Müstiline aeg: tänane Kalade märgi täiskuu toob pinnale hinge saladused ja muudab emotsionaalseks

Kalade märk on seotud emotsioonide, alateadvuse ja intuitsiooniga ning kuna täna on täiskuu just selles märgis, siis on oodata väga müstilist aega.

Enamasti muudab Kalade märgi all liikuv Kuu inimesed tundlikumaks, isegi pisut unistavamaks ja sentimentaalsemaks. Pinget ja keerukaid olukordi talutakse tavalisest halvemini ning kõike kiputakse kergemini hinge ja südamesse võtma. Samas on suurenenud empaatiavõime ja soov teisi aidata.
Praegu tasub pöörata tähelepanu elu poolt saadetud märkidele, kuna tundlik meel oskab neid paremini tähele panna ning ka mõista. Väga hea oleks, kui leiaksid täna aega mõtiskluseks, mediteerimiseks või lihtsalt vaikusehetkeks iseendaga – nii tajud hästi keha poolt saadetavaid märke ning suudad kuulata oma sisehäält.
Sobiv aeg on ka oma suhetega tegelemiseks. Inimesed mõistavad üksteist paremini, julgevad ausalt oma emotsioone väljendada ning suudavad oma hinge avada.
Kuna Kaladele allub keha immuunsussüsteem, siis tuleks vältida kurnavaid ja füüsiliselt raskeid tegevusi ning kokkupuudet viirustega. Võib esineda suurenenud tundlikkust ravimite suhtes ja allergilisi reaktsioone.
Sobilikud tegevused on täna sellised, mis on seotud erinevate kunstiliikidega ja enese väljendamisega, samuti on hea aeg maagia ja rituaalide tegemiseks ning talismani väestamiseks.
Seekordset täiskuud nimetatakse ka saagikoristuse kuuks, kuna ta on kõige lähemal sügisesele pööripäevale, mis leiab aset juba 22. septembril.

Toimetas: Katrin Oidra

Seotud