Nädala energiad: 16 – 22 oktoober on hea aeg vanadest mustritest vabanemiseks

Selle nädala esimesel poolel saame jätkuvalt näha ja tunda aegunud ning oma aja ära elanud mustreid oma elus ja suhetes teistega. Pinnale tõuseb kõik, mis meil elus edenemist takistab ja ikka selleks, et me neid mustreid endas teadvustaksime ning neil minna laseksime. Vanast vabanemise protsessis läbime stressi, segaduse ja kaose hetki, kuid see kõik on mööduv ja vajalik puhastustöö, et teha ruumi uutele, meid igati paremini teenivatele mustritele ja suhetele.

Kui su meelde ja mõtetesse ilmuvad piirangud, kitsaskohad ja takistused, siis püüa neisse mitte kinni jääda, vaid pööra oma teadvus ja tähelepanu mittevajalikult ja soovimatult sobilikule ja soovitule. Anna jõudu lahendustele ja unistustele. Kui ei näe väljapääsu ega oska lahendada, siis küsi, kuidas sa saaksid olukorda muuta või lahendada. “Kuidas ma saaksin”- küsimuste esitamine avab võimaluse vanadest mustritest välja astuda ja lõpetada nende toitmine oma tähelepanu ja energiaga. See on juba suur ja otsustav samm edasi oma mõtete teadvustamise ja oma mõtetega ennast teeniva elu loomise teel. Seega – säilita rahu, lase aegunul ilmneda. Vaatle, teadvusta ja vabasta, lõdvestu ning lase minna.

Neljapäeva, 19. oktoobri õhtul kell 22.12 on Kuuloomine, mis toob kaasa olulise selginemise. Reedest alates hakkame iseennast, oma kohta elus ning suhetes nägema selgema ja objektiivsema pilguga ning ka taipamised, uued vaatenurgad ja lähenemised hakkavad endast märku andma. Elu hakkab sulle näitama, kuidas küsitud ja soovitud tulemusteni jõuda. Eneselegi üllatuseks avastad nüüd uusi tahke, väärtusi ja võimeid endas, mida seni olid võõraid mustreid omaks pidades eiranud või alla surunud. Naudi imelist kullakarvalist sügist, sahista lehtedes, pista paar kastanimuna taskusse, tõmba kopsud karget kuldset sügisõhku täis ja lase endast minema kogu raskus, mis lendamast takistab.

Imelist nädalat!

Allikas: OKTOOBRI SÕNUM | Õige pöördub valeks ning vale õigeks

Kristallidega kaamose vastu: vaata järgi, milline poolvääriskivi sobib sinu tähemärgile sügismasenduse vastu võitlemiseks

ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mida toob viinakuu armastuse, töö ja tervise osas?

Ettevaatust! 3 musta maagia trikki, mida ära kunagi ette võta

Valgustumine haarab üle öö: spirituaalne küpsetusahi ehk 10 tugevat energiate muutumise sümptomit

Seotud