuvaid tulevikuplaane ja luua julgeid visioone.

Sel nädalal on eriti hea aeg veeta aega looduses, niipalju kui vähegi võimalust on, seda eriti nädalavahetusel. Looduse energiad on praegu võimsad, küpsed ja külluslikud, maandavad ja tasakaalustavad. On kõige viljakam aeg. Käi metsas, rabas, mere ääres, uju järves, söö marju ja värskeid kodumaiseid köögivilju, hinga looduses olles sügavalt. Kõik see puhastab ja toidab su ihu ja hinge. Naudi kõike, mida elu Maal meile pakub, päikest, tuult ja vihma, kuu- ja tähevalgust. Tunne rõõmu oma kehast ja meeltest. Luba endal lihtsalt olla, olla õnnelik.

Ilusat nädalat!

Allikas: 15 suurepärast mõtet, mida tasub iga päev meeles pidada!

Mari Metsallik: ainus vaimne praktika, mis inimese endast kõrgemale tõstab, on inimliku headuse, sõbralikkuse ja kaastunde jagamine kõigile

Sina oled ise oma isikliku muinasjutu looja, autor ja peategelane

Sodiaagi saladused | Need on kolm kõige tugevama intuitsiooniga sodiaagimärki

Seotud