Müstiline aeg: tänane Kalade märgi täiskuu toob pinnale saladused ja muudab emotsionaalseks

Kalade sodiaagimärk on seotud emotsioonide, alateadvuse ja intuitsiooniga ning kuna täna on täiskuu just selles märgis, siis on oodata väga tundelise ja maagilise energiaga laetud aega.

Kalade sodiaagimärgi täiskuu tipphetk on täna, 2. septembril, kell 8.22.

Seekordset täiskuu on vanad Ameerika põlisrahvad kutsunud maisikuuks. Seda sellepärast, et septembri alguses oli saanud küpseks üks nende oluline toidulaua põhiosa – mais.

Enamasti muudab Kalade märgi all liikuv Kuu inimesed tundlikumaks, isegi pisut unistavamaks ja sentimentaalsemaks. Pinget ja keerukaid olukordi talutakse tavalisest halvemini ning kõike kiputakse kergemini hinge ja südamesse võtma. Samas on suurenenud empaatiavõime ja soov teisi aidata.

Praegu tasub pöörata tähelepanu elu poolt saadetud märkidele, kuna tundlik meel oskab neid paremini tähele panna ning ka mõista. Väga hea oleks, kui leiaksid täna aega mõtiskluseks, mediteerimiseks või lihtsalt vaikusehetkeks iseendaga – nii tajud hästi keha poolt saadetavaid märke ning suudad kuulata oma sisehäält.

Sobiv aeg on ka oma suhetega tegelemiseks. Inimesed mõistavad üksteist paremini, julgevad ausalt oma emotsioone väljendada ning suudavad oma hinge avada.

Kuna Kaladele allub keha immuunsussüsteem, siis tuleks vältida kurnavaid ja füüsiliselt raskeid tegevusi ning kokkupuudet viirustega. Võib esineda suurenenud tundlikkust ravimite suhtes ja allergilisi reaktsioone.

Sobilikud tegevused on täna sellised, mis on seotud erinevate kunstiliikidega ja enese väljendamisega, samuti on hea aeg maagia ja rituaalide tegemiseks ning talismani väestamiseks.

Kõige tugevamalt peaksid seekordse täiskuu mõjusid tunnetama Kalad, Vähk ja Neitsi.

Loe lisaks: Need on kolm sodiaagimärki, kelle jaoks september toob kaasa kaunist romantikat, kirge ja suurt armastust

Taevas kõrgub Kalade märgi täiskuu: kuidas see mõjutab just sinu sodiaagimärki?

Kümme kinnitust leidnud fakti selle kohta, mida toob endaga kaasa tänane täiskuu

Seotud