Müstilises skorpioni märgis olev täiskuu toob pinnale mineviku mälestused ja allasurutud tunded

Täiskuuaeg on alati täis müstikat ja salapära. Seekordne täiskuu toob endaga kaasa eriliselt võimsa energia, kuna asub skorpioni märgis, mis võimendab kõike, mis on inimestes alla surutud, varjatud ja salajas hoitud.

Skorpioni märgi täiskuu toob võimsalt päevakorda muutused läbi transformatsiooni, alateadvusest esilekerkivad hirmud, enesevalitsemise ja ka võimuvõitluse teema. Samuti on jõuliselt esiplaanil kõik suhete ja seksiga seonduvad teemad.

Tähelepanelik võiksid olla ka kõiges, mis on rahaga seotud. Siia alla käivad kõik finantstehingud, lepingud, testamendid, laenud ja kingitused. Kui mõni neist teemadest sinu elus praegu eriliselt jõuliselt esiplaanile kerkib, siis tea, et pead kogu oma tähelepanu sinna suunama.

Praegu on hea aeg selleks, kui soovid oma elus mõne negatiivse teemaga lõpparvet teha. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Kui tegeled hetkel mõne suhteteemaga, siis lähtu kindlasti oma intuitsioonist ja tunnetusest, kuna praegu on oht, et inimesed käituvad ettearvamatult, vahel ka dramaatiliselt ja intensiivselt. Võta endale teadlikult vastutus oma väljaütlemiste ja käitumise eest ning ole enda vastu lõpuni aus. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul selgelt näha suhtealaseid kitsaskohti ning juhib tähelepanu just sellele aspektile, millega sul tuleks tegeleda. Seega, praegu on suurpärane aeg, et luua kord ja harmoonia oma armuasjades.

Täiskuu ajal tee järgmisi asju:

Tööta oma alateadvusega, vaatle oma hirme, komplekse ja sõltuvusi. Mida rohkem neist teadlik oled, seda lihtsam on neist ka vabaneda.

Lase minna! Täiskuu aitab sul vabaneda sellest, mida sa enam oma ellu ei vaja. Skorpioni märgi täiskuu aitab sul leida endas vajalik jõud ja julgus, sõlmida lahtised otsad ning alustada uuelt puhtalt lehelt.

Tegele vaimsete teemadega. Kuna Skorpioni märk on seotud kõige müstilise ja salapärasega, siis on nüüd hea aeg tegeleda meele ja vaimu teemadega.

Tee koos oma kallimaga midagi romantilist. Täiskuu võimendab vaimustust, iha ja kirge. Nüüd on hea aeg koos oma armastatuga lähedust nautida.

Tee maagilisi rituaale. Põleta viirukit, süüta küünlad, mediteeri koos kristallidega, kuula mantraid.

Puhasta oma kristalle ja lae neid uue energiaga. Hea oleks kristallid jätta ööseks õue või lahtise aknaga aknalauale, kus Kuu saaks neid oma maagilise valguse ja väega täita. Enne laadimist tuleks kristallid kindlasti ka puhastada.

Ennusta tulevikku. Täiskuu ajal on kõik taevased kanalid avatud ning ennustused eriliselt täpsed. Seega on väga hea aeg tulevikku vaatamiseks.

Neid asju ära täiskuu ajal tee:

Ära esita endale liiga suuri nõudmisi. Skorpioni Kuu muudab inimesed tundlikuks ja sisemine pinge kasvab kiiresti. Anna endale aega, mõistmist ja armastust.

Ära võta vastu elumuutvaid otsuseid. Kipud praegu nägema asju tumedamates toonides kui need tegelikult on.

Väldi tundlikel teemadel diskussioone. Inimesed kipuvad praegu kergesti vihastama ja endast välja minema.

Ära kiirusta armusuhteid looma. Skorpioni täiskuu toob esiplaanile kire, seksi ja jõulised tunded. Nüüd võid potentsiaalset partnerit idealiseerida ning hiljem tehtud otsuseid kahetseda.

Imelist täiskuuaega!

Seotud