Nädala energiad 10.-16. septembril: keskendu sellele, mida soovid oma ellu luua

Nädal kulgeb möödunud pühapäevase kuuloomise loodud energiates. See kuuloomine pani alguse uuele tsüklile, mis toob endaga selgust, kindlustunnet, taipamisi ja reaalseid edasiminekuid kõigis eluvaldkondades, vahendab Kristallikoda.ee.

Sel nädalal keskendu kõigele sellele, mida soovid nüüd oma ellu luua, nii lähemas kui ka kaugemas perspektiivis. Ära juurdle, kuidas sa sinna jõuad, vaid loo visioone, võta vastu otsuseid, keera rool soovitud suunas ja ära raiska aega ega energiat kahtlustele. Usalda oma südant, intuitsiooni ja keha. Su keha ütleb sulle alati ainult tõde. Kui oled oma hingeteest ja südamehäälest kõrvale eksinud, annab su keha sellest teada kõrvalekalletega tervises. Kui kõnnid oma eneseteostuse ja arengu teel õiges suunas, tunned kergust ja rõõmu. Usalda oma keha, ta ei valeta sulle kunagi. Sinu enda sisetunne on su parim nõuandja, mitte keegi ei tea sinu tõde su enda sisetundest paremini. Niisiis on sinu süda sulle eksimatuks kompassiks teel senitundmatusse tulevikku, mille loojaks oled sa ise.

Jälgi hoolega, mida sa mõtled. Kas lood oma mõtetega piiranguid või võimalusi? Kas kinnistad vana või lood uut? Oma südant ja sisetunnet usaldades on nüüd aeg hakata tegema edasiviivaid otsuseid oma elus. Muuda oma mõtted ennast teenivaiks. Vaata üle kõik oma elu valdkonnad ja küsi, kas praegune olukord teenib minu kõrgeimat hüve või on siin vaja muutusi. Kuula oma keha, saad vastuse alati, igale küsimusele. Keha vastab sulle kas raske ja umbse või kerge ja avara tundega.

Ole aus ja valmis üllatusteks, neid tuleb sügise jooksul palju ja need viivad meid pikkade sammudega edasi. Harjuta end elama oma südame järgi ja lähtuma armastusest. Ainus viis edukalt edasi minna on endale truuks jäädes. Oled ise oma õnne sepp ja elu looja. Alusta kasvõi väikestest asjadest, ükskõik kust ja ükskõik millal. Näiteks nüüd kohe. Nüüdsest alates olen ma otsustanud … (olla, teha, loobuda, muuta). Võta omale kasvõi natuke aega ja kirjuta oma otsused üles. Nii saad neid aegajalt üle lugeda ja muuta või täiendada. Loomine on rahuldustpakkuv ja põnev, üllata end. Sinu enese seest saavad alguse kõige põnevamad ja rahuldust pakkuvamad teekonnad, kui lubad neil alata.

Edukat loomist ja imelist nädalat!

Allikas: NÄDALA TAROSKOOP | Muutused raputavad su läbi ja toovad kaasa uue kristallselge energia

Šamaan Anu Pahka nõuanded: õunapuu maagiline vägi aitab leida armastust ja jääda lapseootele

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Kümme iidset ja ajatut indiaanitarkust

Seotud